Odpowiedz na ten temat

RANKING postaci ze Wspaniałego Stulecia kogo lubicie? za kim tęsknicie?

• pitopanterka 2015.06.05 [08:07]
    ja oczywiście lubię Hurrem, Sułtana, Mahidevran, Hatice , no ale tak mnie irytuje ta FIRUZE! ona wygląda jakby była wiecznie brudna, skąd wzięli taką brzydką aktorkę? na jakimś zdjęciu jest porównanie jej do buldoga ;/
    denerwowała mnie też ksieżniczka Izabela, normalnie wzięli te aktorkę chyba z p****la ;/ a głos miała jakby srała
    nienawidzę Ibrahima, chciałabym aby sułtan go w każdym odcinku bił i poniżał
    i nie przepadam za Nigar , chociaż postać ciekawa, to aktorka brzydka jak noc, gdy mówią, że jest piękna to śmiać mi się chce smiech.gif
    Mihrimah ma intrygującą urodę, ma w sobie to coś,
    synowie Hurrem? najstarszy Mehmet - podoba mi sięusmiech.gif
    Selim i Bajezyd ( nie odróżniam który to który) jeden z nich to ciacho, a drugi to rudy, więc tak średnio, Cihangir - słodkie dziecko , takie grzeczne
    a Mustafa? nawet go polubiłam, ale nie jest godny bycia następcą sułtana, czekam aż go powieszą usmiech.gif
    a tęsknię najbardziej za Sadyką, potem za Gul Agą i trochę za Bali beyem , ale wiem, że on wróci
    CHCIAŁABYM MIESZKAĆ NA KSIĘŻYCU jeta esht si liber kurr nuk e din qka ndodh ne faqen tjeter boję się ludzi machających rękami przy chodzeniu
  • gość 2015.06.05 [08:22]
    ja najbardziej lubię Ulum Gulum cool.gif
  • gość 2015.06.05 [08:33]
    Za moją świnka morska sprzed 12 lat smutas.gif
  • gość 2015.06.07 [02:28]
    Nigar Kalfa to chyba jednak najbrzydsza postać, ona i helena, i Gulsah, ale nigar jest najdłużej , nie mogę na nią patrzeć! jest tak brzydka, że az ładna pechowiec.gif
  • gość 2015.06.08 [21:17]
    Nigar tak naprawde jest piekna kobietą. Wpiszcie sobie w google grafikę Filiz Ahmet i zobaczcie jak ta kobieta w normalnej stylizacji wygląda. Ale fakt, że we WS wygląda strasznie, jak ją pierwszy raz zobaczyłam to zapytałam co to za paszczurpechowiec.gif a w jakoś na zdjęciach normalnych (bo na tych z WS też mi się nie podoba) wyglada bardzo ładnie. No i aktorka jest bardzo zdolna skoro zna tyle języków. Za jej postacią nie przepadam niestety od momentu gdy wypaplała Ibrahimowi o spisku Hurrem i Gul Agi.
  • gość 2015.06.13 [01:09]
    tez tesknie za Sadyką,Gul Agą,Bali Bejem i Aybige.
    I wlasnie za Izabelą,a teraz będe tęsknić za Firuze.
    Bardzo polubiłam Firuze i chociaż na początku wydawała mi sie taka sobie,z czasem zdała mi sie coraz ładniejsza i fajniejsza
    najbrzydsza to jest siostra sułtana,której zabił męża,nie pamiętam imienia,ale ona naprawde jest nieładna
    no i oczywiście fatma pechowiec.gif
  • gość 2015.06.13 [17:59]
    "no ale tak mnie irytuje ta FIRUZE! ona wygląda jakby była wiecznie brudna, skąd wzięli taką brzydką aktorkę? "
    To jest modelka zreszta jedna z najładniejszych w Turcji .
    Wysoka , zgrabna i do tego piękna usmiech.gif
    Najbardziej z serialu lubię Nigar .... dziewczyna ma cos w sobie .
    Za to nie lubię Rudej bo jest wredna i zwyczajnie zła.
  • gość 2015.06.13 [18:02]
    Filiz Ahmet - w gogle grafika , może ładnie wygląda na tych wyfotoszopowanych fotach gdzie nie widać jej szarych worków pod oczami czyli po prostu na prześwietlonych zdjęciach
    jak dla mnie piękna jest Mahidewran , ideał, Nigar ma małe skośne oczka, jest brzydsza od Sumbula cool.gif
  • gość 2015.06.22 [21:44]
    Ladna jest Esma,Maria, i parę jeszcze innych służących."Panie" raczej do gustu mi nie przypadły.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...