Odpowiedz na ten temat

streszczenie Następnych Odc.NA WSPOLNEJ dla ciekawskich...

• A.M.E.N... 2007.03.17 [21:52]
    Ja też potwierdzam, gdyby nie fanki Dziemidoka, już dawno musiałbym pożegnać ten topik słowem "Amen" cool.gif Cieszcie się , że w ogóle komukolwiek chce się tutaj pisać bo tak grobowej atmosfery nie widziałem dawno...chyba, że na topiku pt "Dlaczego nie mogę znaleźć przyjaciela?" jezyk.gif
  • Zobacz także:

• hehee fakt gdyby nie fanki 2007.03.17 [21:54]
    to nikt nie pisałby tutaj, no może poza tym "dzięki za streszczenia" albo "czemu nic nie piszecie?" to ostatnie chyba Twojego autorstwa albo "upupupupupup"smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • fanka NW 2007.03.19 [20:51]
    ale to nie topik który ''słuzy'' do rozmowy wiec nie wiem po co te wasze wpisy, ze gdyby nie fanki Radka to nic by sie tu nie działo.
    wcale nie musi sie dziac.. jezyk.gif

kolejne streszcznia (o ''cudownym Radku'' nic nie będzie jezyk.gif )

02.04, poniedziałek
    Marta decyduje się na współpracę z radiem studenckim. Ma nadzieję, że Paweł zgodzi się zostać bohaterem jej pierwszego reportażu. Michał radzi się Adama w sprawie ewentualnej rozmowy z dziennikarzem. Roztocki proponuje, aby spotkali się we trzech. Ziębowie zaczynają myśleć o przygotowaniach do ślubu i wesela Żanety i Grzegorza. Żaneta nie jest zachwycona ich planami.

03.04, wtorek
    Maks nie dostaje zaliczenia z fotografii. Edyta i Karol pomagają mu w zorganizowaniu profesjonalnej sesji zdjęciowej. Marta, późnym wieczorem, wybiera się na spotkanie z kolegami Pawła. Filip uważa, nie powinna narażać się na takie niebezpieczeństwo.. Matka Justyny odwiedza Zimińskich. Dziękuje Danucie za wszystko, co zrobiła dla jej córki.

04.04, środa
    Izabela wypytuje syna o Edytę. Maks domyśla się, że mama jest zazdrosna o Karola. Zimińscy dowiadują się, że Małgosia jest z Piotrem. Marek nie może zrozumieć, dlaczego córka zaufała komuś, kto ją już raz oszukał. Jarek daje Kamilowi namiary na Zuzę. Niestety okazuje się, że państwo Leszczyńscy nie mieszkają już pod tym adresem.

05.04, czwartek
    Weronika dzwoni do Krzysztofa Zielskiego. Jest zaskoczona jego reakcją na propozycję spotkania z Adamem. Ula wyjaśnia Igorowi, dlaczego nie chciała z nim rozmawiać na tematy związane z jej córeczką. On zapewnia, że doskonale ja rozumie. Kamil cały czas próbuje odnaleźć Zuzę. Od dziewczyny z drużyny siatkarskiej dostaje telefon do jej przyjaciółki.

lapka.gif
  • Radka chcę 2007.03.19 [20:59]
    dlaczego nie ma Radka? Co za popie**olony serial!
  • Radka chcę 2007.03.19 [21:00]
    A poza tym jesli jesteś taką fanką NW, to Radka chyba też? bo to co piszesz nie trzyma się kupy pechowiec.gif
  • slecna1333 2007.03.19 [21:20]
    No wiecie? beksa.gifbeksa.gifbeksa.gif

Česko do toho!
  • zuzola 2007.03.20 [10:35]
    do fanek Radka: ale mie wqrwiłyście
    WYPIE.DALAĆ z tego topiku - tak Wam trudno założyc osobny \"fanklub\"
    Fanko NW, nawet jak bedzie coś w streszczeniach o Radku, to pomijaj ten wątek, może niektórzy odwala się od nas
    pozdrawiam fanów serialu

• Franky 2007.03.20 [13:54]
    Też jestem za i nawet jestem skłonna was \"poprosić\" abyście założyły sobie topic o Radku i tam sie nad nim rozpływały. I nikomu napewno nie bedzie przeszkadzać, że bedzie mniej wpisów.

Fanko NW - pozdraiwm i dzieki za kolejna porcję streszczeń. Mam nadzieje ze Kamil odnajdzie Zuzę bo jestem ciekawa jak ona wygląda.

lapka.gif

• Radka chcę 2007.03.20 [18:42]
    To jakiś spisek! jezyk.gif
  • co do Zimińskich 2007.03.20 [18:46]
    to dowiadują się, że Małgosia spotkała sie z Piotrem a nie ,że jest
    tak donosi świat seriali
    Pozdro
  • fanka NW 2007.03.22 [22:42]
    i znowu nic o Radziu ohhh jaka szkoda... jezyk.gifcool.gif

10.04.07:
    Basia namawia przyjaciółkę, aby umówiła się z Krzysztofem Zielskim. Razem wymyślają plan, w jaki sposób przekonać Krzysztofa do spotkania. Cała rodzina Ziębów z niecierpliwością oczekuje przyjazdu Grześka. Niestety, ich radość z jego powrotu jest bardzo krótka…
    Małgosia zapewnia Martę, że dobrze wie, co robi decydując się na związek z Piotrem. Jest gotowa ponieść wszelkie konsekwencje swojej decyzji…

11.04.07:
    Marek nie może pogodzić się z faktem, że jego córka została na noc u Mierzejewskiego. Po powrocie Gosi do domu wyrzuca jej, że nie liczy się z jego zdaniem. Żaneta nie wyobraża sobie ponownego rozstania z Grześkiem. Do Grzegorza w końcu dociera, że rodzina powinna być razem. Załamany Latałko mówi Brzozowskim, że stracił pracę. Kinga i Michał postanawiają mu pomóc…

12.04.07:

Kamil zostaje wyróżniony za swoje wyniki w nauce. Wszyscy są z niego dumni i wierzą, że chłopak nie zaprzepaści swojej życiowej szansy. Kinga informuje pana Latałko, że może wrócić do pracy w barze. Wojciech tłumaczy jej, że nie może, bo jego narzeczona jest zazdrosna o klientki. Karol umawia się na spotkanie ze znajomymi. Wyjaśnia Izabeli, dlaczego nie może jej zabrać ze sobą.

lapka.gifusmiech.gif
  • gapy z Was 2007.03.23 [15:19]
    O Radku nic nie piszą, a on i tak jest. Był w środowym odcinku, więc trzeba oglądać uważnie.
  • omenna 2007.03.31 [23:12]
    juz są nowe ;p
  • ngfng 2007.04.01 [09:28]
    co wy tak sie podniecacie tym Radkeim ????????
  • on jest taki piękny 2007.04.01 [12:41]
    a wy głupie jezyk.gif
  • spmegan 2007.04.01 [13:28]
    TVN: Poniedziałek 20:55

Grzegorz prosi Żanetę, żeby zdecydowała się, czy jedzie z nim do Irlandii. Kobieta nie wyobraża sobie życia bez rodziny i przyjaciół, których zostawiłaby w kraju. Weronika spotyka się z byłym narzeczonym Agnieszki. Krzysztof prosi ją, aby nie wtrącała się w cudze sprawy. Hofferowie przygotowują uroczystą kolację na cześć Kamila. Marta nie ma odwagi zdradzić im, że chłopak zrezygnował ze stypendium w Szwecji.

TVN: Wtorek 20:55

Małgosia przyznaje ojcu rację, że nie może jednocześnie być na jego utrzymaniu i robić, co jej się podoba. W tej sytuacji postanawia wyprowadzić się z domu. Państwo Kopciowie niespodziewanie przyjeżdżają do Warszawy. Żaneta i Grzegorz informują ich o planach wspólnego wyjazdu do Irlandii. Przed wyjazdem w plener Filip prosi Martę, aby nie chodziła z Pawłem w niebezpieczne miejsca. Zaraz po jego wyjściu dziewczyna umawia się z tym ostatnim.

TVN: Środa 20:55

Marta rezygnuje z pracy w radiu. Szef redakcji i Kamil próbują ją nakłonić do zmiany zdania. Kinga proponuje panu Latałce, że pójdzie z nim do sądu. Wojciech prosi ją jednak, aby została w domu. Grzegorz i Żaneta wybierają się na wieś do państwa Kopciów. Maria, niczego im nie mówiąc, postanawia pojechać tam razem z nimi.

TVN: Czwartek 20:55

Kinga i Michał bardzo przeżywają przeprowadzkę Rafała. Pan Latałko pociesza ich, że w każdej chwili będą mogli spotkać się z jego synem. Małgosia przypomina rodzicom, że na kolacji pojawi się Piotr. Danuta ma nadzieję, że Marek powstrzyma się od złośliwości w stosunku do Mierzejewskiego. Kamil przychodzi pod dom państwa Leszczyńskich. W skrzynce na listy zostawia wiadomość dla Zuzy.

• Franky 2007.04.01 [14:14]
    Niech ten watek z Zuzą wreszcie się rozwinie jezyk.gif

• O co chodzi z tym Facetem 2007.04.03 [21:33]
    Izy on ja zdradza ??
  • brak pomyslow na image 2007.04.05 [09:34]
    Raczej jej nie zdradzi, ale ogląda się za innymi, a Iza jest zazdrosna.
    Jak się brało młodego faceta, to trzeba się liczyć z tym, że on jest psiakiem na suczki.
  • spmegan 2007.04.05 [14:35]
    Na Wspólnej (798)
    TVN: Poniedziałek 20:55
    Zuza dzwoni do Kamila. Młody Hoffer bardzo się cieszy, że dziewczyna się do niego odezwała. Ona jednak prosi go, żeby zostawił ją w spokoju. Maks poznaje tatę Edyty. Chłopak podejrzewa, że nie przypadł do gustu ojcu dziewczyny. Maria, Żaneta i Grzegorz przyjeżdżają do państwa Kopciów. Przez cały dzień próbują dogadać się w kwestii ślubu i wyjazdu Żanety i Grzegorza.

Na Wspólnej (799)
    TVN: Wtorek 20:55
    Matka Żanety zgadza się na wyjazd córki do Irlandii. Obiecuje, że po jej powrocie wyprawi dziewczynie wesele na całą gminę. Kamil przekonuje Zuzę, aby wpuściła go do domu. Dziewczyna mówi mu, że od kiedy zdjęto jej opatrunki z twarzy, nigdzie nie wychodzi. Adam ma problemy z nowo wybudowanym domem. Ma nadzieję, że Michał i Roman pomogą mu go uratować.

Na Wspólnej (800)
    TVN: Środa 20:55
    Marek rozmawia z Romanem o kłopotach z najstarszą córką. Hoffer radzi mu, żeby pozwolił Małgosi zamieszkać z Piotrem, bo w innym przypadku może stracić jej zaufanie. Marta próbuje umówić się na rozmowę z nauczycielami Pawła. Jest zaskoczona, że nikt ze szkoły chłopca nie jest zainteresowany tym, aby mu pomóc. Ewa ma coraz większe zaległości w płatnościach za salon fryzjerski. Ma nadzieję, że Agnieszka znajdzie sposób, aby jej pomóc.

Na Wspólnej (801)
    TVN: Czwartek 20:55
    Roman mówi Ewie, że wie o jej problemach. Nalega, aby pozwoliła sobie pomóc. Danuta dowiaduje się, że uczniowie z jej szkoły idealizują zmarłego chłopaka Justyny. Zastanawia się, co zrobić, aby uświadomić młodzieży, że Czarny wcale nie był bohaterem. Wychowawca Pawła mówi Marcie, że nie wierzy w to, aby chłopakowi można było pomóc. Dziewczyna wpada na pomysł, co zrobić, aby Paweł i jego koledzy mogli legalnie uprawiać hobby.

• kurcze noo 2007.04.05 [14:54]
    i po co ja to czyatałam? przeciez nie chciałam wiedziec...
  • zuzola 2007.04.13 [15:37]
    Grzesiek gra przelotnie, Żaneta wyjedzie...
    i jeszcze Kamil pewnie wyjedzie
    w końcu wszyscy normalni uciekną...
    a w sumie ten serial nawet fajnie sie ogląda
    pechowiec.gif

• Grzesiek nie będzie juz grał 2007.04.13 [16:20]
    bo zrezygnowal z tej roli
    jak teraz wyjedzie to juz nie wroci
  • no szkoda 2007.04.14 [09:01]
    Myślałam, że Żaneta w ostatniej chwili się odmyśli. Ona naprawdę wyjedzie?
  • Grzesiek wyjedzie na pewno 2007.04.14 [10:07]
    bo ten aktor zrezygnował z roli w serialu, ale czy Żaneta? to nie mam pojęcia
  • Franky 2007.04.15 [21:56]
    Żanetka fajna jest, mogłaby by zostać bo niedługo to same Renaty będą w tym serialu jezyk.gif

• 18273 2007.04.17 [10:09]
    794 odcinek Na wspólnej- wczorajszy. Mąż powiedział mi że ten mąż Wolszczakowej przyszedł pijany i pocałował w usta żonę i Weronikę, ja się sprzeczam, że tylko żonę, szukam wczorajszego odcinka aby obejrzeć, ale trzeba płacić. Może ktoś pamięta jak to było albo ma link do wczorajszego odcinka- proszę Was

• tak pocałował 2007.04.17 [13:04]
    jedną i drugą w usta
    na 100 %
  • bo on boski jest 2007.04.20 [15:41]
    Masz może jakieś nowe streszczenia??

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...