Odpowiedz na ten temat

Studio Urody Skarabeusz Łódź

• gość 2015.10.15 [18:55]
    Znacie? Polecilibyście?
    Mieszkam w Łodzi od niedawna, dlatego wolałabym się upewnić, czy warto się tutaj wybrać oczko.gif
  • gość 2016.11.28 [07:26]
    moim zdaniem warto usmiech.gif nie wiem czy masz na myśli jakieś konkretne zabiegi, usługi, ale mogę Ci powiedzieć, że i kosmetyka i fryzjerstwo jest tu na wysokim poziomie, nie wiem czy nie najwyższym w ogóle w Łodzi usmiech.gif
  • gość 2016.12.06 [23:16]
    lubię skarabeusza, bo mają wiele fajnych zabiegow, zawsze dużo kobiet, z którymi mam kontakt na co dzień
    to takie miejsce tylko dla bab, które chcą się zrobić na bóstwo, choć dla facetów też tu są zabiegi
  • gość 2017.01.11 [00:24]
    a ja jestem ciekawa waszej opinii na temat usług fryzjerskich, a dokładnie czy któraś z was robiła sobie ombre hair ?
  • gość 2017.01.31 [00:10]
    robiłam usmiech.gif
    zapłaciłam 180 zł za całość, mam średniej długości włosy, zabieg był złożony, wszystko na spokojnie, profesjonalnie
    indywidualne podejście do klienta, przyjemna atmosfera i dobra kawa
    ombre wyszło cudownieusmiech.gif uwielbiam ten sposób koloryzacji, tak a propos
  • gość 2017.02.22 [13:24]
    polecam, w studiu skarabeusz mogę liczyć na fachowe doradztwo względem zabiegów
    oni stosują szeroki zakres zabiegów i rozwiązań estetycznych podkreślających naturalne piękno i rysy, tak by klient wychodził zawsze od nich zadowolony
    tutaj zawsze mogę się odprężyć, zrelaksować.. oczko.gif
  • gość 2017.03.20 [12:19]
    hej, chciałabym wiedzieć co sądzicie o usługach fryzjerskich i ile kosztuje strzyżenie włosów długich
    oczywiście wraz z myciem i modelowaniem
    szukam jakiegoś sensownego salonu fryzjerskiego w Łodzi i jak na razie najlepsze opinie ma Skarabeusz, więc jestem ciekawa co o nim sądzicie względem strzyżenia

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...