Odpowiedz na ten temat

streszczenie Następnych Odc.NA WSPOLNEJ dla ciekawskich...

• gość 2017.03.18 [15:10]
    Ela poroni ale to sie zdarza i nie jest to niczyja wina. Ale dobrze ze Igor sie bedzie za to obwinial bo moze jakby nie ten stres to by sie to nie wydarzylo. Nie lubie faceta za te jego eskapady z kobietami. Nie rozumiem strachu Kingi za te reklame. Przeciez to nie tajemnica ze ta starzystka to wymyśliła. Szef wie. A to ze zwolnila sie z pracy z fochem to tylko o niej świadczy. Kazdy by sie na miejscu Kingi zachowal tak samo- ratowal firme.
  • Zobacz także:

• gość 2017.03.18 [20:24]
    Dokładnie, tym bardziej ze przez ta chwile Roma była czescia zespołu. Reklama jest zespołu.
    Z drugiej strony ciekawszy wątek był by, jakby Kinga wyskoczyła z pomysłem Ignasia ☺️ On tez jej proponował coś bodajże o kosmitach.
  • gość 2017.03.18 [23:28]
    Ela zwróciła się o pomoc do byłej tesciowej. W duchu napewno żałuję tego co zrobiła. Zaufala bajerantowi i tak to się skończyło. Tamten mąż był nudny bo nie potrafił tak sciemniac ale nigdy by jej nie skrzywdził. Wprowadził ja w wielki świat ludzi biznesu, otworzył dla niej fundacje, obsypywal ja prezentami i dał kartę by mogła kupować co chce. Nauczył ja jak ma się gustownie ubierać itd. Z prostej, biednej dziewki zrobił panią a ona tak mu opłaciła i gdzie potem poszła po pomoc , do jego matki. Ja bym ją wygonila po tym co synowi zrobiła na miejscu tej kobiety. Pewnie ze względu na ciążę jej pomogła. Takie zawsze wpadają z deszczu pod rynne a pod rynna gorzej.
  • gość 2017.03.18 [23:45]
    Chcialabym poznac takiego jak były mąż Eli. A takim igorem nigdy bym sie nie zainteresowała. Dobrze mu Kamil ostatnio przygadal, Kamil za to jest bardzo spoko. Taki tez sie nadaje na meza. Igor jest tyle wart co Darek. Sceny ze studentami - zenada na maksa... Agnieszka przepisala darkowi udzialy, szkoda... Miala taki fajny zwiazek z Rafalem... Dziwne, ze Weronika nie jest wspolnikiem. Ten mlody od Bergow co za naiwniak. Wyglada jak dziecko i myśli, ze studentka na oko 25lat zainteresuje sie 15latkiem? Przeciez to jak pedofilia, gdzie on ma glowe, niech poszuka rowiesniczki
  • gość 2017.03.19 [07:40]
    Wróci Mikołaj z nikole. W głowie mu się przewróciło jak 4 000 raty za dom chce płacić. To kupa pieniędzy.a mamusia pomoże i sprzeda swoje bo biedni młodzi potrzebują aż 200 metrowego domu aby zdecydować się na drugie dziecko.. Ale coś mi się wydaje że ten interes nie wypali. Dlatego będzie taki wątek.
  • gość 2017.03.19 [09:54]
    Nikol i ta jej łamana angielszczycna bosssszzzze ....
    Masakra jezyk.gif
  • gość 2017.03.19 [12:00]
    Ola ladna? smiech.gif pulchniutka blondyneczka z małymi oczami, zwyczajnie NIJAKA. po ulicy chodzi pelno ladniejszych dziewczyn, z ciekawa uroda
  • eiouy 2017.03.19 [12:05]
    Znow wraca ta nudna Nicole... nie moge jej sluchac.
  • gość 2017.03.19 [12:14]
    Ja tez nie, amerykancka maruda
  • gość 2017.03.19 [13:22]
    Nikole ciągle skrzywiona i zaplakana. A myślałam ze amerykanie to zawsze czuja sie "fajn".
  • gość 2017.03.19 [14:19]
    Ja tam byłego męża Elki nie żałuję. Głupi facet, wziął sobie młodą dziewczynę, dla której mógłby ojcem i co myślał? że bedzie z nim siedziała do końca życia? Nawet jeśli ją "wyciągnął" z biedy to co z tego? Dla mnie takie gówniary biorą sobie zakompleksieni faceci, dlaczego nie wziął sobie kobiety w swoim wieku na tzw poziomie?
    Tak właśnie kończą związki w których róznica jest +/- 20 lat.
    A Igor to klasyczny d**ek, też sie cieszę, że Kamil mu przygadał. Powinien zostać sam jak palec i jedynie numerki zaliczać z panienkami bo do niczego innego się nie nadaje, na pewno nie do żadnego stałego związku. No, ale czego się spodziewać po takich rodzicach jak on ma, wystarczy sobie przypomnieć co wyczyniał jego ojciec przygłup Leszek i matka Ewka do tej pory, genetycznie jest skazany na debilizm.
  • gość 2017.03.19 [18:03]
    hahaha. słusznie. Igor ma złe geny oczko.gif coś w tym jest
  • gość 2017.03.19 [19:03]
    Zgadzam się z tym, że związki gdzie facet jest sporo starszy nie mają dużych szans. Albo kobieta będzie zdradzać pocichu albo odejdzie z innym. Racja zakompleksione dopki biorą takie sporo mlodsze bo chcą się dowartościować i podnieść samoocenę. Myśli, że jak ja częściowo ustawi, ubierze i pokaże się w towarzystwie to będzie kimś lepszym. Ona widać, że życia nie znała. Gdyby była przebiegła toby na boku romansowala z Igorem a przy mężu była. Igor nie zasłużył, wogole żaden facet nie zasługuje na to żeby rzucać dla niego wszystko, zmieniać życie.
    Ona poroniła , nie wiadomo czy jeszcze zajdzie w ciążę. Igor znowu będzie romansowal i może z inną będzie miał wpadkę. Ela jeszcze nie raz zaplacze przez Igora. I druga sprawa. Kobieta bezdzietna nie powinna wiązać się z mężczyzną z dzieckiem. Widać po reakcji Igora jak Julka ucieszyła się z powrotuEli. Po to mu kobieta. Będzie się domem zajmować, jego dzieckiem a on na boku, tym razem ostrożniej romansował.
  • eiouy 2017.03.19 [20:00]
    Zgadzam sie z opinia powyzej. Igor niech jeszcze matke Nicol przeleciusmiech.gif pamietacie ja?usmiech.gif
  • gość 2017.03.19 [20:47]
    Pamietam szalona trzepiecinska
  • gość 2017.03.20 [00:51]
    Zgadzam sie z powyższymi - nicole jest okropna, zreszta mikolaj z wytrzeszczem nielepszy. Co do Eli, faktycznie mogla być z mężem a Igora na boku, głupio zrobiła. Zakochala sie, gotowala mu, opiekowała sie corka, a ten tak jej odplacil. Byłoby cudownie, gdyby Ela po poronieniu przeszla wielką przemiane, stala sie zla i szukala zemsty na igorku, opcja jeden jedzie samochodem spycha go z drogi, on umiera, opcja dwa okalecza go na gebie i odcina jajka, opcja trzy wynajmuje pakerow, ktorzy bija go, on laduje sparaliżowany w szpitalu. Nigdy nie odzyska pelni sprawnosci od pasa w dół
  • gość 2017.03.20 [11:08]
    Dokładnie, wywalic Igora, ile mozna go oglądać. Jego córkę, Julke niech adoptuje Kamil i Zuza, bo nikt inny sie nie nada na opiekuna, ani puszczalska Ewa ani niestabilna Marta.
  • gość 2017.03.20 [11:48]
    Opcja dwa
  • gość 2017.03.20 [12:52]
    Co do Eli to ona jest przykładem większości naiwnych i dziecinnych choć dorosłych kobiet które łapią się na piękne słówka nie myśląc o życiu wcale. Została bez dachu nad głową, bez pracy, bez pieniędzy na łasce kochanka. Kto mądry tak robi? Dobrze, że nie została z dzieckiem na ulicy bo i tak się zdarza w życiu.
  • gość 2017.03.20 [13:22]
    Roma uwiedzie szefausmiech.gif , Kinga zobaczy ją siedzącą na biurku...
    Bogdan czuje się winny,że Zosia nie miała ojca, spędza z nią dużo czasu, czy Joasia to zaakceptuje? Między młodymi kobietami jest niewielka różnica wieku, pojawi się zazdrośćusmiech.gif
  • gość 2017.03.20 [15:10]
    Ta Roma to może tam namieszać.
  • gość 2017.03.20 [15:22]
    Ja bym chciała, żeby Igor przyłapał Elę w łóżku z innym i raz w życiu zobaczył, jak to jest, gdy osoba której ufasz bezgranicznie robi ci coś takiego...
  • gość 2017.03.20 [15:45]
    Po cholere ja zatrudniali ponownie? Bo mieli wyrzuty sumienia bo ona wymyslila reklame? Byla wtedy stażysta bez umowy i do tego obrazona olala prace z dnia na dzien. Juz samo to ja obrazuje jako pracownika.
  • gość 2017.03.20 [16:10]
    Igor był zdradzony przez Maję, nic to nie zmieniło, dalej miał do niej słabość , chciał nawet nieswoim dzieckiem zaopiekować się,
    Julkę usunąć, bo Magdy nie kochał
  • gość 2017.03.20 [16:17]
    Do Agnieszki dotrze,że zachowuje się jak głupia nastolatka zakochana, ma dużo czasu na myślenie na leczeniu odwykowym
  • gość 2017.03.20 [22:28]
    Nikol wziąć za te kudły i usunąć z serialu.
  • gość 2017.03.20 [22:29]
    ...razem ze sztucznym gorylem, Mikołajem.
  • gość 2017.03.20 [23:49]
    Nicole i Mikołaja wywalic, Igora tez i jeszcze Żanete. Aa i Rome... Nie znoszę tej aktorki albo postaci, sama nie wiem
  • gość 2017.03.21 [13:08]
    Dlugo byl z nimi spokoj a teraz znow wrocili.
  • gość 2017.03.21 [17:43]
    Roma będzie złośliwa nawet wobec Ignacegousmiech.gif , uczy ,żeby nie ściągał na lekcji, bo to jest oszustwo jak zrzynanie czyjegoś pomysłu

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...