Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zywmd

adwokat wolsztyn

Polecane posty

Gość zywmd

potrzebuje pilnie porady w sprawie adwokata DOBREGO z wolsztyna woj. wielkopolskie. sprawa dotyczy rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję pilnie dobrego adwokata z Wolsztyna (od nieskomplikowanych spraw karnych), skutecznego, który walczy o sprawę, a nie traktuje jako kolejny łatwy zysk. Możecie kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wikipedia: "Wolsztyn – miasto w woj. wielkopolskim, w powiecie wolsztyńskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Wolsztyn, ....Według danych GUS z 30 czerwca 2014, miasto liczyło 13 544 mieszkańców" Ciekaw iluż w tej aglomeracji może być adwokatów? Pewnie nie mniej niż 3, ale nie więcej jak 5. Chyba najprościej to by było spytać o opinie na miejscowym rynku w dzień targowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę jedynie polecić dobrą Panią prawnik w województwie Wielkopolskim, która prowadziła moją sprawę rozwodową. Pomogła w przygotowaniu dokumentów oraz wspierała mnie przez cały okres trwania sprawy. Pani adwokat z Konina- Rita Miling http://adwokat-miling.pl/?page=app/o-nas.html . Bardzo dobrze ją wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego pytałam, czy ktoś zna dobrego adwokata z Wolsztyna i mógłby polecić w związku z własnymi doświadczeniami, niż na ślepo szukać po wyszukiwarkach internetowych lub książce telefonicznej. A na targu to się dokonuje transakcji kupna-sprzedaży towarów a nie usług. Dziękuje Pani za kontakt do Konina, ale niestety trochę za daleko jak dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ do Konina nie trzeba iść na piechotę - można pojechać na koniu ;) A na targu w dzień targowy takie słyszy się rozmowy: - a wie pani że ten mecenas to jest kiepski w sądzie? - nie tylko w sądzie. Pani wie jaka z niego niedojda w łóżku?? Wystarczy pochodzić, posłuchać, zagadać - nie trzeba od razu kupować usługi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kari201
Bardzo dobra jest kancelaria Grzybkowski Guzek Jackowski, adwokat z tej kancelarii prowadził sprawę mojej siostry, bardzo trudna, byłam pewna, że nic z tego nie wyjdzie, ale jednak wszystko skończyło się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×