Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pannienieczka

Alimenciarze!!!!

Polecane posty

Gość Pannienieczka

Niestety, nie tak latwo zemscic sie za lata placenia alimentow. Po ukonczeniu 26 lat, bez trudu mozna pozbawic ojca praw rodzicielskich. I mi juz na szczescie nie grozi utrzymywanie na starosc darmozjada i jego przekletej rodzinki. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdghdsfhfs
ale ty glupia zdzira jestes HAHAHAHAHA Typowa wychowanica mamusi darmozjada. Juz wiesz dlaczego tatus przed wami uciekl :) . NIE JESZCZE Domyslam sie ze za malo inteligentna jestes aby sie domyslic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdgdafg
chociaz nie sadze abys mogla ojca pozbawic praw rodzicielskich jak jestes juz na tyle dorosla. Szkoda tylko ze tak bardzo glupia i rozgoryczona. Nie martw sie tobie tez w zyciu sie nie ulozy i kozdy facet bedzie szybko od ciebie schrzanial tak jak od twojej glupiej mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannieneczka
Oj jakie pelne rozgorycznia glosy domoroslych tatuskow. Niestety szkoda, ze wasze male rozumki sa tak ciasne, ze bronia domoroslego ojczulka, nie wiedzac co zrobil:] Ach te polactwo. A ja smiecia do konca zycia bede tepic, za to co zrobil najpierw mojej matce, a potem jak staral sie zniszczyc moje zycie. Coz ja pozbawilam go praw kiedy tylko skonczylam 18 lat. I od wtedy placic mi nie musi, mam gdzies jego jalmuzne:] Za bledy placi sie do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannieneczka
I posluchaj jeszcze jednego gnoju, moja matka nigdy nie wyszlaby za cos takiego. Co jemu nie przeszkodzilo mu jej zgwalcic, czego owocem jestem ja. I ja bym jeszcze na stare lata miala smiecia utrzymywac? Kryminaliste? Puknij sie w czolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgfsdfgdfg
dziecko idz do piaskownicy. Tylko tam sie panieneczko nadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdfsgdfshg
dawno z takim zerem tutaj nie pisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale hardcore
:D :D :D i tak sie obudziłas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze jedno
bo szkoda wiecej na ten topik: tatuńcio sie dobrze spisał - córunia szlaje z nienawiści i jest na najlepszej drodze do wariatkowa.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co na to twój
lekarz prowadzący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jestes taka pewna
że mamusia mówi prawdę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam bedzie powielać
aż w koncu obudzi sie z ręką w nocniku i stwierdzi że schrzaniła sobie zycie...człowiek szczęsliwy to wolny od nienawiści. Nienawisć na dluzszą metę uderza w nas samych. Zresztą sądze ze do autorki i tak to nie dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannieneczka
Fakt, to straszne nie chciec utrzymywac na starosc ojca kryminialisty i gwalciciela. Ach ci obrony moralnosci - kobieta zgalcona to dla nich idiotka, jej coreczka jest psychiczna. Coz pewnie gdyby matka chciala mnie wyskrobac bylaby morderczynia:D Zal mi was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi ciebie też żal
bo kiepsko z twoim stanem psychicznym, pisze jak najbardziej poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfhdfgjfkhfk
najpierw jedziesz na niego a pozniej sama siebie usprawiedliwiasz. Wiesz jakby choc ciut prawdy w tym bylo to ujelabys to inaczej. A tak to poprostu twoja mamunia dala dupy gdzies pijana na imprezie a pozniej szukala usprawiedliwienia dla swojego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannieneczka
Smieciu, moja matka zostala zgwalcona gdy miala 15 lat, kiedy wracala ze szkoly. Dla mnie jestes dnem. Coz, ale dla zdrowych, moralistow kafe to ja mam cos z psychika:D Tak i bede na niego najezdzac, bo gwalciciel to gwalciciel. I nawet, to ze odsiedzial swoje niczego nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfghfdshfsgh
bla bla bla i co jeszcze I tak tobie to opowiedziala. A jaka jest wersja twojego ojca. Pozatym jakby to byla prawda to ojcu by odebrano prawa do ciebie od razu albo matka by to zalatwila od razu przy porodzie A smieci to poszukaj w blizszej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo marna prowokacja gdybyś faktycznie wytoczyła powództwo wiedziałabyś, że postępowanie toczy się o ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej,a nie samych tylko praw, i że pozbawienie władzy rodzicielskiej nie wpływa na obowiązek alimentacyjny ojca względem Ciebie nie pisz zatem o ciasnych rozumkach innych, skup się na swoim wątpię, czy jakakolwiek matka powiedziałaby swojemu dziecku, że jest owocem zgwałcenia, a ojciec to gwałciciel, chyba że z nią jest coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannieneczka
Smieciu, najpierw poczytaj troche i dowiedz sie a nie przekazujesz swoje wysanne z palca teorie:D Lubie takich wszechwiedzacych ludzi :) Wiedza lepiej niz sad, poszkodowani i pokrzywdzeni. Chociaz moj "ojciec" przyznal sie do winy, odsiedzial 5 lat, byly dowody, ale co tam. Smiec, z kafe wie lepiej Sad, gwalcicielom ogranicza prawa rodzicielskie a nie zabiera od razu:> Zreszta matka chciala, zeby chociaz placac odpokutowal i dobrze. Ale ja od niego nic nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannieneczka
Zolza :] Skoro tak, to czemu obecnie nie mam zadnych obowiazkow wobec ojca i on wobec mnie :] Czy dziecko oddane do domu dziecka tez ma placic na swoich biologicznych rodzicow . Paranoja! Nie mi nie mowila, ojczulek sam o sobie przypomnial grozac nam po wyjsciu z wiezienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannieneczka
I zaswiadczam Ci, ze 5 letnie dziecko pamieta takie przezycia:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznei psycholog
sie przyda autorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfgrewtygeag
zolza - wlasnie z matka najprawdopodobniej jest cos nie tak. A ta co pisze to zwykla furiatka ktorej ojciec ukrocil alimenty i teraz nie ma gdzie tej swojej zolci wylac tylko tutaj. Obraza wszystkich kto ma racje bo mysli ze jest swieta krowa. Naszczescie to jest poszkodowana ale tylko psychicznie i wlasnie przez matke ktora wychowala ja w w nienawisci do swiata. Szkoda mi takich ludzi ale co zrobic. Tacy tez musza byc bo bylo by nudno a tak to przynajmniej pisze bzdury. A boj sie w zyciu najbardziej ze ojciec bedzie chcial cos w zyciu od niej bo ona pewnie po kase wyciagala reke cale zycie. A teraz juz nie ma jak bo wreszcie musi wziasc lopate i rowy kopac bo do niczego innego sie nie nada z takim mozdzkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależność sprzężona - Twoje prawa to obowiązki Twojego ojca, masz prawo do alimentów, ignorantia iuris nocet na jakiej podstawie zostało udowodnione ojcostwo? nie wierzę, że jakaś kobieta nie pozbawiłaby gwałciciela praw rodzicielskich, rodząc jego dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie obrażaj ludzi, śmieć jest określeniem pejoratywnym, przestępstwa zniesławienia i znieważenia znajdują się w tym samym kodeksie karnym co zgwałcenie, Kryształowa Ofiaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jestem zbyt wścibska ale bez pozbawienia władzy rodzicielskiej Twoja Mama w wielu sprawach musiałaby ubiegać się o zgodę sądu, np. zezwolenie na wydanie paszportu, zezwolenie na dokonanie czynności prawnej przekraczającej zakres zwykłego zarządu pozbawienie władzy rodzicielskiej, gdy dziecko nie jest pełnoletnie jest bardziej potrzebne, niż gdy dziecko skończyło 18 lat, bo najzwyczajniej w świecie jego brak paraliżuje normalne życie po ukończeniu 18 roku życia ma to skutek jedynie odnośnie alimentacji na rzecz rodzica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy czytam niektóre wpisy zastanawiam się czy wiedzą na czym polega życie matka z niemowlaków ma iść do pracy bo ojciec dziecka pokryje cześć utrzymania ok to niechistoria odda za nianie bo ta bierze 1200 niech policzy faktyczne koszty utrzymania dziecka 500+ fajna sprawa facet ma pretekst aby usprawiedliwić nie płacenie alimentow bo ona przecież ma ojcowie gdzie wasza dumą to państwo utrzymuje wasze dzieci gdzie wasze poczucie odpowiedzialnośc*****eniądze.są dla waszych dzieci nie dziec***aństwa. Czytając męskie wpisy zastanawiam się gdzie wasza godność odpowiedzialność to nie kobiety ale wy rzerujecie na państwie bo to ono za was płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nim coś jeszcze napiseswz i odkopiesz kolejny temat, to weż słownik ortograficzny i interpunkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ortografia i interpunkcja to najmniejsze z jej problemów. Ona jest po prostu głupia jak para indiańskich kaloszy!!!! ....przepraszam was kalosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak będziesz na niego płacić, jest luka w przepisach. Jak nie będzie miał praw o alimenty nie może cię podać ale jeśli trafi do domu opieki to za utrzymanie odpowiada najbliższą rodziną, i będziesz musiała wpłacać na dom opieki, tam się nie liczą prawa rodzicielskie tylko pokrewieństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×