Odpowiedz na ten temat

adwokat w Poznaniu

 • Balladyna77 2017.01.05 [11:04]
  Możecie mi wierzyć że w życiu bywa na prawdę różnie i przyjdzie taka sytuacja że porada prawna będzie nam potrzebna. W takich sytuacjach warto pamiętać o http://adwokat-markowicz.pl/ Jest to jak dla mnie jest z lepszych prawników działający w Poznaniu a także okolicach. Jeśli potrzebujecie porady prawnej to na prawdę warto się do niego z tym udać.
 • Mariola marcinkowska 2017.01.20 [02:35]
  Miałam trudną sprawę. Pani Katarzyna Moskwa dała radę. Wygrałam. Polecam Mariola Marcinkowska
 • gość 2017.01.23 [14:31]
  Rozwód jest trudny przede wszystkim emocjonalnie, dla mnie ważne było znaleźć prawnika, który również w tej kwestii pomoże mi się "ogarnąć". Mec. Siwek, był świetny, zawsze mnie uspokoił, nie nakręcał i nie budował sztucznego napięcia, tylko rzeczowo wyjaśniał co można uzyskać i jakim sposobem. To na prawdę dobry prawnik rozwodowy z Poznania. Polecam
 • Atsam 2017.01.26 [08:24]
  Z Poznania znam jedną dobrą kancelarię http://www.kancelariasledcza.pl/ Wiem, że zajmują się zarówno prawem, jak i usługami śledczymi. Mogę polecić, bo zawsze przygotowani i zaangażowani w swoją pracę .
 • marcinss 2017.01.28 [10:03]
  Jeśli chodzi o Poznań to tych kancelarii prawnych jest więcej jak sklepów spożywczych...W moim przypadku sprawdził się p. Stypuła. Na stronie http://adwokat-stypula.pl jest do niego kontakt. Duże doświadczenie w sprawach karnych, to jest jego konik i można było to wyczuć. Prowadził sprawę dla mojego przedsiębiorstwa i przeszliśmy przez wszystko suchą stopą, a wcale nie była to taka prosta do załatwienia sytuacja.
 • gość 2017.02.14 [11:09]
  Z Poznania mogę ci polecić kancelarię http://kancelariawojciechowski.pl z którą jakiś czas temu współpracowaliśmy w zakresie nieruchomości i prawa pracy.
 • gość 2017.02.21 [21:48]
  Jeśli chodzi o odszkodowania za wypadki komunikacyjne, to chyba bezkonkurencyjne jest EuCO. Tutaj http://www.jakoscobslugi.pl/opinie/placowka/1 20686 są opinie klientów o nich. Niewątpliwe są dobrzy w tym co robią.
 • Alina Kubiak 2017.02.23 [12:55]
  W rozwodzie mogę polecić mecenas Edytę Wojciechowską z Poznania, prowadziła moją sprawę i jestem bardzo zadowolona z obsługi prawnej. Rzeczowa, kompetentna, mądrze doradzała i działała. Godna polecenia. Alina Kubiak
 • gość 2017.03.05 [22:13]
  Ja bym doradzał kancelarię przy ul Libelta i Szymona Stypułę. Drobiazgowy, dokładny prawnik, nie odwala fuszerki. Mam firmę i już z wieloma ludźmi przy bieżącej obsłudze pracowałem i na razie p. Szymona mogę ocenić najwyżej. Konkretny, dyspozycyjny, jak trzeba się skontaktować telefonicznie w pilnej sprawie to można liczyć, że będzie pod telefonem.
 • dariaaaa1 2017.03.15 [15:09]
  Tutaj http://grzybkowskiguzek.pl/kancelaria-prawnic za-oferta jest świetna propozycja kancelarii z Poznania. Adwokaci specjalizują się w różnych dziedzinach prawa, dzięki czemu można się do nich zgłosić po poradę praktycznie w każdej sprawie. Na stronie znajdują się szczegóły oferty.
 • inka991 2017.03.23 [19:25]
  Ja póki co nigdy nie musiałam korzystać z porad prawnika.
  Słyszałam jednak że Kancelaria SZIP jest naprawdę świetna i warto się do niej zgłosić jeśli potrzebuje się porady prawnej lub pomocy w sądzie. W dzisiejszych czasach miejsce kancelarii nie ma znaczenia, coraz więcej osób korzysta z porad online
 • Verana 2017.03.24 [00:56]
  Sprawy rodzinne to prowadzi skutecznie i tanio Ziębaczewski Mateusz. On jest adwokatem z Poznania i wiem, że ludzie sobie go polecają, bo zna się na rzeczy, a sędziowie go lubią
 • Leosiaa 2017.03.25 [11:09]
  Dzisiaj w wielu dziedzinach życia bez prawnika ani rusz. Jak spróbujesz zaoszczędzić - stracisz jeszcze więcej. Znajomy z pracy korzystał z kancelarii Bem&wspólnicy http://www.bemwspolnicy.pl/
  Kancelaria specjalizuje się w prawie pracy, nieruchomościach oraz prawie medycznym.
 • Mal_gorzata 2017.03.27 [14:53]
  Ja jestem po wygranej sprawie rozwodowej z orzeczeniem o winie. dzieki radcy prawnemu pani Ewie Jasinska Colasanti ktora prowadzi Kancelarie w centrum Poznania. Jestem jej wdzieczna za pomoc i uwazam ze jest najlepszym fachowcem w rozwodach. Sprawa moja trwala 1,5 roku. Cenie ja za zangazowanie i wlasciwe podejscie do klienta i do sprawy. Szczerze polecam
 • gośće 2017.03.30 [10:21]
  Godna polecenia w rozwodzie jest mecenas Edyta wojciechowska. Ma dobrą rękę i mądrze prowadzi. Mnie rozwiodla teraz próbuje cudów u mojego znajomego i jej się udaje. Nie zapominajmy, nr jak mój były był na nią wściekły jak go przepytywala bezcenne. Polecam
 • robertsszz 2017.04.07 [15:36]
  Mojemu szwagrowi w sprawnie karnoskarbowej pomógł adwokat Szymon Stypuła. Powiem szczerze że było w pewnym momencie nieciekawie, aż do tego doszło że szwagier w areszcie przesiedział noc. Na szczęście udało się go szybko wypuścić i ostatecznie skończyło się karze grzywny. Na stronie http://adwokat-stypula.pl jest namiar na kancelarię, z tego co wiem to poza Poznaniem można też pana Szymona łapań w Obornikach.
 • Kasia Sz 2017.04.11 [11:30]
  Gorąco polecam panią mecenas Marcelinę Wilczyńską, stronawww.maadwokaci.pl.
  Pani mecenas bardzo mi pomogła za co jesteśmy z córcią Olcią bardzo wdzięczne i będziemy ją wielbić wszem i wobec.
 • Arek889 2017.04.13 [14:39]
  Może pan Stypuła pomoże, on ma dobre opinie zwłaszcza w sprawach karnych. Ja się konsultowałem już parę razy u niego w związku z umowami jakie spisuję z kontrahentami. Jest rzetelny, dokładny, opinie rzeczywiście robi profesjonalną i wyczerpującą. Śledzi zmieniające się przepisy jeszcze nie było takiej sytuacji, żeby coś przeoczył, albo było niedoinformowany, a różnie pod tym względem z prawnikami bywa.
 • martinno 2017.04.20 [18:26]
  ja polecam mecenas monikę Małkowską. Jest bardzo zaangażowana, sama chodzi na rozprawy i przy tym jest cierpliwa. Szczęśliwie się rozwiodłem. Teraz mam sprawę o podział majątku i również jestem z pani adwokat zadowolony. Działą bardzo wnikliwie. Ceny też przystępne.
  Ma stronę mm-adwokat.pl
 • geriss dziś [15:40]
  Mojemu szwagrowi w sprawnie karnoskarbowej pomógł adwokat Szymon Stypuła. Powiem szczerze że było w pewnym momencie nieciekawie, aż do tego doszło że szwagier w areszcie przesiedział noc. Na szczęście udało się go szybko wypuścić i ostatecznie skończyło się karze grzywny. Na stronie adwokat-stypula.pl jest namiar na kancelarię, z tego co wiem to poza Poznaniem można też pana Szymona łapań w Obornikach.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...