Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lusesita de Milagros Dolores

wyspa harpera - co się stało z wujkiem pana młodego?

Polecane posty

wujek od razu stał się moją ulubiona postacią a tu zonk-zginął w pierwszym odcinku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na jakim
kanale jest ten serial???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unknow123
Leci na stacji CBS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trup zawsze
ściele się gęsto:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mógłby ktoś
streścić pierwszy odcinek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dziś coś się wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety zasnęłam
jak Abby spotkała "swojego" rybaka i ten jego kolega krzyczał coś o napisie ... Co było dalej??? Plissssssss - jak ktośoglądał, niech stresci, w pracy mam blokadę na opisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punca
obejrzałam już 10 odcinków wyspy harpera, bo czekając na kolejną niedzielę w axn chyba bym padła, a wolę oglądać hurtowo te odcinki. Wszystko jest zagmatwane.... akcja rozkręca się niestety dopiero po 4 odcinku... i trup za trupem, bez wyjaśnienia :] czekam na 13 odcinek :] i mam nadzieję, że kolejnej serii nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki,żeby blondwłosy Anglik przeżył jak najdłużej:)I łapy precz od przystojnego rybaka,morderco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
stawiam na Maggie, właścicielkę Candlewick Inn..... hjestem po 9 odcinku ( dostaję je z telewizji N) wkręciłam się na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszę do kasacji
No ja też nie mogę się doczekać, naprawdę. Jeden z moich ulubionych seriali, w ogóle axn ma bardzo ciekawy program. W Wyspie Harpera najbardziej podoba mi się to, że każdy odcinek jest pełen napięcia i niewiadomych, sam/a nie zgadniesz kto zabił, musisz oglądać dalej. Nieprzewidywalnie jest. Strasznie bałam się o tego blondyna, który utknął na drzewie, zawieszony na jakiejś pułapce. Taki sympatyczny chłopak, na szczęście się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfu
następny skona ojciec pana młodego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z tą laską z pieskiem która spłonęła w zasadzce? Przez cały odcinek nikt o niej nie wspomniał, nikt jej nie szuka, a przecież była z jakims chłopakiem, nie? Dziwne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie,najpierw ukatrupili wujka a teraz ojca panny młodej:( Moje ulubione postacie odpadają.Mam nadzieję,że Anglik jeszcze sobie pożyje i że przystojny rybak nie jest mordercą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
jestem po 11 odcinku. Cal i CHloe, barmanka z Cannery oraz kumpel rybaka nie zyją. w odcinku 10 ujawnia się J.Wakefield.m Morduje ojca Abby. Rybak jest jego pomocnikiem.słabo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzyWidzu
słabo. objerzyj 13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonek***
ja ogladam na axn, ale moj 'wspalnialomyslny' kumpel wygadal kto jest mordercą, no zesz fuck 😡 nawet mi przez mysl nie przeszlo, że to moze byc ta osoba! a tak ją lubilam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzyWidzu
e tam, ja nie polubilem Henry'ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×