Odpowiedz na ten temat

adwokat w Poznaniu

• habset 2010.11.02 [17:33]
    pilnie poszukuję dobrego adwokata w Poznaniu do poprowadzenia sprawy rozwodowej i o podział mjątku.Proszę o sprawdzonych fachowców-z których pracy i zaangazowania są Państwo zadowoleni.Koleżanka poleca mi adw.Ewę Cyrson -Sójkę,ale
    inny znajomy stanowczo odradza.Proszę o wypowiedż osoby które korzystały z usług Pani Mecenas-chodzi mi równiez o koszty.

• kochowa, kancelaria na wrocław 2010.11.02 [22:01]
    skiej, polecam. nie jest tania, jest skuteczna i specjalizuje sie w w/w tematacg
  • hansia 2010.11.04 [07:13]
    Ja również szukam wPoznaniu dobrego adwokata w sprawie o alimenty,proszę pomóżcie.
  • lubie kokoski 2010.11.04 [14:57]
    no to dorzucam sie .. heh i stawke podajcie tez prosze .. aby nie było zdziwenia ..
  • kokoriko! 2010.11.06 [21:14]
    Bardzo polecam panią Koch- jak wyzej -ma kancelarię na ul. Wrocławskiej.
    Mój rozwód trwał 5 miesięcy. o ile dobrze pamietam to koszt prowadzenia sprawy to - 2 lata temu - 3 600 bez względu na ilość rozpraw.
  • bordo 2010.11.06 [22:01]
    Habset ja też jestem z Poznania tzn. mieszkam niedaleko.
    Też polecam bardzo panią Kochową. Już się poznałyśmy na moim topku
    Pozdrawiam Ciebie serdecznie.
  • podaj nazwisko prawnika 2010.11.08 [22:25]
    należy się mu anty-reklama za takie postępowanie, prawda?
    Bądź człowiek i nie pozwól aby inne kobiety zostały pprzez tego prawnika tak samo oskubane
  • podaj nazwisko prawnika 2010.11.09 [17:32]
    tzna masz na myśli tę Ewę Cyrson -Sójkę?? Ona schrzaniła twoją sprawę?
  • habset 2010.11.10 [11:01]
    W pewnym sensie tak -ale nie do końca jeszcze...
    Nawet nie mam siły o tym pisac

• helenka09 2011.03.04 [12:14]
    Witam Hebest
    Bardzo chcialabym sie z toba skontaktowac pilne mozesz podac mi soje gg mam te same doswiadczenie z tym adwokatem

• Bezprawie 2011.03.17 [12:09]
    Ewa Sojkę odradzam !!!!!!!!!!!
    kłamie duże pieniądze bierze i nic nie robi jeszcze takiej osoby nie spotkałam w życiu .Miałam taka trudną sytuację i wiedziała ,że nic nie da się z tym zrobić ,a teraz bardziej sobie pogorszyłam.Jak można tak kłamać Pani Sójko
  • woyciechowska 2012.11.21 [15:52]
    Witam! Lada moment mam podjąć współpracę z którąs z poznańskich kancelarii w sprawie rozwodowej. natknęłam się na watek gdzie dobrze oceniany jest Paweł Żywiecki. Jestem po pierwszej rozmowie z Panem mecenasem. Czy ktoś z nim współpracował przy rozwodzie lub w ogóle? Czy może potwierdzić jego skutecznośc?
  • master_cheese 2012.12.04 [16:41]
    Słyszałem, ze dobry ale nie korzystałem. To chyba zalezy od rodzaju sprawy jaka chcesz mu powerzyć. Nie wiem w czym sie specjalizuje, ale na stronie troche tego ma http://www.zywiecki.com.pl/obsluga-prawna-kli entow-indywidualnych.php Zadzwoń najlepiej a wszystkiego sie dowiesz oczko.gif
  • Holis 2012.12.13 [10:40]
    ten Żywiecki wydaje się całkiem niezły a czy kto miał do czynienia z mec. Brykczyńskim w sprawie nie tyle co rozwodowej ale podziału majatku
  • Oleg2588 2012.12.17 [12:44]
    spokjnie możesz brać Brykczyńskiego do wszystkich rzeczy zwiąnych z nieruchomościami i podziałami majątku
  • GreenMadame 2012.12.23 [12:10]
    Paweł Żywiecki jest bardzo dobry. Świetnie poradził sobie z moim rozwodem i alimentami dla mojego dziecka.
  • ale jaja12907 2012.12.23 [12:26]
    jezeli sprawa jest skomplikowana [rozwod z orzekaniem o winie] to mozna brac adokata.Ale w sprawach o alimenty lub rozwod bez orzekania winy to srednio inteligentny tlumok se poradzi bez adokata.Adwokat na takich sprawach to naciaganie kosztow.
    Podzial majatku odbywa sie na osobnej sprawie i tu jak nie ma miliardow do dzielenia to tez obedzie sie bez adwokata.
    Mam wrazenie ze obecne kobiety to kompletne tlumoki i glupie blondynki i nie dziwi mnie obecna ilosc rozwodow.
  • saturday_night 2012.12.31 [08:50]
    Eee tam, głupoty wypisujesz. Rozwód to biznes, wiadmo, że każdy chce uszczknąć jak najwięcej dla siebie. Adwokat ma wiernie stać przy kliencie i mu to umożliwić.
    Co do adwokatów, Brykczyńskeigo znam osobiscie. Słyszałem tez, że Oźminkowski jest skuteczny.
  • marek_antkowiak 2013.01.01 [23:03]
    Ja polecam kancelarię Paweł Żywiecki. Specjalizuje się owa kancelaria w sprawach rodzinnych, rozwodowych, alimentacyjnych itp.itd. Ja i moi znajomi, którzy korzystali z jej usług są bardzo zadowoleni.
  • martadela 324 2013.01.01 [23:11]
    woyciechowska - ja również korzystałam z usług adwokata Pawła Żywieckiego! Pytasz czy dobry? Ja byłam bardzo zadowolona i kiedy prowadził moją sprawę rozwodową czułam, że naprawdę korzystam z pomocy prawdziwego fachowcy. Wszystko dokładnie tłumaczył i z ludzkim podejściem podszedł do tematu. Ja mogę polecić tego adwokata z czystym sumieniem.
  • Kasia J. 2013.01.24 [11:53]
    Adwokat Radosław Szajerski - bardzo polecam. MIałam z nik kontakt, prowadizl moją sprawe rozwodowa i wygralismy.
  • Edwin 2013.11.03 [23:19]
    Lada moment mam podjąć współpracę z Mec. Kochową. Może ktoś ma nieco bardziej aktualne informacje? Rozwód z orzeczeniem o winie z mojej inicjatywy. Będę bardzo wdzięczny za informacje. Dziękuję z góry za Wasz czas i posty
  • Edwin 2013.11.03 [23:22]
    Aha, chodzi też o koszty - w przypadku wygranej (program maximum), bądź też w przypadku orzeczenia bez winy (program minimum) lub przegranej (wolę o tym nie myśleć) ... Dziękuję
  • iza bst 2013.11.05 [13:15]
    Nie masz ustalonych kosztów z góry? Tzn. nie znam Pani Mecenas, więc nie wiem jak jest u niej, ale ja wiedziałam z góry ile co w mojej sprawie będzie kosztowało. Inaczej strasznie trudno przewidzieć co i jak. Ja korzystałam akurat z radcy prawnego, kancelarii mec. Paluszkiewicz.
  • gość 2013.11.05 [14:21]
    odnośnie adwokatów mam wrażenie, że szczycą się za bardzo swoim tytułem, a prawda jest taka, że radca prawny jest zawodem niedocenianym przez ludzi i często nie mają pojęcia, że radca prawny ma takie same uprawnienia jak adwokat. Znam adwokatów i radców i mogę z czystym sumieniem napisać, że radcowie są lepiej przygotowani i są bardziej zaangażowani w sprawy. Kilka lat pracowałam jako protokolant i widziałam adwokatów jak i radców w akcji, stąd moje zdanieusmiech.gif
  • gość 2013.12.30 [20:54]
    Oh-jej!
    - rozwód szybko i dobra cena - Łał!
    - można negocjować, - jejuniu!
    - może pomóc w różnych sprawach - yes!
    - można rozłożyć na raty - nawet?!
    Ja pierdziu!
    Lepszych warunków nigdy nie bedzie.
    Chyba sie rozwiede w tych promocjach.
    A jak jeszcze bedzie mnie wozić do sądu i na zad - to biere w ciemno.
    To jak?
    Bedzie wozić??
  • gość 2014.01.09 [12:18]
    Witam,
    Poszukuję dobrego adwokata do sprawy o rozwód z orzekaniem o winie i podziałem majątku. Na pewno nie chcę skorzystac z adw. Kochowej czy adw. Cyrson sojka, i chcę wspólpracowac z kobietą. Czy moge prosic o wskazowk?
  • gość 2014.01.17 [09:58]
    Anna Brykczyńska prowadzi takie sprawy. Zapytaj u niej co i jak
  • Grażyna W 2014.01.21 [03:36]
    Adwokat Ewa Cyrson-Sójka, to mina, na której każdy może się rozwalić. Jakiś czas jechała na dobrej opinii swojego teścia . Ale ludzie w Poznaniu i nie tylko już wiedzą, że jest tylko dobra i punktualna w domaganiu się kolejnej raty kosmicznego honorarium. W zasadzie nic nie robi. Na sprawy chodzą jej asystenci, którzy w sądzie okazują się ignorantami, którzy nie zapoznali się z aktami wogóle. Na dobra sprawę nie wiedzą na jakiej sprawie aktualnie się znajdują. Ci asystenci-aplikanci, to ludzkie odpady, które nie załapały się do żadnej przyzwoitej kancelarii. Aroganccy , bezczelni i tak samo roszczeniowi w stosunku do klienta, jak ich szefowa. Współpraca z panią mecenas to strata czasu, pieniędzy i stres plus puste kieszenie.
  • gość 2014.01.22 [21:03]
    a jakie koszty ma w tym roku mec.Kochowa . będę wdzieczny za info .
    czy nadal wygrywa wszystkie sprawy .
  • gość 2014.02.14 [20:48]
    Mec Dorota Sobe! Petarda nie kobieta, ogarneła mi bardzo ciężki rozwód w 2 m-ce!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...