Odpowiedz na ten temat

serial Wspaniałe stulecie

• gość 2014.11.21 [08:39]
    Ogłada ktos ten serial ? podoba wam sie ?
  • Zobacz także:

• gość 2014.11.21 [12:34]
    Fajny bo zupełnie inny oczko.gif oglądam z doskoku od czasu do czasu
  • gość 2014.11.21 [19:44]
    Nie oglądałam poczatkowych odcinków, teraz nie odpuszczam.
    Oby nasza telewizja serwowała nam więcej takich seriali !!!
  • gość 2014.11.23 [15:08]
    Fajny bo jest inny usmiech.gif a swoja droga taki sułtan to mial jak w rajuusmiech.gif
  • gość 2014.12.27 [17:00]
    tyle miał kochanek a tak mało dzieci? co te z haremu bezpłodne były??
  • pitopanterka 2014.12.28 [22:50]
    uwielbiam ten serial serduszko.gif bardzo przeżywam,
    czy wiecie może co mówią straże gdy nachodzi sułtan i wtedy wszyscy spuszczają głowy? to brzmi mniej więcej jakos tak " heee sesspun sułtan suleyman gedir"
    wspaniałe stulecie osiedlowe życie
  • pitopanterka 2014.12.28 [22:57]
    co ja myślę o wszystkich postaciach:
    Hatice : rozczula mnie, żal mi jej zawsze, jest taka dobrotliwa, piękna, delikatna, tak kocha Ibrahima, żal mi jej, gdy go straci to się załamie
    Aisa Sultan - piękna kobieta, najpieknijesza, najbardziej elegancka ze wszystkich, najwięcej klasy, nic dodac nic ująć
    Hurrem - nieszczególnie ladna, ale przebiegla manipulatorka, wesola, dobroduszna, lubię ją , taka romantyczna i kocha ptaszki oczko.gif
    Mahidevran - ładniejsza niż Hurrem, ale ma gorszy charakter, nic nie wymyśli sama, ponura, zazdrosna, ale też ją lubię
  • pitopanterka 2014.12.30 [17:28]
    dzisiaj po raz pierwszy Mahidevran miała suienkę, która mi się podobała,
    oprócz tego przepiekną miała Hatice w dzień ślubu lub dzień później a wczoraj Ibrahim miał pięknego koloru szaty
  • gość 2015.01.02 [13:11]
    Serial super jestem juz trochę dalej z odcinkami i będzie się działo wszystkich odcinków jest bodajże 140 coś
  • gość 2015.01.02 [23:57]
    Sadyka nie zabije suleymana matrakczy popłynie z nią łódka na środek morza i ja utopi Leon zje lokme i umrze
  • gość 2015.01.03 [13:09]
    ten Ibrahim jest jakiś nienormalny smutas.gif tak go kiedys lubilam ale teraz to robi sie zwyczajnie złym człowiekiem .
  • gość 2015.01.03 [18:52]
    Też mam takie ważenie ,że z nim coś nie tak.
  • gość 2015.01.04 [05:44]
    Bo Ibrahim jest wierny pierwszej żony sultana poza tym kiedys Hurem z nim pogrywała i teraz sie mści
  • gość 2015.01.04 [10:33]
    Ładne są dziewczynyusmiech.gif fryzury stroje, są różne charaktery, ciekawa historia, nie miały łatwego życia, jeszcze te dzieci z różnych związków
    chciałabym ,żeby było więcej filmów arabskich o podobnej tematyce, od najdajwniejszych latach do dzisiaj, bogate w życiorys losy wielu ludzi, prawdziwe i kolorowe
  • gość 2015.01.04 [14:41]
    To nie jest arabski film!!!!!
  • gość 2015.01.04 [16:55]
    Mogą byc' tureckie, libańskie, egipskie, tunezyjskie, marokańskie
  • gość 2015.01.04 [17:29]
    Film lub serial
    https://www.youtube.com/watch?v=kv5fiJ_i6VQ
    Rachida , film poruszający o Algierii, młodej nauczycielce,która zostaje napadnięta przez własnego ucznia i innych fanatyków, każą jej podłożyc' bombę w szkole, ona odmawia, zostaje postrzelona, cudem przeżywa, wyjeżdża z mamą na wieś, ukrywa się tam, boi się zaufac' innym ludziom, zostaje wiejską nauczycielka, ale nawet tu nie ma spokoju, pod koniec filmu dziewczyna myśli o przyszłości dzieci, jak będzie wyglądało ich życie? Kim będą w przyszłości? Czy wyrosną na dobrych ludzi?
  • gość 2015.01.05 [13:28]
    dziewczyny kiedy widziałyście ostatni odcinek?! bo coś mi chyba umknęło przez te świeta i nowy rok... ja ostatni widziałam jak GUlnihal już się ocknela, jak Mahidevran siędziala z matką Sułtana w ogrodzie i doszła do nich Hurrem, która nie poszła na spotkanie z Leonem .a Nigar Kalpha już została asystenką Sultana. boje się,że umnkal mi jeden odcinek smutas.gif jeśli umneklo mi cos, to napiszcie co się dzialo. co knuje Victoria-Sadyka?
  • gość 2015.01.05 [14:51]
    Ibrahim więzi Leona w lochu swojego pałacu ,podejrzewa go o romans z Hirem Sadyka zaatakowała sztyletem sułtana , dzisiaj zobaczymy finał tego zdarzenia
  • gość 2015.01.05 [18:17]
    Ten dzisiejszy odcinek taki smutny smutas.gif biedny Leon nic zlego nie zrobił a umierał w takich cierpieniach .
    A ten Ibrahim rzeczywiscie staje sie zly.
  • gość 2015.01.05 [18:57]
    Szkoda mi Victorii bardzo ją lubiłam. To tylko biedna, skrzywdzona kobieta. Sułtan zabił jej męża w dniu ślubu. Ona sama chciała wymierzyć sprawiedliwość. Sułtan tak może to czemu ona nie? Sulejman jest nadczłowiekiem? Jakoś mi się nie wydaje. Obydwoje są winni a zarazem niewinni.
  • pitopanterka 2015.01.07 [14:39]
    kto jest winny i zarazem niewinny?
    to był straszny odcinek pechowiec.gif zabili piękną Sadykę i przystojnego Leona smutas.gif
  • mirras 2015.01.07 [18:33]
    Serial bardzo fajny, przyjemnie się go ogląda. Akcja coraz lepsza i coraz więcej intryg. Bardzo dobrze, że TVP Historia powtarza go od początku, bo moi znajomi przegapili początkowe odcinki. Ale szkoda, że TVP zapomniała o nim i w ogóle go nie reklamuje. Pewnie, bo po co? Telewidzowie są jasnowidzami i sami ogarną temat...
  • gość 2015.01.07 [22:35]
    wolą reklamować jakieś denne horrory i sensacyjne pechowiec.gif
    oo nie wiedziałam że na tvp historia dają powtórki usmiech.gif
    dzięki za info lapka.gif
  • gość 2015.01.09 [14:21]
    Żona sułtana jest Rosjanką, w prawdziwym życiu byli ze sobą 30 lat, mieli czworo dzieci, jeden z synów przejął rządy
  • gość 2015.01.10 [13:15]
    co było wczoraj bo nie mogłam obejrzeć i w poniedziałek też nie obejrzę powtórki smutas.gif ?
  • gość 2015.01.10 [16:13]
    Wczoraj głownie byla pokazana bitwa pod Mohaczem w 1526 roku .
    Sulejman pokonał wojska węgierskie .
  • gość 2015.01.10 [20:53]
    a czyli nic ciekawego pechowiec.gif nudzą mnie te sceny batalistyczne to serial dla kobiet i powinno być jak najwięcej intryg, romansów, skandali, plotek, najbardziej lubię i bawią mnie wątki eunuchów smiech.gif
  • gość 2015.01.13 [00:19]
    O co poklocily się hurrem z hatidze?
  • gość 2015.01.14 [09:36]
    Ibrahim ją wykupił, potem przedstawił ją Sulejmanowi.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...