Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna balerinnka

Żona dla milionera - na Fox Life - codziennie o 12.30 i organizatorka Pati

Polecane posty

Gość anna balerinnka

ogląda ktos ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasminare
Ja!Uwielbiam ten program. Lubię Pati,ma głowę na karku i dobiera ludzi sensownie. Faceci milionerzy są ok, poza paroma dziwakami,ale babki są za przeproszeniem jebnięte! Księżniczki, które nie wiedzą czego chcą!Zwracają uwagę przede wszystkim na wygląd a nie na osobowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasminare
Ja!Uwielbiam ten program. Lubię Pati,ma głowę na karku i dobiera ludzi sensownie. Faceci milionerzy są ok, poza paroma dziwakami,ale babki są za przeproszeniem jebnięte! Księżniczki, które nie wiedzą czego chcą!Zwracają uwagę przede wszystkim na wygląd a nie na osobowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna balerinnka
też uważam że pati ma rację ,może jest wybuchowa i choleryczka ale ma rację w dopasowywaniu ludzi i porad najgorszy dla mnie był taki wstrętny milioner, lysy co patrzyła na dziewczynę wzrokiem seryjnego mordercy , uśmiechał sie i kazal jej zjeść embrion kurczaka strzeliłabym dziadowi w pysk i wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maragareta
hahahah.. embrion byl kaczy ;) a to co wcześniej wciągnął (zdaje się że byl to jeż morski) tez wyglądało świńsko. Niezły był, seryjny morderca i psychopata. Widzę go w roli kolesia, który morduje i ćwiartuje kobiety po randce ;] Ale ja myślę, że Pati jest straszna, nie mówię, ze nigdy nie ma racji, ale czasami jest niemożliwa. Zgadzam się tez że o ile Ci milionerzy są w większości ok, to milionerki, zwłaszcza niektóre są zdrowo świrnięte. Niemniej oglądam regularnie, nieźle odpręża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaassshhh
Taaa, ten obleśny milioner od kaczego embriona był makabryczny :) Na miejscu dziewczyny uciekłabym z restauracji pod pozorem "przypudrowania noska" w toalecie :D Podoba mi się ta para, która pracuje dla Pati - dziewczyna z różową grzywką i facet z irokezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaassshhh
A pamiętacie takiego naćpanego milionera z małpką - Gumisia? Tego, który puszczał bąki na randce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bylo najlepsze puszczal baki i mial malpke a te jego paznokcie u nog to potworne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
program jest spoko ale ciekawa jestem czy ta Pati jest dalej z tym Jonem ona byla z nim na randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×