Odpowiedz na ten temat

serial Wspaniałe stulecie

• Edziaaaaaaaa 2017.03.04 [11:52]
    Hehe smiech.gif
    A czy mi się wydaje czy ten cały szambelan kręci z trzema? Ta Atike z nim flirtuje, on zarywa do Gewherhan, i jeszcze na boku migdali się z Ester.
    smiech.gif
  • Zobacz także:

• gość 2017.03.05 [11:31]
    Up
  • Edziaaaaaaaa 2017.03.07 [21:45]
    No, aktor grający sułtana jeat spoko. Ma powiedzmy jakiś zarost, może być. Na przykład ostatnio ten cały Ahmed totalnie nie pasował do sułtana. Tak samo jak Kosem nie pasowała kompletnie do roli władczyni.
    Teraz jest ok.
    Poza tym Faria ładna dziewczyna, no i... ee tyle. Reszta brzydka, albo przeciętna.
    Ale jeśli chodzi o mężczyzn to widzę dużo dobrego usmiech.gif ci wszyscy tam drugoplanowi z zarostem mogliby byc jak dla mnie.
  • fanka tureckich seriali 2017.03.08 [12:53]
    Tak, szambelan kręci z trzema, tyle że kocha jedynie Gevheran. Atike z nim filtruje, ale nie wiem, czy on coś do niej czuje, a Ester jest mu potrzebna jedynie w jednym celu.
    No i wykrakałam - zmajstrowali dzieciaka, tyle że nie szambelan i Ester, a Kasym i Elanur. Trochę mnie śmieszy i przeraża zarazem, że brat sułtana za bliskie relacje z nałożnicą sułtana oboje tracą głowy. Przecież sułtan nawet nie jest w stanie zapamiętać imion i twarzy wszystkich kobiet w haremie, a o jedną może zrobić wielką aferę.
  • Edziaaaaaaaa 2017.03.08 [19:37]
    Dzisiesjszy odcinek był z******ty smiech.gif
    Wiedziałam, że jak Faria przyjdzie do sułtana w nocy to na jednym pocałunku się nie skończy hehe smiech.gif
    Ej no,a tak właściwie to mu tak wolno? Rozdziewiczać jakąśtam księżniczkę? A jej wypada? Katoliczce przed ślubem?
    Nie ogarniam, ale niewazne smiech.gif
    Najlepsze było przed tym powozem, jak Murat stwierdził, że Faria należy teraz do jego haremu, bo ją bzyknął smiech.gif Hahahh ze śmiechu nie mogłam.
    W dodatku jak Murat zaczął się matce tłumaczyć, że coś tam z tą Farią kombinuje oczko.gif To od razu pomyslalam, że chce się z nią hajtać.
  • fanka tureckich seriali 2017.03.08 [19:54]
    Sułtanowi wszystko wolno, więc może rozdziewiczyć księżniczkę. Pytanie tylko, czy Faria była dziewicą jezyk.gif Ona jako katoliczka nie powinna współżyć bez ślubu kościelnego, ale nie wszyscy katolicy żyją wg 10 Przykazań.
    Ja też się uśmiałam na dzisiejszym odcinku, gdy Murad uznał, że Faria należy do jego haremu, po czym wsadził ją na konia, ale najlepsze było jak Aisze szczęśliwa ćwierkała, że księżniczka wjechała, nigdy nie wróci, itp, a nagle Faria stanęła w drzwiach smiech.gif
  • Edziaaaaaaaa 2017.03.08 [23:01]
    To też było świetne! smiech.gif Wybuchłam wtedy smiechem smiech.gif
  • gość 2017.03.08 [23:15]
  • gość 2017.03.09 [00:41]
    Ayşe jest sto razy ładniejsza od Faryi.
  • gość 2017.03.09 [10:11]
    Przykre dla takiej kobiety gdy facet traktuję ją jak powietrze a ona nie może go kopnąć w d**e tylko musi mu jeszcze nadskakiwac i błagać wręcz o jego względy. Chodzi mi o Ayse
  • gość 2017.03.09 [12:17]
    Nie oglądam serialu i nie wiem kto jest kim ale czy Murad zamordował swoich braci czy uwięził ich w "złotych klatkach"? usmiech.gif
  • Edziaaaaaaaa 2017.03.09 [12:33]
    Mi się właśnie Faria bardzo podoba, a Ayse wcale. Faria jest taka naturalna przy niej, tak jak ktoś powiedzial "świeży powiew", wśród tych wszystkich wystrojonych sułtanek
    Sułtan jeszcze nie umiescil braci w klatkach, ale pewnie niedlugo tak zrobi, a potem zacznie mordować
    Ale to raczej jeszcze nie teraz oczko.gif
  • fanka tureckich seriali 2017.03.09 [13:06]
    Murad wymorduje swoich braci?
  • gość 2017.03.09 [15:40]
    Po przedwczesnej śmierci Murada IV tron obejmie jego brat Ibrahim.
  • Edziaaaaaaaa 2017.03.09 [18:23]
    Nie wiem, czy zabije braci, ale obstawiam że tak
    Albo przynajmniej pozamyka w klatkach
  • Edziaaaaaaaa 2017.03.10 [19:33]
    Co takiego powiedziała Ayse Farii? Bo współlokatorzy gadają i nie usłuszałam, a dziewczyna się nieźle w*******a
  • gość 2017.03.11 [11:00]
    Że jest tylko d**a do ********* Oczywiście nie tymi słowami ale w tym kontekście.
  • Edziaaaaaaaa 2017.03.13 [19:06]
    Dziwne porównanie. Przecież równie dobrze wszystkie inne kobiety z haremu możnaby nazwać ladacznicami.
    Bajazyd w końcu powiedzial wszystko matce czy nie? Nie ogarniam
    Aha i czemu Gewheran jest zla na szambelana? Przecież nic nie klamal Atike, tylko grzecznie spławiał, a przyparty do muru musiał juz wyznac prawdę, że jej nie kocha.
  • Edziaaaaaaaa 2017.03.15 [17:16]
    Czy ktoś z kafe w ogóle ten serial ogląda?? beksa.gif
  • gość 2017.03.17 [19:28]
    Czy sułtanka Kosem dopnie swojej intrygi i za jej sprawą pozbawią medyczki Farię płodności? To byłby największy cios dla Farii i Sułtana. Podła i zimna suka z tej Kosem jest.
    Napiszcie dziewczyny proszę, czy uda się podstęp Kosem?
  • Edziaaaaaaaa 2017.03.17 [20:32]
    Masakra, Kosem chce wysterylizować Farię pechowiec.gifpechowiec.gifpechowiec.gif
    Myślę, że jej się jednak uda, bo Farii nie bylo w historii, a na pewno by do niej przeszła, gdyby urodziła sułtanowi dzieci
    Biedna Faria smutas.gif ale bestialstwo
  • gość 2017.03.18 [10:26]
    No tak, Kosem się uda i Faria bedzie bezplodna
  • gość 2017.03.19 [18:04]
    Faria będzie bezpłodna, ale nie przez Kosem
  • gość 2017.03.20 [12:26]
    Tak Bajazyd powiedział matce o Kasimie
  • Edziaaaaaaaa 2017.03.20 [22:39]
    Cale szczęście, że Kosem się nie udało
    Do tego rzuca Farii w twarz, że od razu zabierze jej dziecko po porodzie, a Faria... nadal się do niej przymila pechowiec.gif Ja rozumiem, że nie chce się narażać, no ale bez przesady... Niech chociaż sułtanowi powie, że jego matka chce jej od razu dziecko zabrać i że jej grozi, że go nie zobaczy
  • gość 2017.03.21 [19:25]
    Matko kochana, ależ w tym serialu Sułtanka Kosem Murat IV są intrygi, w pale się nie mieści. Gorsze intrygi jak we Wspaniałym Stuleciu, dużo gorsze. Sułtanka Kosem to wstrętna, zimna suka, po prostu obrzydliwa. Knują wszyscy, jeden na drugiego patrzy wilkiem, ciągle jakieś spiski, a prym wodzi Kosem. Biedna Faria jak ona ma się odnaleźć w tym podłym, sułtańskim świecie. Ta paskudna faworyta sułtana teraz nasłała gawiedź na Farię, żeby ją ukamieniowali i pewnie przez to, straci dziecko. Paskudny osmański świat. Sułtan niby taki wielki pan, a wszystkie spiski i intrygi działy się poza jego plecami. Zamiast trzymać Farię obok siebie, ochraniać ją, tcho ciągle tylko niuchał, węszył i Bóg jeden raczy wiedzieć czego szukał. Porąbany serial, coraz bardziej mnie wkurza.
  • fanka tureckich seriali 2017.03.21 [19:52]
    Edzia - Faria przymila się do Kosem, bo nie chce mieć jej przeciwko sobie. Murat wkurza mnie swoimi decyzjami. Zamknął brata za to, że zakochał się w jego nałożnicy(bo harem bez tej jednej byłby taki pusty) i jeszcze uważa się za dobrego, bo darował mu życie. Kosem również nie popisała się dobrocią chcąc wysterylizować Farię. Sama była kiedyś niewolnicą, a teraz podgrywa wielką panią.
  • Edziaaaaaaaa 2017.03.21 [21:27]
    Prawdę mówicie- Kosem to podła, zimna sucz. Z tym, że ja nienawidziłam jej już od pierwszego sezonu. Pamiętacie "niewinną" Anastazję i jak Ahmed jej kazał obiecywać, że nigdy nie stanie się taka zepsuta jak reszta sułtanek? pechowiec.gif Właśnie widzimy.
    No, sułtan to kompletny idiota. Przecież brat mu nic nie zrobił. Skoro wlasnego haremu nie miał to logiczne, że chciał zarooochać. To była tylko jedna nic nie znacząca dziewczyna. A to dziecko faktycznie było jakimś zagrozeniem dla sultana? No ja blagam
  • gość 2017.03.21 [22:16]
    "Sama była kiedyś niewolnicą, a teraz podgrywa wielką panią."
    X
    No cóż, zapomniał wół jak cielęciem był.
  • gość 2017.03.22 [15:13]
    Biedna Faria jak ona ma się odnaleźć w tym podłym, sułtańskim świecie
    Faktycznie, biedaczka własnoręcznie ukatrupiła swego wuja, zwiała z kraju z tajnym listem, zabiła kilku facetów w porcie, a jej marzeniem było stanąć na czele armii i walczyć o tron dla matki, jak ona sobie poradzi smiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...