Odpowiedz na ten temat

streszczenie Następnych Odc.NA WSPOLNEJ dla ciekawskich...

• rok 2007.01.04 [18:10]
    WIEM CO BEDZIE Wn.BYŁEM W WARSZAWIE WIDZALEM JAK TO KRECA. na ulicy.IGOR calowal sie z karolina. a watek romana z agnieszka jest nie pewny.
  • Zobacz także:

• Franky 2007.01.04 [18:50]
    Za Karolina nie przedpadam ... jest irytująca jezyk.gif

• ł 2007.01.04 [18:56]
    kto mi powie co to za historia malzenstwa renaty z NW????
  • Franky 2007.01.04 [19:33]
    Renata to najstarsza córka Ziębów, uciakła od męża po tym jak w wypadku zginęły jej dzieci. W ogóle ona przez chyba 12 lat nie odzywała sie do rodziców, nie paracowała, siedziała w domu bo maż jej zabraniał jakichkolwiek kontaktów z innymi. Aż wreszcie uciekła.

• zulola 2007.01.04 [21:54]
    szkoda, że Karolina wraca
  • szkoda słów 2007.01.05 [10:52]
    Skąd wiecie, że Karolina wraca? Miała wrócić tylko na chwilę, a potem od razu wypad do Stanów. Ona mnie tak wnerwia, już nawet dla niej chciałam zrezygnować z oglądania tego serialu.
  • Czarna_Jolka 2007.01.05 [11:37]
    boze tylko nie karolina znowu.....

ja juz ledwie patrze na ten serial: wątek Romana bleeee, Wątek rafalka i kingi bleeeee, watek jakiejs hani bleeee, izabela wypieprzyla karola, wiec bleeee

jesu przestaje to oglądac!

http://www.psychotesty.wellnesslife.pl - jaki facet do ciebie pasuje, czy jesteś zazdrosna, jak dobie dajesz rade ze stresem i takie tam do poczytania:www.wellnesslife.pl A tutaj nowiusieńki serwis, jeszcze nie opierzony:www.kuchnia.wellnesslife.pl - I Smacznego
  • to zapytaj a nie 2007.01.05 [15:36]
    to moze Roman bedzie mial romans z Karolem??jezyk.gifjezyk.gifjezyk.gif
  • kol 2007.01.05 [22:58]
    ja bym chcial aby romans byl pomiedzy r0omanem a agnieszka pasuja do siebie.i wogule ona w maire ladan.
  • majua 2007.01.07 [13:35]
    ciekawie, coraz ciekawiej
  • co bedzie 2007.01.07 [20:34]
    roman i agnieszka fajnie by bylo taki romans ich razem.fajnie.
  • aaaaaaaaaa.............. 2007.01.08 [21:03]
    co to za Agnieszka, ktora pomogla Romanowi?
  • zulolka 2007.01.08 [21:16]
    moze by sie zaczelo cos dziac?!
    fanko nw, co sie dalej bedzie działo?!
  • Franky 2007.01.08 [23:19]
    Fajnie, że Róża sie \"spiknie\" z tym Roztockimoczko.gif A poza tym, też uwarzam, że nic sie niedzieje, Wątek tej Uli mnie irytuje i może ta nowa dziewczyna co kamil ją uratował coś nowego wniesiejezyk.gif

• klklkl 2007.01.09 [09:27]
    Wyczytałam tu, że część z Was denerwują wątki w serialu. Ja Was kochani tylko informuję, że NIE MUSICIE go oglądać! Telewizor można wyłączyć. A całą resztę fanów, którzy oglądają NW, bo lubią, serdecznie pozdrawiam.
    I dzięki Fanko NW za streszczenia usmiech.gif
  • Franky 2007.01.09 [22:16]
    Heheh no nie żartuj. Tu nie o to chodzi...po prostu jedne postacie lubimy bardziej inne mniej, niektóre wątki są nudniejsze od innych i dlatego mogą nas denerwować. Nie mów, że Ciebie nic nigdy w serialu nie wkurzało. I dołączam sie do pozdrowien oczko.gif

• ejjjjjjjjjjjjjjjjjjj 2007.01.09 [22:45]
    ciebie nic nie wkurza? pozwol ze sama zdecyduje kiedy wylacze telewizor!!
  • niecierpliwaa 2007.01.12 [15:35]
    juz sie nie moge doczekac co bedzie dalejusmiech.gif
  • dajcie streszczenia kolejne 2007.01.12 [17:14]

• fanka NW 2007.01.12 [22:29]
    proszę bardzousmiech.gif
    strasznie mnie nudzi wątek Izy i tego Karola zdecydowanie wolałam Oskarausmiech.gif .. ale cóż Pan Krzysztof zrezygnował z pracy w serialusmutas.gif , a szkoda... wątek Kingi tez jest denerwujący...
    pozdrawiam...kwiatek.gif

01.02. (czwartek)
    Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak. Wojciech Latałko dostaje wyrok w zawieszeniu za pobicie dziennikarza. Michał uważa, że ten fakt może mu poważnie zaszkodzić w sprawie z brukowcem. Roman, niewinnym podstępem, próbuje pomóc Ewie. Ona jednak nie chce przyjąć jego pomocy. Kamil nie jest wstanie pogodzić pracy ze studiami. Jego przełożony bardzo żałuje, że traci tak dobrego sanitariusza.

05.02 (poniedziałek)
    Reżyserem odcinka jest Jacek Filipiak. Roman nie rozumie, dlaczego Ewa nie chciała przyjąć od niego pomocy. Agnieszka sugeruje, że jego żona może mieć kogoś, kto jej pomaga. Izabela poznaje matkę Karola. Pani Kopczyńska daje do zrozumienia, że Brzozowska jest zbyt dojrzała dla jej syna. Ola dostaje mms-a. Na zdjęciu znajdują się jej mama i komisarz Jurga. W roli Krystyny Kopczyńskiej (matki Karola) wystąpi Ewa Wiśniewska.

06.02 (wtorek)
    Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak. Igor umawia się z byłym chłopakiem Urszuli. Radek przyznaje, że dopiero teraz zrozumiał, jak bardzo zależy mu na Uli i Hani. Marek uważa, że żona za bardzo zaangażowała się we współpracę z Jurgą. Danuta zapewnia, że z komisarzem nic, oprócz pracy, ich nie łączy. Na prośbę Maksa Kopczyński proponuje Izabeli dwudniowy wyjazd za miasto. Brzozowska jest mocno zdziwiona, kiedy dowiaduje się, że matka Karola pojedzie razem z nimi.

07.02 (środa)
    Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak. Ola odmawia pójścia do szkoły. Nie ma zamiaru wysłuchiwać komentarzy na temat kompromitującego zdjęcia jej mamy. Igor przeprowadza z Leszkiem szczerą rozmowę na temat ojcostwa. Nowak tłumaczy synowi, dlaczego nie był idealnym tatą. Hoffer pomaga żonie w trudnej, służbowej sprawie

08.02 (czwartek)
    Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak. Latałko informuje Brzozowskich, że postanowił się ożenić. Bardzo chciałby, aby jego syn miał prawdziwą rodzinę. Roman myśli o zmianie grupy terapeutycznej. Przyznaje, że chce to zrobić ze względu na zbyt zażyłą znajomość z Agnieszką. Maks mówi Karolowi, jakie są prawdziwe odczucia Izabeli względem pani Kopczyńskiej. Karol przekonuje matkę, aby nie jechała razem z nim i Izabelą na wspólny weekend.

cool.gif
  • ciekawe kto 2007.01.14 [13:03]
    bedzie grał tego radka....?

• no właśnie o to samo miałam 2007.01.14 [13:19]
    zapytać - kto będzie grał Radka?
  • ja tez chciałabym wiedziec 2007.01.14 [17:14]
    kto bedzie grał role Radkausmiech.gif ??? skoro Radek dojdzie do wniosku ze zależy mu wciąż na Uli i Hani (wrrr....moda na stare imiona wr...) to bedzie chciał Ule odzyskać i Igor zostanie sam..??? wróci Karolina i go pocieszy...znó będą razem????
    nareszcie skończy sie watek Rafałka-latałko go zabierze i bedzie spokój + na pewno okaże sie ze kinga jest w ciazyoczko.gif
    a matka Karola to pewnie w wieku Izabeli i bedzie zrzedzić.... Biedna Izka ciagle kłopoty z facetami...ale może jej sie ułozy....

proszę o kolejne streszczeniaoczko.gif pozdrawiam kwiatek.gif

• come 2007.01.14 [17:26]
    To, że Radek zda sobie sprawę, że zależy mu na Uli i Hani, wcale nie musi oznaczać, że Ula do niego wróci.
    Szkoda, że Kamil nie może pogodzić studiów z pracą w pogotowiu, interesował mnie ten wątek.

• majua 2007.01.14 [17:41]
    Też myślę,że Ula nie będzie chciała być z Radkiem.
    Niektóre watki są ciekawsze inne nudniejsze.
    Ja nie lubię wątku z Weroniką , a i Adam jest do niczego.
    Wątku z pijaństwem Romana i tą Agnieszką też nie lubię.
    Wątek z Latałko i dzickiem też męczący.
    Ale najgorszy to jest ten wątek z Gosią i Piotrem i w ogóle z całą tamtą rodziną.
    A co lubię.
    Wątek z Żanetą. Szkoda tylko ,ze Grzesia nie ma.
    Wątki z młodzieżą .
    Z Izabelą i Karolem jest ciekawie.

Ogólnie to lubię ten serial . Drugi który ogladam to M jak miłość i na tym koniec.

• czarny wilczur 2007.01.21 [12:23]
    dawajcie co dalej
  • uperrr 2007.01.21 [20:33]
    podnosze,
  • fanka NW 2007.01.23 [22:05]
    NO TO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO smiech.gif
    zapraszam do ciekawej lektury ponwnieoczko.gif No No Nocool.gif

Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak. Danuta mówi komisarzowi, kto rozesłał ich zdjęcie. Jurga postanawia przeprowadzić z Justyną poważną rozmowę. Kindze nie podoba się postawa wychowawczyni Rafała. Chce przenieść chłopca do innej szkoły. Paweł niespodziewanie odwiedza Martę. Dziewczynę niepokoi jego dziwne zachowanie.

13.02 (wtorek)

Reżyserem odcinka jest Urszula Urbaniak. Ola wyrzuca rodzicom, że nie mówią jej wszystkiego. Zimińcy nie radzą sobie z humorami córki. Filip odkrywa wśród swoich prac nieznany rysunek - portret Marty. Dziewczyna domyśla się, że szkic został podłożony przez Pawła. Latałko ma pretensje do Brzozowskich, że buntują syna przeciwko niemu. Podejrzewa, że nie będą chcieli, aby Rafałek wrócił do niego.

14.02 (środa)

Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz. Późnym wieczorem Paweł odwiedza Martę. Dziewczyna jest przerażona jego wizytą. Marek stanowczo domaga się od Oli posłuszeństwa. Danuta uświadamia mu, że groźby nie pomogą w dogadaniu się z ich młodszą córką. Rafał unika kontaktów z tatą. Latałko przeprasza syna za swoje zachowanie i wyznaje, że bardzo go kocha.

15.02 (czwartek)

Reżyserem odcinka jest Marcin Krzyształowicz. Renata cały czas obwinia się za śmierć synów. Jest przekonana, że już nigdy nie uda jej się wrócić do normalnego życia. Ewa spędza noc z Romanem. Agnieszka próbuje uświadomić Hofferowi, że nie ma pewności, czy jego żona wróci do niego na stałe. Kamil dowiaduje się, że dziewczyna, której uratował życie została wypisana ze szpitala. Błaga pielęgniarkę, aby dała mu adres Zuzy.

19.02.2007:
    Latałko informuje Brzozowskich, że wkrótce żeni się z Zofią. Ma nadzieję, że Michał i Kinga wstawią się za nim, kiedy będzie chciał odzyskać prawa rodzicielskie. Podczas romantycznego weekendu Izabela odkrywa kolejne zalety Karola. Kopczyński zaskakuje ją pewną propozycją. Maks organizuje prywatkę w stylu lat osiemdziesiątych. Niespodziewanie na imprezie pojawia się nieznana mu dotąd dziewczyna.

20.02.2007:
    Adam wyrzuca Agnieszce, że niszczy ludzi. Przy okazji szefowa Weroniki dowiaduje się, że Roztocki przeczytał akta sprawy, którą zajmuje się jej kancelaria. Izabela z Karolem cieszą się wspólnym pobytem na wsi. Niespodziewanie okazuje się, że mają towarzystwo. Młody Hoffer dostaje od Zuzanny list. Marta uważa, że Zuza bardzo go lubi i chce, aby ją odszukał.

21.02.2007:
    Agnieszka unika kontaktów ze światem zewnętrznym. Weronika i Roman włamują się do jej mieszkania. Krystyna przeprowadza z synem rozmowę na temat jego związku z Izabelą. Karol prosi mamę, aby nie wtrącała się w jego sprawy. Kinga z Michałem przeżywają fakt, że już niedługo Rafałek zniknie z ich życia. Andrzej uświadamia im co w tej sytuacji naprawdę jest ważne.

22.02.2007:
    Weronika z Adamem przywożą Olszewską ze szpitala. Adam ma sobie za złe, że był niemiły dla Agnieszki. Ewa postanawia wrócić na Wspólną. Igor prosi mamę, żeby się zastanowiła czy Romanowi na pewno można ufać. Włodek pokazuje Marcie rysunek, który kupił na Starówce. Zaskoczony jest, że na rysunku znajduje się portret córki Hoffera.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich wielbicieli serialuoczko.gif
  • bedzie sie dzialo 2007.01.23 [22:25]
    ciekawie sie zapowiadausmiech.gif
  • majua 2007.01.23 [23:50]
    jak sie ciesze nastepne streszczenia.
    Dziekuje
    Watku z Agnieszką zdecydowanie nie lubie,
    dobrze, ze Ewa chce wrócić do Romana.
    Ogólnie fajnie

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...