Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkameister

Siódme niebo...

Polecane posty

Gość myszkameister

co sie z nim stało?...czyzby nie było go w ostatni weekend?...zawsze jakos trafialam bezbłędnie na ten cudny fiilm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igulka 26.01.1977
A można gdzieś ściągnąć ten serial? Fajnie by było powspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był w sobotę serial i to o stałej porze, rzadko go oglądam, i nie znam imion bohaterów, ale w tym odcinku przyjechał mąż najstarszej córki pastora,z dzieckim, mieli też przyjechać rodzice pastora ale nie wiedzą oni nic o rozwodzie (Mary?), i jeszcze było,że ten chłopka co u nich mieszka, a ojca miał w Iraku to się okazało że przespał się z jakąś dziewczyną jak raz się spotkali i ona myślała że jest w ciąży to chyba tyle z ważniejszych rzeczy c.d.n. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igulka 26.01.1977
Hmmm i tak się nie znam z tymi kodami co zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
nie ma bo musieli oczywiscie puscic czterech pancernych, ktory po raz 87 leci w jedynce. Wkurza mnie to, zwłaszcza ze kilka dni temu w programie na tvp i w gazecie mialo byc 7 niebo. Najbardziej mnie wkurz to ze o tej porze bylo 7 niebo a czterej pancerni byli po tym serialu. nie dziwie sie ze ludzie nei chca placic abonamentu skoro jedynka tak ich olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
To jest to "Siódme niebo?...jak ja nie cierpie wertowac tele -gazety czy jakiejkolwiek innej gazety z programem!...czy taki serial nie zasługuje na to, żeby byc o stałej porze?...kiedy i gdzie moge go zobaczyć, kochani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka a od bolka
ostatnio był w sobotę o 9.50, ale w sotatnia sobotę nie wiem dlaczego puścili czterech pancernych i psa, w tą sobootę tez ma chyba nie byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Jakis cyrk zamiast telewizji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Ciągle dziwnie- raz widzę ten film, raz nie widzę... Czary-mary czy co? Jak Wam się podobał dzisiejszy odcinek?...Jak dla mnie bardzo sympatyczne sę te rozmowy rodziców z dziećmi i dzieci z rodzicami...i jakie konstruktywne wnioski...:) czy tak bywa naprawdę?...czy tylko w rodzinie pastora?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza i Consuela
piękne to, ale nie wydaje mi się żeby było prawdziwe, większość rodziców uważa że ich dzieci, nawet już duże są wciaż za małe na miłość, a już na seks to w ogóle, więc pewnie wyskoczyliby z kapci gdyby usłyszeli taką gadkę, i to jeszcze przy kimś z zewnątrz :D :P no ale, my możemy się z tego uczyć, bo może rodziców naszych to już nic nie odmieni, ale my możemy zbudować inne relacje z naszymi dziećmi. Inne znaczy lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
czasem nawet dzieci są dojrzalsze od rodziców- bardzo mi sie podobalo jak jedna z córek pastora mowiła do rodziców kolezanki, że ich córka chciałaby uslyszec od nich ich zdanie na temat jej związku z chłopakiem...bo im sie zdawało, że ich zdanie nie ma tu nic do rzeczy.... Bardzo mi sie podobają te sceny i w dodatku w ogole nie sa jakies przesłodzone czy nadmiernie nachalne w swoim pouczaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Nie macie wrażęnia, ze osttanie odcinki są jakies przegadane?....prawie nic sie nie dzieje, tylko jakies takie monotoNNNe dialogi..szkoda bo teraz to podoba mi sie tylko piosenka na początku...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Nikt nie ogląda?...nie podzieli sie wrażeniami?... Mnie wczoraj się podobało... dla mnie jest w prost niesamowite jak ini komunikuja się z dzieciakami w codziennych sprawach..i jak one biora pod uwagę zdanie rodziców nawet w kwestii wyboru partnera... Jakoś mnie z życia najbardziej znana jest sytuacja, kiedy rodzice w ścibski sposób ingerują w sprawy dzieci a te poakzują na wyrost, ze mają swoje zdanie i nie mają zamiaru liczyć się ze zdaniem rodziców....taka chora rywalizacja... a tu w filmie tak miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania8998
ja oglądam, kurcze na razie to mi szkoda tej małej Ruthie bidula sie zakochała w Martinie a ten sobie dzieciaka zrobił, niektórzy ten serial krytykują, że cukierkowaty ale niektóre odcinki poruszają ważne problemy np. rasizm czy dot. wojny w Iraku, zresztą czy zawsze musimy oglądać bójki i strzelanie w tv, to jest serial łatwy, lekki i przyjemny i zawsze świetnie mi się go ogląda, pominę tylko fakt, że mnie szlag trafia jak nagle tvp zaprzestaje emisji i nagle po kilku miesiacach leci znowu w innym dniu i o innej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Dokładnie! Jakby ten serial nie miał stałej pory emisji! Dla mnie cukierkowaty absolutnie nie jest, tylko czasem jakby troche przegadany- cięzko mi sie wtedy skupic na akcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igulka 26.01.1977
TVP by mogła powtórzyć od początku we wakacje. Chętnie bym obejrzała jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
22 czerwca ostatni odcinek X serii, a 22 czerwca znowu VII seria. Szkoda ze powtarzaja ale w koncu wakacje ze wszystkimi serialami tak sie dzieje oprocz wiecznie zywej mody na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia341
Witam mam pytanie czy ktoś ma wszystkie sezony serialu Siódme niebo ?? Wielkie dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Alez to dzisiaj bylo piękne:) zwłaszcza jak wyjasniali róznice między Mikołajem a Jezusem...No i jak sens świąt sprowadzili do dawania... A u nas chyba bardzo xle rozwija się filantropia a jak juz to uprawia sie rozdawnictwo np po tytułem bezplatna Wigilia przy Rynku Gł. w Krakowie...Ale żeby bogatsi dawali cos biednym czy potrzebującym w te Święta w ogóle nie slyszałam o takich akcjach... Albo robi się jakies chore akcje pt. wigilia dla samotnych u Franiszkanów, tylko, że żaden "normalny" samotny tam nie przyjdzie bo to przecież Wigilia dla bezdomnych więc jednak nie kazdy ma chęć w ten sposób spędzać Swięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
znowu trafiłam na ten film w ostatnią sobotę:) piękne byly te lekcje muzyki..i ten nauczyciel taki cudowny, pogodny:) widzial ktoś?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×