Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

serial BURZA La tempestad na tv4 już się kończy. kto oglądał?

Polecane posty

Gość gość

gość dziś [15:34] cieszę się,że ta telenowela się już kończy bo od paru miesięcy wiało sandałem, w zasadzie od momentu poznania Mariny z Magdaleną. Byłam ciekawa tego wątku, ale rozczarował mnie, bo Magdalena nie namieszała. Poza tym Damian Fabre jest strasznie nudny , nierealny, kryształowy, a do tego nie lubię tego aktora usmiech.gif Marina za to fajna, bardzo ładna i zdolna aktorka, chciałabym ją w czymś jeszcze zobaczyć . nie podoba mi się goguś lazaro , oraz taki wątek Lusii - ona miała siostrę i co z nią? ciekawe czy pokaża ją na koniec. A i Lucia była w ciązy wcześniej niż Marina a tymczasem Marina już urodziła (co prawda przedwcześnie) a Lucia/Jazmin jeszcze nie . Żal mi Estercity, była taka zagubiona, tak się popłakała a Ursula wredna i do tego naiwna, a i jeszcze ma zeza rozbieżnego, ale za to fajny tyłek. Dziwne , że Ernan był tak głupi i latał za Marinąktórea go nie chciała, a mógł bez przeszkod posuwać Ursulę usmiech.gif wątek gdy Betty droczyła z Jose był zabawny :) Hernan w tym czarnym zaroście jest bardziej przystojny i męski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×