Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pitopanterka

RANKING postaci ze Wspaniałego Stulecia kogo lubicie? za kim tęsknicie?

Polecane posty

ja oczywiście lubię Hurrem, Sułtana, Mahidevran, Hatice , no ale tak mnie irytuje ta FIRUZE! ona wygląda jakby była wiecznie brudna, skąd wzięli taką brzydką aktorkę? na jakimś zdjęciu jest porównanie jej do buldoga ;/ denerwowała mnie też ksieżniczka Izabela, normalnie wzięli te aktorkę chyba z p****la ;/ a głos miała jakby srała nienawidzę Ibrahima, chciałabym aby sułtan go w każdym odcinku bił i poniżał i nie przepadam za Nigar , chociaż postać ciekawa, to aktorka brzydka jak noc, gdy mówią, że jest piękna to śmiać mi się chce smiech.gif Mihrimah ma intrygującą urodę, ma w sobie to coś, synowie Hurrem? najstarszy Mehmet - podoba mi sięusmiech.gif Selim i Bajezyd ( nie odróżniam który to który) jeden z nich to ciacho, a drugi to rudy, więc tak średnio, Cihangir - słodkie dziecko , takie grzeczne a Mustafa? nawet go polubiłam, ale nie jest godny bycia następcą sułtana, czekam aż go powieszą usmiech.gif a tęsknię najbardziej za Sadyką, potem za Gul Agą i trochę za Bali beyem , ale wiem, że on wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najbardziej lubię Ulum Gulum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za moją świnka morska sprzed 12 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigar Kalfa to chyba jednak najbrzydsza postać, ona i helena, i Gulsah, ale nigar jest najdłużej , nie mogę na nią patrzeć! jest tak brzydka, że az ładna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigar tak naprawde jest piekna kobietą. Wpiszcie sobie w google grafikę Filiz Ahmet i zobaczcie jak ta kobieta w normalnej stylizacji wygląda. Ale fakt, że we WS wygląda strasznie, jak ją pierwszy raz zobaczyłam to zapytałam co to za paszczur:O a w jakoś na zdjęciach normalnych (bo na tych z WS też mi się nie podoba) wyglada bardzo ładnie. No i aktorka jest bardzo zdolna skoro zna tyle języków. Za jej postacią nie przepadam niestety od momentu gdy wypaplała Ibrahimowi o spisku Hurrem i Gul Agi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tesknie za Sadyką,Gul Agą,Bali Bejem i Aybige. I wlasnie za Izabelą,a teraz będe tęsknić za Firuze. Bardzo polubiłam Firuze i chociaż na początku wydawała mi sie taka sobie,z czasem zdała mi sie coraz ładniejsza i fajniejsza najbrzydsza to jest siostra sułtana,której zabił męża,nie pamiętam imienia,ale ona naprawde jest nieładna no i oczywiście fatma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no ale tak mnie irytuje ta FIRUZE! ona wygląda jakby była wiecznie brudna, skąd wzięli taką brzydką aktorkę? " To jest modelka zreszta jedna z najładniejszych w Turcji . Wysoka , zgrabna i do tego piękna :) Najbardziej z serialu lubię Nigar .... dziewczyna ma cos w sobie . Za to nie lubię Rudej bo jest wredna i zwyczajnie zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filiz Ahmet - w gogle grafika , może ładnie wygląda na tych wyfotoszopowanych fotach gdzie nie widać jej szarych worków pod oczami czyli po prostu na prześwietlonych zdjęciach jak dla mnie piękna jest Mahidewran , ideał, Nigar ma małe skośne oczka, jest brzydsza od Sumbula :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladna jest Esma,Maria, i parę jeszcze innych służących."Panie" raczej do gustu mi nie przypadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firuze czyli Cansu Dere to faktycznie była modelka. Niektórzy zachwycają się jej urodą. Niestety mnie jej ani uroda ani figura nie powaliła. Jej aktorstwo też ma wiele do życzenia. Drętwa jak kukła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×