Odpowiedz na ten temat

streszczenie Następnych Odc.NA WSPOLNEJ dla ciekawskich...

• uppeerrrr 2007.01.26 [10:54]

• Zobacz także:

• Franky 2007.01.27 [14:29]
    A tak z innej beczki to szkoda, że nie ma już Suzi. Taka głupiutka troche była ale lubiłam ją oczko.gif

• majua 2007.01.31 [20:43]
    up up ,żeby nie zagineło i żeby autorka topiku znalazła
  • fanka NW 2007.02.01 [23:22]
    26.02.2007:
    Przyjaciele martwią się stanem Agnieszki. Próbują nakłonić ją do wizyty u psychiatry. Brzozowscy uświadamiają Rafałowi, że zamieszka razem z tatą u pani Zofii. Chłopczyk nie wyobraża sobie wyprowadzki ze Wspólnej. Izabela nie jest do końca pewna, czy chce mieszkać z Karolem. Kopczyński próbuje ją przekonać, że to idealny sposób, aby sprawdzili czy są dla siebie stworzeni.

27.02.2007:
    Agnieszka podejrzewa, że pomoc Weroniki nie jest bezinteresowna.. Weronika zapewnia, że opiekuje się nią, z czystej przyjaźni. Kopczyński z samego rana, niespodziewanie wprowadza się do Izabeli. Brzozowskiej trudno ukryć, że bardziej ją to zaskoczyło niż ucieszyło. Marta i Filip poznają tatę Pawła. Zastanawiają się, dlaczego chłopak utrzymywał, że jego ojciec jest alkoholikiem.

28.02.2007:
    Latałko obawia się, że Zofia nie będzie chciała wyjść za niego. Mimo to bardzo chce odzyskać syna. Ola ma już dość złośliwości Justyny. Nie wytrzymuje kolejnej prowokacji z jej strony i ucieka ze szkoły. Igor przygotowuje się do romantycznego popołudnia z Ulą. Ku jego zaskoczeniu dziewczyna pojawia się na randce ze swoją córeczką.

hmmm":>usmiech.gif
    pozdrawaiiiiiamusmiech.gif
  • 2 fanka nw 2007.02.02 [00:04]
    Igor nie jest jeszcze gotowy na związek z dzieckiem i dlatego jego uczucia od Uli nie są pewne. Nudzi mnie wątek Renaty, nie jest zbyt sympatyczna nawet jeśli się stara, ona moim zdaniem naprawdę powinna się leczyć jak mówił Zbigniew. Tylko rodzicom uprzykrza życie. A ta matka Karola taka wścibska. Ja myślę, że Paweł jest zakochany w Marcie i dlatego ją odwiedza gdy nie ma Filipa. Aktorka grająca Gosię Zimińską ma złego styliste ktory ubiera ja w takie rzeczy ze szkoda gadac...
  • Franky 2007.02.02 [12:02]
    Uważam że Ola i tak ma cierpliwość. Ja na jej miejscu dałam bym tej Justynie w mordę jezyk.gif

• fanka NW 2007.02.02 [12:16]
    aktorzy raczej nie maja nic do gadania w co beda ubrani na planie... niestety... moim zdaniem Gosia i tak wyglada jeszcze w miare z ta swoja poetycka dusza... ale marta?czasem jak wyskoczy w jakims wdzianku to mam polew niezlyyusmiech.gif
    ciekawe jak to sie dalej potoczyoczko.gif
  • to wina zdjęcia i stanika 2007.02.02 [16:48]
    Jakoś nie mogę zrozumieć Igora. Przecież ta mała jest taka rozkoszna.
    On chce Ulę, a nie chcę małej. Gdyby Ula sprzedała Hanię na targu, to byłby zadowolony?
  • uperekkk 2007.02.04 [21:55]
    up up upek
  • jak się nazywa ten chłopak 2007.02.07 [18:30]
    który gra Radka???
    zaj**isty jestsmiech.gif
  • Kaniaaaaaaaaaaaa 2007.02.14 [10:24]

Fanko NW proszę wyslij kolejne streszczenia Na Wspólnej, pozdrawiamusmiech.gif
  • Autorko nie zostawiaj nas 2007.02.14 [11:24]
    Od dwóch tygodni nie było żadnych nowych streszczeń.smutas.gif
  • prosimy o nowe odcinki 2007.02.14 [16:15]

• cosik znalazłam 2007.02.14 [16:22]
    Na Wspólnej (760)
    Ola zarzuca rodzicom, że nie mówią jej wszystkiego. Zimińscy nie radzą sobie z wybuchami córki. Filip odkrywa wśród swoich prac nieznany rysunek – portret Marty. Dziewczyna domyśla się, że szkic został podłożony przez Pawła. Latałko ma pretensje do Brzozowskich, że buntują syna przeciwko niemu. Podejrzewa, że nie będą chcieli, by Rafałek wrócił do niego.
    Na Wspólnej (761)
    Późnym wieczorem Paweł odwiedza Martę. Dziewczyna jest przerażona jego wizytą. Marek stanowczo domaga się od Oli posłuszeństwa. Danuta uświadamia mu, że groźby nie pomogą w porozumieniu się z młodszą córką. Rafał unika kontaktów z tatą. Latałko przeprasza syna za swe zachowanie i wyznaje, że bardzo go kocha.
    Na Wspólnej (762)
    Renata cały czas obwinia się o spowodowanie śmierci synów. Jest przekonana, że już nigdy nie uda jej się wrócić do normalnego życia. Ewa spędza noc z Romanem. Agnieszka próbuje uświadomić Hofferowi, że nie ma pewności, czy żona wróci do niego na stałe. Kamil dowiaduje się, że dziewczyna, której uratował życie, została wypisana ze szpitala. Błaga pielęgniarkę, aby dała mu adres Zuzy.
    Na Wspólnej (763)
    Latałko informuje Brzozowskich, że wkrótce ożeni się z Zofią. Ma nadzieję, że Michał i Kinga wstawią się za nim, kiedy będzie chciał odzyskać prawa rodzicielskie. Podczas romantycznego weekendu Izabela odkrywa kolejne zalety Karola. Kopczyński zaskakuje ją pewną propozycją. Maks organizuje prywatkę w stylu lat osiemdziesiątych. Niespodziewanie na imprezie pojawia się nieznana mu do tej pory dziewczyna.
    Na Wspólnej (764)
    Adam wyrzuca Agnieszce, że niszczy ludzi. Przy okazji szefowa Weroniki dowiaduje się, że Roztocki przeczytał akta sprawy, którą zajmuje się jej kancelaria. Izabela i Karol cieszą się wspólnym pobytem na wsi. Niespodziewanie okazuje się, że mają towarzystwo. Młody Hoffer otrzymuje list od Zuzanny. Marta uważa, że dziewczyna bardzo go lubi i chce, aby ją odszukał.
    Na Wspólnej (765)
    Agnieszka unika kontaktów z otoczeniem. Weronika i Roman włamują się do jej mieszkania. Krystyna przeprowadza z synem rozmowę na temat jego związku z Izabelą. Karol prosi mamę, aby nie wtrącała się w jego sprawy. Kinga z Michałem przeżywają fakt, że już niedługo Rafałek zniknie z ich życia. Andrzej uświadamia im, co w tej sytuacji naprawdę jest ważne.
  • no zajebiscie wszystko 2007.02.14 [19:49]
    ale nie widzę w tych streszczeniach watku RADKA i Ulipechowiec.gif kiedy znowu będzie Radek???
  • fanka NW 2007.02.15 [20:08]
    jak tylko bede miec nowe streszczenia to na pewno damusmiech.gif

do osoby wyzej.. te streszczenia były już dawno podane... trzeba czytac uwazniejoczko.gifcool.gif

pozdrawiamusmiech.gif
  • no dobrze a co z RADKIEM 2007.02.15 [20:14]
    ???????????????????????????????????????????????????????????< br /> kiedy znowu się pojawi?????????????????
  • hllgbh 2007.02.16 [00:01]
    już przesadzili z tym wątkiem zazdrości Agnieszki, jak wyskoczyła na tej terapii na Romana z tym tekstem. jakoś mało prawdopodobne wydaje mi się, to że wykształcona kobieta na poziomie się tak zachowuje. zresztą uważa się za przyjaciólkę Romana, to powinna się cieszyć, że mu sie wiedzie...
  • slecna1333 2007.02.16 [23:09]
    Brakuje Wam Radka to ogladajcie \"Klan\" oczko.gif Non stop go tam pokazują, a przecież i tak chodzi głownie o wygląd. Niezły ten kolo smiech.gif

• wszędzie są.... 2007.02.17 [11:15]
    Agnieszka jest bezdzietną, starą panną, której odbija na starość.
    Radek, wcale nie jest taki fajny. On gra w Klanie i tam go często pokazują, bo jest chłopakiem Olki.
  • lalka1222 2007.02.17 [11:28]
    On jest serio fajny! Chyba pierwszy przystojny koleś w polskim serialu, Małach, Zakoch przecież przy nim wysiadają. że nie wspomnę o Pomroczności Jasnej.
  • Radek gra w KLANIE 2007.02.17 [12:19]
    ??????????
    od kiedy??????????
  • Radek gra w KLANIE 2007.02.17 [12:20]
    a Radek jest zaj**isty i basta!!!!!!!!!!!smiech.gif
  • Radek gra w KLANIE 2007.02.17 [12:25]
    w ogóle to kiedy ten cały Klan nadają w TV?
  • fanka NW 2007.02.17 [13:39]
    NOWE STRESZCZENIAusmiech.gif

1.03.2007 (czwartek):
    Hoffer mówi Agnieszce, że jego żona mu nie ufa. Olszewska odwiedza Ewę i prosi ją o chwilę rozmowy. Ola pomaga Justynie w kłopocie. Justyna jest jej bardzo wdzięczna i przeprasza za swoje okropne zachowanie. Agnieszka postanawia odwdzięczyć się Weronice i Adamowi. Jej gest wprowadza Weronikę w ogromne zdumnienie.

5.03.2007 (poniedziałek):
    Weronika uważa, że dla dobra kancelarii jej szefowa nie powinna rezygnować z prowadzenia sprawy brukowca. Agnieszka upiera się jednak przy swojej decyzji. Zimińscy próbują dowiedzieć się od Oli, dlaczego przez dwa dni wagarowała. Dziewczyna tłumaczy, że musiała komuś pomóc. Brzozowscy zastanawiają się, w jaki sposób poinformować Rafała o zmianach, które wkrótce nastąpią w jego życiu. Pan Latałko proponuje, aby jak najszybciej przeprowadzić z nim szczerą rozmowę

6.03.2007 (wtorek):
    Maks i Kopczyński przeprowadzają męską rozmowę. Syn Izabeli prosi Karola, aby nie angażował jego mamy w ich sprawy. Kinga w delikatny sposób próbuje powiedzieć Rafałowi, jakie zmiany nastąpią w jego życiu. Chłopczyk jest przekonany, że Brzozowscy chcą się go pozbyć. Żaneta myśli o zmianie mieszkania. Renata prosi ją, aby wróciła na Wspólną.

7.03.2007 (środa):
    Pani Kopczyńska uważa, że jej syn zbyt szybko podjął decyzję o zamieszkaniu z Izabelą. Ma nadzieję, że Karol wkrótce zmieni zdanie. Agnieszka dzwoni do Hoffera i błaga go o pomoc. Roman po raz kolejny rezygnuje z romantycznego wieczoru z żoną. Latałko przeprowadza z synem poważną rozmowę. Próbuje mu wytłumaczyć, że Kinga i Michał bardzo go kochają.

8.03.2007 (czwartek):
    Roztocki odwiedza szefową Weroniki. Bardzo ją przeprasza za swoje niemiłe zachowanie i próbuje przekonać, aby nie rezygnowała z prowadzenia sprawy brukowca. Danuta dowiaduje się, z kim przyjaźni się jej młodsza córka. Obawia się, że nie jest to najlepsze towarzystwo dla Oli. Hoffer przeprasza żonę za sytuację z Agnieszką. Ewa podejrzewa, że Olszewska wykorzystuje Romana.

usmiech.gif
  • rany jakie nudy 2007.02.17 [14:23]
    a Herbusiowa i Radek kiedy będą???????????
  • majua 2007.02.17 [16:25]
    fanka....dzieki. Fajnie ,że Izabela i Karol razem. To co robi ta Agnieszka zdecydowanie nie podoba mi się. A wątek z Rafałkiem , Latałko mógłby się wreszcie zakończyć. O Weronice też nie lubię oglądać. Nudna para. A roman niech już jest z Ewą
  • linnnaa 2007.02.17 [18:11]
    Ten Radek gra w Klanie od niedawna. Klan leci od poniedziałku do czwartku o 17.35.
  • linnnaa 2007.02.17 [18:13]
    Ogólnie nic ciekawego.smutas.gif
  • Radek gra w KLANIE 2007.02.18 [16:07]
    dziękiusmiech.gif a są jakieś powtórki tego Klanu? bo akurat o tej godzinie to nigdy nie ma mnie w domusmutas.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...