Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekserymentowali sobie

rozmowy w toku z rózową sylwiunią

Polecane posty

Gość ekserymentowali sobie

co za idiotka- nie umiem skomentowac. ztego sie nie da. Rózowy pluszak, kozaczki, krem z awonu, 30 min prysznic, 16 lat seksowna chce byc, zabrania siostrze chodzic w różu, nivea visage uzywa, ...i zachowuje sie jak dodo imbecyl. laska jej mówi- nie masz siły w sobie. a ta ze chodzi na siłownie- .matka nie daje rady z nią. a ja pytam, dlaczego matka kupuje jej te drogie kosmetyki, kozaki, malowidła, zabroni kąpać sie 30 min.Ja prysznic biore w kilka minut i jestem czysta a ona 30 min dwa razy dziennie. Biedna ta jej matka. zabronic gówniarze, odciąć kasę, niech zarobi, do nauki a nie robi z siebie imbecyla.i te wypowiedzi- jestem mądra, lubie łysych w dresie, i ja trzyma mnie za rączkę.hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie ze na serio tacy ludzie zglosiliby sie do rozmow w toku? przeciez oni dostaja za to kasę, za to ze zrobią z siebie debili... skoro na codzien sie kloca to raczej nie chce mi sie wierzyc ze grzecznie zgodzily sie przyjsc wszystkie trzy do prgoramu i odstawic cyrk.... co za porażka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia jest pusta rozowa
lala jest glupia w doslownym tego slowa znaczniu. bedzie posowana przez dresiarzy a jak zasmakuje w sposnoringu to poza dreiarzami beda tez kolesie po 60-tak jej wroze gdyz jej glupota nie ma granic.wspolczuje matce i proponuje modlic sie codziennie o rozum dla sywusi :D-moze zdarzy sie cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za rozmowy w toku dostaje się zwrot kasy za podróż i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz wiecie co? skoro faktycznie uczy sie dobrze i ma same piątki, to cóż od niej chcieć..chyba raczej nie jest taka pusta. lepiej zeby ubierala sie na rozowo niz tak jak tamta druga na czarno i miałą pięc tysiecy kolczyków i taką fryzurę :D z dwojga złego wolę róż :D takie paniusie piękniusie nie są groźne;) tylko śmieszne :)tylko faktem jest że same sobie szkodzą i prowokują, moze im sie stac krzywda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia jest pusta rozowa
nie zdziwie sie jak dostanie propozycje zagrania w filmie wiadomo jakim i nie odmowi bo jest pusta a kasa i popularnosc stawia na pierwszym miejscu....pomijajac dresa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mea, no to cholernie mnie dziwi ze ludzie za takie grosze robią z siebie pośmiewisko :D no bo jak to inaczej nazwać... chociaż...właśnei sobie przypomnialam ze jedna z moich kolezanek brala udzial w tym programie, razem ze swoim tatą... ze niby trudna mlodziez... ale po co i za co, nie zapytalam nigdy... moze z drugiej strony to i dobre ze porusza sie takie tematy, jest przynajmniej swiadomosc co sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też mnie to dziwi. ktoś kiedyś powiedział, że dają 300 zł za udział, ale to bzdura :) tylko zwrot kosztów podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad wiesz ez za udzial w rozmowach w szoku nie dostaje sie kasy?? ja myslam ze dostaja. ciekawe ze niektórzy dla slawy piora swoje rodzinne brudy w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie kiedyś zapraszali (nie powiem dlaczego :P ) ale wydzwaniali, prosili... błagali, gadki o tym, że Ewa bardzo chce żebym była (srutututu) i takie tam branie pod siusiu i pytałam o kasę. pani dominika z redakcji nie pamietam nazwiska poweidziała, że zwrot kosztów podróży więc dziękuję, dowidzenia, postoję - jak robić z siebie głupka to chociaż za konkretną kasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie jeszcze to ze ludzie sami sie zglaszaja do tego typu programow. Np. jakas para ktora sie strasznie kloci, zdradza i wogole ze soba nie gada i nagle wystepuja w romowach w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleble ble
rozowa sylwusia z misiem byla super:P hahaha pewnie teraz po programie z domu nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala_fonia
nie podoba się wam bo co ? bo zobaczyłyscie swoje odbicie ? połowa z was tak wygląda i tak sie zachowuje przykre ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARINKA24.
Oj kochana i tu się mylisz,miałam wystąp[ic w rozmowach w toku ( ale nie w tym odcinku z Sylwia..) ale się nie zgodziłam.nikt nie proponuje pieniędzy tylko nocleg w hotelu. Nawet gdyby proponowali to bym się nie zgodziła.... A ta Sylwia no coż każdy ma swój styl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×