Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmalinowa pokusa

Własna wersja wydarzeń w m -jak-miłość- piszcie

Polecane posty

Gość mmalinowa pokusa

wpisujcie tu jaką wersje wydarzeń chcielibyscie zobaczyc w m jak milosc, albo co według was wydarzy sie w m-jak miłośc ja bym proponowała , aby Paweł wreszcie znalazł swoją druga połowke (np MAJKA albo madzia albo inna postac która jeszcze nie gra w serialu) aby marta związała sie z szymonem proponowałbym aby Kamil powrócił do serialu i narobił troszke zamieszania dodałabym jeszcze wątek do kingi (ale to juz pózniej jak urodzi i potem bedzie pracowac) zeby ja ktoś podrywał albo zeby ją zauroczył chciałabym aby ewa tez poznała jakiegos męzczyzne , ale z tego co wiem to juz ja ktoś adoruje :) i aby boguś był juz zawsze z aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalinowa pokusa
co chcielibyscie zobaczyc w tym serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym żeby Natalka i Ulka cos ze sobą zrobiły xD I wywalic Cichopkową i Mroczków szczepólnie Piotra z Mjm....a i ten Łukasz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_mija
ale byłoby fajnie jakby Natalka zaczęła ubierać sie na czarno i amlować na czarno, i słuchać metalu xD ;lol2\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalinowa pokusa
olga (żona kuby) fajnie obcieła włoski , lepiej jej tak do twarzy ulka i natalka jedynie mogłyby zmienic styl ubierania , sie łukasza i gabi lubie a tę małą zosię uwielbiam i mogła by jej mama wyzdrowiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej to Natalka mnie denerwuje....Właśnie, ale jak ostatnio kulisy oglądałam, to ona z jakimis dziewczynami miała gdzieś iść, bo te laski sie jej pytały "To co idziesz z nami?" Takie zmalowane i troche poważniej wyglądające, założę sie, że powie nie...nie moge obiecałam pomóc babci i dziadkowi w sadzie, xD Śmiałabym się gdyby TAM gdzie pójdzie były % .....Zobaczymy co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalinowa pokusa
natalka jest zbyt dziecinna , i mogłaby wyprostowac włosy i ubrac jakies fajne rurki i top i delikatny makijaż wydaje mi sie ze marzena długo nie da spokoju kubie.. bo troche taka z niej lisica heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalinowa pokusa
wydaje mi sie ze gabi ma tyle samo lat co natalka a jest bardziej dojrzała i komunikatywna , a natalce tego brakuje powinna nieci zaszalec , jakis bunt z jej strony by sie przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, mogłaby sie postawić....Nie musi uciekać z domu, ale gdyby coś kiedyś "odpyszczyła" bo chyba Marek z Hanką zawału by dostali xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalinowa pokusa
aha i z tego co wiem to natalce podoba sie łukasz , wiec fajnie by było gdyby był wątek natalka-łukasz i gabi :):):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha taaak.....udana z nich para będzie :D Ciekawe jak sie będą całować w ręce? A seks pewnie dopiero po slubie i za zgodą Marka, Hanki, Babci i Dziadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalinowa pokusa
bo natalka za bardzo ma dyscypline w domu nie mozna az tak trzymac dziecka krótko ja bym im dała troche wiecej swobody , aone nie dośc ze na wsi to jeszcze takie ograniczone "moge jechać do lipnicy..?" :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffggfdgfddgdg
a ja chce zeby Marta nakryła łukasza i Gabi na seksie hehe albo zeby oni po prostu to zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffggfdgfddgdg
ile ma lat Gabi a ile łukasz?? natalka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalinowa pokusa
ja tak sobie mysle ze gabi i łukasz beda psocić hehehe i ktos sie o tym dowie powinna tez w ich układ wkroczyc natalka , oj siem bedzie dzaiało.. ;) i chce wrezcie aby gosia dowiedziala sie o pocałunku marty i tomka i zeby sprawa sie rozwiązała hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalinowa pokusa
wydaje mi sie ze łukasz i gabi mają około 14 , albo 15 lat a natalka chyba 14 ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZEMOPR
MOIM ZDANIEM NAJLEPSZĄ PARĄ W SERIALU JEST ŁUKASZ I GABI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ta dziewczynka co gra natalie w mjm ma 12 albo13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×