Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o rety ja już wcale

Zagubieni-im dalej oglądam tym mniej wiem

Polecane posty

Gość o rety ja już wcale

Całkiem już nie wiem o co kaman.Zaczynają jakiś wątek a potem nie kończą.Np skąd sie w końcu wziął na wyspie ojciec Locka,myślałam,że ten wątek sie jakoś rozwinie po jego stwierdzeniu,że ta wyspa to piekło :D Albo kim w końcu jest Jacob??Czy to wszystko się w ogóle kiedyś wyjaśni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po cholera zaśmiecasz forum
tym linkiem,jesteś tam czy co.... :O jak tak to nie masz sie czym chwalić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuka
a myślałam, że tylko ja się gubię w tym serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co slyszalam
wiele watkow ma pozostac niewyjasnionych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety ja już wcale
Właściwie teraz powoli zaczyna się wszystko wyjaśniać,np odnowiono wątek z tym Michaelem i porwaniem jego dziecka.Dużo zamętu wprowadzają te puszczane od niedawna urywki z ich przyszłego życia jak już wrócą z wyspy,wiadomo np że powróci ich tylko 8,czyli sporo osób jeszcze zginie,m.in Jin i Claire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jin nie zginie
był odcinek przecież z nim i jego żoną. Z tym że nie będą już razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety ja już wcale
Niedawno był taki,że ona urodziła dziecko i przyjechał do niej ten gruby,nie wiem jak on ma na imię i razem poszli na grób Jina i ona tam do niego gadała że to jego córka,że szkoda że go nie ma itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana-Lucia
Ja nie rozumiem, jak Claire mogła zostawić swoje dziecko w środku dżungli i pójść do ojca, nie mogła iść tam z Aaronem? Od śmierci Charliego kompletnie zwariowała, a jeszcze ten domek, który się na nią zawalił od rakiety!! Może dostała jakiegoś urazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież ona nie była
wtedy świadomo co robi,była w szoku,zreszta nie wydaje mi sie żeby to był jej prawdziwy ojciec.Tam ludzie mają jakies schizy,tak jak Jack widział swojego zmarłego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarymary
ojciec Jacka i Clarie to ten sam mężczyzna. Oni są przyrodnim rodzeństwem... Objawił się jej, a wczesniej Jack'owi jako duch, bo od niedawna przeciez nie zyje... Nie przegapiłam żadnego odcinka i chyba tylko dzieki temu wiem ocb :P Czekam na nastepną serię, ale to dopiero wiosną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no tak Jack sie o tym
dowiedział na pogrzebie.Ledwie sie skończyło a ja już zapominam :P A jak zginęła Claire?Bo chyba nie żyje,nie?No i jak to możliwe ze ten ojciec ja ze sobą zabrał skoro już nie żył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×