Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Halinkaaa Kiepskaaa

Świat wg Kiepskich - najlepsze teksty

Polecane posty

Gość Halinkaaa Kiepskaaa

Jakie teksty szczegolnie Cie rozbawily? ktore wpadly w pamiec? jakies krotkie dialogi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jednym z odcinków, dawno temu, pojawił się bohater \"Jan Maria Rumba Rozpór Trzepiekoński\".. tak mnie to rozbawiło, ze zapamiętałam to, choć raczej rzadko oglądam Kiepskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noka
Mój ulubiony odcinek o radiu Łan Tu Sri RFN (wg Paździocha NRD) ,,załonczaj synek załonczaj! przecie jużem was załonczył" i jak Halinka reklamowała swoje usługi w rakresie robienia ,,zaszczyków i stawiania baniek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choć ten serial to wariactwo
to jednak ma niezłe teksty. Promocja? Słyszałem, to teraz taka nowa religia. Chodzi o to synek, żeby zarobić a się nie narobić. ....każden jeden by chciał a robić nie ma komu. Są rzeczy o których się f.i.z.j.o.n.m.o.m nie śniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie że nie
Ferdek mówi: Są rzeczy o których się FIZJOLOGOM nie śniło! (a nie fizjonomom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem mówi fizjologom
i fizjonomom też czasami, specjalnie zwróciłam uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie rozśmieszają najczęście
teksty Waldusia,jest tak głupi że aż śmieszny jak sie tak nie potrafi wysłowić i gada nie po ludzku,jak np serce "świniowe albo krowięce" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A zasadzil wam ktos kiedys
Kopa do dupy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A robic to nie ma komu
W posredniaku byles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rym cym cym z dupy dym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndfgnd
relacjonowała dla państwa Danuta Pirdzimączka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze paździoch mowi : Prywatna publiczna toaleta :P jedno drugie wyklucza, ale jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe "Harry Lepper":D "panie,zeby sasiad sasiadowi rułe podpierniczal w bialy dzien"-kiepski do boryska po tym jak boczek ukradl rure z kibla:D "wężu lysy" kiepski do syna:D "matce jednak w biedra poszlo" "pazdzioch,menda lysa,ciastuszkow mu sie zachcialo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożesz kurde
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka do szafy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaniepracująca
"wielka fanka chemi i fizyki jadrowej gothka i satanistka socjalliberalka nienawidze pustych szmat i wyje****ch lalusiow" Jak miło, że nie jestem sama! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kał ma na sie dze niu" kiepski czytal zonce gazete:D pazdzioch do waldusia uczacego boczka tanca na korytarzu"drzwi do kibla rozdupczyli i zadowoleni!pederasci!":D kiepski do pazdziocha"a czym zes pan wymachiwal wczoraj pod trzepakiem?!a tam sie bawily dzieci!":D "spadla swinia,tlusta dynia"waldus na boczka "a znasz dziecko ktore ma urodziny dwa razy do roku?!:D"kiepski do zony gdy zapomnial kupic prezentu corce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"teraz to se moze babka do cieplych krajow babka,do cieplych krajow":D "nie dokarmiac małpów":D waldus gdy byl po drugiej stronie lustra: "ja chcial normalnie zadedukowac tego utwora do mojej mamy i do taty i do moich panow nauczycieli...od muzyki...i...i na tytul to on bedzie mial....betonman czyli łubudu":D "betonman?a to ten z komiksa?a wiem!ten od hiphopa":D "bach,to bedzie jeb albo lubudu":D "mamuska ja stalem kolo lustera,odmiezalem sobie tego mula i mi sie pokazal taki gogus i tak chcialem mu lutnac z dynki ale juz nie pamietam dalej...":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldus"do si la do-la-ry":D "magisterski ful":D "pan jest normalny erosoman i alfons!panu tylko majtki i jakies matrioszki w glowie!"kiepski do pazdziocha w odcinku pt "matrioszka":D "no to proponuje turne po smietnikach"halina do kiepskiego:D "zamienie cie w welniany,smierdzacy,brazowy...BERET PAZDZIOCHA hahaha!"satan z telewizji do kiepskiego ktory chcial sie poswiecic dla swiata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważne jaki
srały muchy będzie wiosna każdy jeden by chciał ale robić nima komu... łysa menda erosoman zasrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze
menda bez czci i wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalallalala
ferdek do pazdziocha po tym jak helena wyzucila go z domu a wie pan co ja sie nawet jej nie dziwie przeciez jestes pan bez perspektyw jestes pan stary,brzydki,łysy,gupi :D:D:D albo jak ferdek z waldkiem mysleli ze zabili pazdziocha ktory lezal w kanapie. ferdek narobil w gacie ze go obwinia za smierc i zaczal gadac cos w stylu "jażem zawsze mowil ze pazdzioch to porzadny obywatel i za to go szanowałem a waldus taaa tatus tys zawsze mowil ze to menda":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pocałujcie Misia w dupę ztaką klątwą -powiedział Ferdek wyrzucając przez okno płytę z filmem, po którego obejrzeniu coś mialo sie stać ;D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareczek1996
Jak bedzie wiecej niz 2 lyzki to bedzie taki rozpylacz z dupy jak z tad do Glesgow xD haha To bylo dobre jak Boczek do ferdka to powiedzial gdy mu proponowal przecier z dyni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×