Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Singielka

Polecane posty

Gość gość

Generalnie seriali nie oglądam. Obejrzałam pierwsze odcinki singielki i wydaje się całkiem sympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wlasnie chcialma oglada, ale jakas lipa to jest, A ta glowna bohaterka jaks rozlazla i irytujaca;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znow filmik o brzydkim kaczatku co zmieni sie w łabedzia, obsada jak w Brzyduli...i oczywiscie Bobek jako glowny amant----troche zalosne,ze znow powielaja schematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Borek główny amatorów??? A może to ten fotograf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi się wydaje E ten fotograf będzie wybrankiem.ta singielka ma dziwną urodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak sądze ,że fotograf...szkoda,że tak przewidywalnie. Singielka jest bardzo ładną kobietą tylko tu jest tak trochę oszpecone zapewne po to aby za kilka odc pokazać jej super metamorfoze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cos mi tu w tym serialu nie styka, jakis sztuczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do konca mi sie podoba, ale ogladam z braku laku..A ta aktorka grajaca singielke jest troche sztuczna, widac ,ze troche amatorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardulaki
Mnie najbardziej denerwuje jej fryzura ten okropny koczek bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mysle ze ten koczek bedzie na razie a pozneij zapewne metamorfoza i dlugie wlosy i inne ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi sie wydaje ze niby ladna ta aktorka ale ma jakies dziwne cozy, podobne do oczu pani Barbary Rachwalskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta aktorka grała w linii życia. Ładna, skromna. Lubię ten serial, nie doszukuję się w nim czegoś głębszego, banalny, zabawny, poprawiający nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A głosu fotografa mogłabym słuchać i słuchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta aktorka mi sie nie podoba, nawet po metamorfozie raczej nie będzie, ale cóż... w ogole serial jest taki sobie, czasem obejrze z braku laku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktorka jest batdzo ładna właśnie grała w Linii życia a Na dobre i nz źle jako Ludmiła była subtelna delikatna i piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nei czekam na przemiane, ta babka jak widac tym facetom sie i tak podoba. Poza tym taki lekki ten film i zabawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię ten serial: ) szkoda tylko ze takie to przewidywalne że Elka z tym fotografem mają się kupić sobie i pewnie ostatecznie będą razem. Myślałam że chociaż z tym Mikołajem trochę dłużej poromansuje a wczoraj od niego uciekła: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tego dlaczego mówią o Elce brzydka albo grubaska. .. przecież jest śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie juz znudzil sie ten serial, nuuuuda przestalam ogladac i do bolu przwidywalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram,głupota na potęgę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle nie przepadam za tymi popołudniowymi serialami na tvn - wszystkie takie same, sztywne dialogi, fabuła przewidywalna. Coś kiepsko w tej stacji z dobrym serialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz z tym Mikolajem to tez wymyslili, koles ma kupe kasy a teraz ze jaks naciagal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta laska ściemniala, forma zemsty na niedoszlym narzeczonym , widac bylo od razu, ze klamie,ze ten niby powie Elce i ona odwali sie od Mikolaja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nm O to by dziwne było gdyby się okazało że Mikołaj jest dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Singielka to scenariusz zywcem zerżnięty z Bridget Jones :) Tak zauważyłam, zresztą kto oglądał ten wie.Bo np Bridget też była dziennikarką, zakochała się w swoim naczelnym, on ją zdradził ( Mikołaj też zdradzi Elke), z tle był drugi , spokojniejszy adorator( co prawda inny z charakteru niz ten w serialu, ale był), jeszcze na nadtroskliwa matka , no i to że Elka jest singielka z nadwaga i wszystko sie zgadza :P No , pewne szczegoly zostaly co prawda zmienione np to ,ze Elka ma siostre, ale mysle, ze rezyser sie inspirowal tamtym filmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten serial jest polską wersją Ciega a citas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile jeszcze ten serial będzie leciał? Bo widzę tylko, że zmieniają porę emisji ale jakoś nie chcą odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi sie podoba a na poczatku byl dretwy, tylko rola matki mnie wkurza, sztuczna jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×