Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Będę utrzymywała kontakt z teściami!!!

Polecane posty

Gość gość

Mąż mnie zostawił! Ma nową rodzinę i nowe dziecko. Nie mam zamiaru umilać im życia i nie zejdę mu z drogi. Moi teściowie nie chcą tracić kontaktu z wnukami, ale jak dzieci będą u nich nocować to i ja! Tamta szmata nie ma wstępu do domu moich teściów!!! Czy któraś z Was dopięła swego u teściów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zaakceptować sytuację,to nie sa juz twoi teściowie.Wnuki dla dziadów zawsze będą wnukami,bez wzgledu na sytuacje.Wnuki odwiedzaja dziadków.mozesz ich przywieść ale nocować??? Miej troche godnośći i szacunku dla samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż mnie zostawił po trzech latach zgodnego (tak mi się wydawało) małżeństwa. Teraz chce tam ciągać kogoś z kim mnie zdradził. Jak ja mogę to zaakceptować? Przecież jeśli teściowie będą częściej z nowym wnukiem, to mohe dzieci pójdą w odstawkę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie nocuj u teściów. Nie odpuszczaj! Może teścia na brzuch wciągniesz i będziesz mu już pełnoprawnie przywozić i wnuki i.... dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest dziwnego w tym że rodzice, syn i jego nowa kobieta zasiądą do obiadu? Trzeba było być dobrą żoną to by ci kopa nie zasadził. A że jesteś podła, wredna i mściwa. Do tego pewnie pazerna i pyskata, to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli teraz ona ma wieksze prawa ode mnie? Tak chcesz napisać? Ja juz nie mam co się pokazywać u teściów? Tam gdzie sa moje dzieci tam bede i ja i nie moge dopuścic do tego, zeby obok nich była jakaś zdzira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie moge dopuścic do tego, zeby obok nich była jakaś zdzira. " Chcesz opuścić swoje własne dzieci??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zabawne. Poprawiło Ci humor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No. A tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impertynent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwanie ździry ździrą nazywasz impertynencją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje dzieci to sa WNUKI twoich tesciow, ty jestes i zawsze bedziesz obca baba. z ktora obca baba twoj ex sie w domu rodzinnym pokaze, to juz jest jego sprawa, ale sorry ty nie masz nic do gadania kto w nie twoim domu kogo przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli popieracie to, że facet moze sobie zmieniać żony jak rękawiczki i to jest ok? pierwsza zona nie ma juz nic do gadania? I po jakiego, ta ździra? Obrażam Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie popieramy. Tak. Pierwsza, BYŁA żona nie ma nic do gadania. Obrażasz pojęcie godności ludzkiej (a kobiecej w szczególności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj sobie innego faceta i spusc z tonu, bo zachowujesz sie jak totalna kretynka histeryczko. tu nie ma miejsca na popieranie badz nie zachowan faceta, rzucil cie i co??? nie jestes pierwsza ani ostatnia, zajmij sie swoim zyciem, nie pchaj sie do domu obcych ci osob bo nie masz takiego prawa, to jest rodzina twoich dzieci nie twoja, jak ci tak teskno do tesciow to poszukaj sobie nowych, przyszly facet moze miec wciaz zyjacych rodzicow, pewnie statystycznie masz duze szanse nawet byc ta druga 'zdzira' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tesciowie pogodzili sie z wyborem syna? To chyba ich decyzja czy zaakceptuja tamta czy nie. Z tym, że jest jeszcze jedno dziecko. Jesli zaakceptowali, to beda ich zapraszac na obiady i Ty nawet nie bedziesz o tym wiedział. Co im zrobisz? zabronisz kontaktu z dziećmi swoimi? W sądzie moga wywalczyc nakaz kontaktów z wnukami. nie ciskaj sie, bo jestes na niekorzystnej pozycji. BYło minęło ces la vie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu prowo? Laska wariatka. Bo to jedna taka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha i takie szmaty jak Ty tworzą obraz zdesperowany eksiarek szmaciarek. Koboetaajaca szacunek sama do siebie by miała to w d***e. Zresztą rodzice zawsze za dzieckiem staną i Cię za drzwi wypiepszaj a wnuki zostawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Tyle, że to już nie jest twoje miejsce, tylko miejsce nowej partnerki twojego męża. Teraz to jej teściowie, a nie twoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ty znajdziesz sobie nowego ( w co jednak wątpię ) to twoj ex bedzie tez miał takie same prawa jakie ty sobie dzisiaj rościsz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze małżeństwo jest najważniejsze. Następne to jakaś farsa. Kontakt z teściami - dziadkami moich dzieci zawsze będzie moim przywilejem. Nie tamtej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli facet żeni sie drugi raz tzn ze pierwsze było farsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farsa to jesteś Ty a ich łączy miłość a nie tylko same bachory. Szkoda mi Ciebie boś szmata jesteś ochydna. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo,provo sie nadal kreci........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaralaranaramara
Na czym polega provo, naprawde nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodelijk
Na tym ze jakas idiotka wymysla yemat i liczy na to ze wszyscy sie pokloca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą rodzice zawsze za dzieckiem staną i Cię za drzwi wypiepszaj a wnuki zostawia. x No widzisz prymitywie nie mogą tak zrobić, bo nie mają żadnych praw do tych dzieci. Są tylko dziadkami, a matka jak będzie chciała to w sądzie może zażądać odwiedzin dziadków tylko w domu zamieszkania ich dzieci i w obecności matki, albo w obecności kuratora sądowego. Jak myślisz co wybiorą dziadkowie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jest jakiś problem żeby olać sikiem prostym bachory spłodzone przez ukochanego syna z jakąś durną, mściwą babą?? Przecież nic dobrego z nich nie wyrośnie pod jej opieką i wychowaniem. Więc krzyżyk na droge i kopa poniżej krzyża!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ostatni gość dobrze mówi ha ha ha a poreszta sąd może zasadzić aby wnuki co weekend były z dziadkami w ich domu a miurwa szmaciala będzie za furtka stała. Ha ha ha. I myślisz że co? Rodzice oleja syna dla swojej byłej synowej? Jaja sobie robisz ? Pewnie się cieszą że miurwe pogonil i znalazł dobra, kochana i wspaniałą kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×