Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta2015

50 i co dalej?

Polecane posty

Witam W tym roku mija 10 lat jak mój mąż podjął decyzję o skończeniu naszego małżeństwa. Moje (i jego) życie można rozróżnić "przed" i "po" rozwodzie. Taka metamorfoza. On "przed" : przystojny, opanowany, pewny siebie, biznesmen (mimo, że ledwie zaocznie skończył szkołę średnią), KOBIECIARZ. Ja "przed" energiczna, pracująca w dobrej firmie, pozwalającej się rozwijać i poznawać ciekawych ludzi, ale również ogarniająca dom, dziecko, ogród i psa, z wyższym wykształceniem podyplomowym, próbą doktoratu, rzekomo atrakcyjna (czego były dowody od mężczyzn, z których nie skorzystałam) kochająca męża i ognisko domowe. Na pytanie "dlaczego nam nie wyszło" mój mąż powiedział, ze "miał za mało wolności" On teraz: Ma 52 lata, kolejna partnerka,, dwuletnie dziecko, nerwowy, często go można spotkać w kasynie. Ja teraz: pracuję na kierowniczym stanowisku w świetnym zespole, uprawiam sport, spa ect,, mam wrażenie, ze wyglądam lepiej niz kiedyś :) i mam jedno pytanie dlaczego jestem sama?. Moje próby związków zdecydowanie łatwiej było skończyć, niż je zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wolni faceci w Twoim przedziale wiekowym stoją pod budka z piwem. W tym targecie mężczyzn brak. Prawie brak, wiec szukaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo: "nie pomoże puder, róż...." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo... jesteś wreszcie mądrzejsza i automatycznie oraz intuicyjnie robisz przesiew i odrzucasz plankton nieudaczników, którzy w tym wieku są do dyspozycji, tak,że lepiej być samej, tudzież nie zamykać się na znajomości bo a nóż widelec jakiś ciekawy osobnik się uchował i się przyplącze, teraz korzystaj z życia i nie oglądaj się na byłego i jego nową "rodzinkę" bo to jest nieciekawe i nikogo nie interesuje jak sobie pościelił tak się wyśpi może i w kasynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie "korzystaj z życia"? Przecież ona cały czas korzystała z życia. Przeleciało ją z 1000 atletów, co u niej zjedli 1000 kotletów i.... nagle zrozumiała że przegrała życie. I jeszcze się szarpie jak płotka na płocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku na rynku zaczna się pokazywać młodzi wdowcy, warto mieć na nich oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jesteś wykształcona, a nie umiesz stawiać przecinkow? Pisze się "mimo że", tam nie ma przecinka baranico z dyplomem. I jesteś tak antypatyczna, zarozumiała, zadufana w sobie, że niedziwne że każdy od Ciebie ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×