Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

alimenty z zagranicy

Polecane posty

Gość gość

cześć dziewczyny :-) czy któraś z Was ściągała alimenty od faceta który siedzi za granicą? ja niedawno przez przypadek dowiedziałam się że ten ch... siedzi w Holandii i postanowiłam spróbować ale póki co czekam na odpisy wyroków i niestety troche to trwa :-/ ciekawa jestem czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie i czy Wam sie udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja też właśnie próbuję. W listopadzie 2014 złożyłam wniosek o ustalenie adresu dłużnika, a w styczniu dostałam informację zwrotną, że organ niemiecki go ustalił. Trochę trwało zanim zebrałam potrzebne dokumenty, ale ostatecznie dwa tygodnie temu wszystko zostało wysłane do Niemiec. Pozostaje czekać ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci ch.. siedzi za granicą, to może ci przyśle skórke od banana - bo tam podobno dobrze karmią siedzących. Zamiast bawić się skórką od ch..., pobawisz się skórką od .... od ch... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka a możesz dokładniej napisać jak ustaliłaś ten adres? ja się dowiedziałam że jest za granicą jak w końcu znalazłam go na fb :-/ i znam tylko miasto.... potrzebuję 2 wyroki, drugi wydali bez problemu tzn odpis a ten pierwszy niestety był na moje panieńskie i kazali donieść akt małżeństwa i dokładny adres dłużnika bo inaczej nie wydadzą i póki co czekam, ale babka w wydziale do spraw zagranicznych powiedziała że miasto wystarczy i jeśli pracuje legalnie to go znajdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy chcesz powiedzieć,że jak byłaś panienką, to bawiłaś się skórką od ch...?? A teraz chcesz się bawic skórką i od męża i od ch...? Chyba fuj...(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ponownie. Sama niczego nie ustalałam. Wiedziałam tylko, że jest w Niemczech i w jakim mieście. Zaczęłam od złożenia do Sądu Okręgowego wniosku o ustalenie miejsca zamieszkania dłużnika, bo bez tego niczego się nie załatwi. Na tym etapie potrzebowałam tylko ksero tytułu wykonawczego i specjalny druk wniosku. Tłumaczeniami i pośrednictwem ze stroną niemiecką zajął się Sąd. Po około 2 miesiącach dostałam informację, że ustalili jego adres i wezwali mnie do złożenia dokumentów uzupełniających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak ch.... był miedzy nogami to było dobrze i skórka nie przeszkadzała i główka nie myślała teraz skórka razem z ch.. za granicą więc można teraz alimentów z 1500zł zarządać kija w c****o zeby zapchane bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra kancelaria windykacyjna nie da się zbyć pod byle pretekstem. Ostatnio miałem sprawę, kwota stosunkowo mała, lecz chciałem ją odzyskać, jednak dłużnik był strasznie uparty. Wiele kancelarii nie wszczyna postępowania w takich sytuacjach, jednak trafiłem na Kancelarię Ultimatum, która szybko i skutecznie rozprawiła się z delikwentem. Zdecydowanie polecam - kancelariaultimatum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciółka ściągała alimenty właśnie od faceta przebywającego w Holandii. Wszystko prawnik jej załatwił. Okej, nie było to tanio, ale załatwił. I już sie nie musi martwić o to co dziecku dać do jedzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam kiedys taka sytuacje, bo mój były facet wyjechal sobie do pracy do Niemczech i przy okazji chciał się ukryc przed starymi znajomymi. Musisz koniecznie ustalic jego miejsce pobytu. To jest do zrobienia ale jest bardziej skomplikowane troche. Jak cos zostawiam kontakt do komornika z łodzi który mi pomogł w egzekucji długu http://www.jkrukkomornik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofija123
Możesz znaleźć odpowiednich specjalistów, którzy będą w stanie zająć się Twoją sprawą. Mnie pomogła kancelariaultimatum.pl i jestem naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×