Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks w wielkim mieście

Polecane posty

Gość gość

Ogląda któraś ? Chętnie pogadam. Najbardziej lubię Carie, następnie Mirandę, potem Charlotte, a na końcu Samantę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja ogladam :) jestem wlasnie na 3sezonie. Serial duzo lepszy niz film. Ja w sumie je wszystkie uwielbiam, najblizej mi do Charlotte z jej naiwnoscia, potem emocjonalna Carrie, myślę, że Samanta ma fajne zycie, jest chyba najbardziej pewna siebie i seksowna z dziewczyn, mimo, że ma 40lat wyglada swietnie! Niejedna 20stka moglaby sie przy niej schowac. Taka jak Miranda w ogole nie jestem, ale zazdroszczę jej mieszkania, dobrej pracy, sukcesow,tylko Steve'a jej nie zazdroszczę. Równie dobrze mogła być z tym kumplem Carrie nie pamiętam jego imienia, ale ten sam typ faceta (nudziarz w okularach, informatyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten nudziarz w okularach to Skipper. Na Comedy Central Family serial leci na okrągło i ja też na okrągło oglądam. Jestem teraz któryś raz z rzędu w pierwszym sezonie, najlepiej lubię szósty sezon gdy Carrie jest z rosyjskim artystą. Mnie też bardziej podoba się serial niż film fabularny. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde tak sie przymierzam do tego serialu, musze w koncu se sciagnac i obejrzec bo ogladalam wybiorczo a to fajny serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam, serial tak inny od ogólnie znanych i poruszający sprawy kobiet, zwłaszcza singielek, choć w końcu przyjaciółki wychodzą za mąż (oprócz Samanty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×