Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brak kontaktu z dzieckiem

Polecane posty

Gość gość

sad zasadzil mi widzenia tylko w obecnosci matki dziecka. nie moge na nia nawet patrzec. ona nie pozwala mi nawet na godzine zabrac syna do parku . w zwiazku z tym unikam spotkan z synem. place regularnie. ostatnio usyszalem ze nie jestem im potrzebny do niczego potrzebny mam tylko placic. co zrobilisbyscie na moim miejscu? odejsc na zawsze i liczyc ze syn kiedys do mnie przyjdzie i bede mogl mu wyjasnic dlaczego tak postapilem czy cale zycie szarpac sie o spotkania z matką - syn ma dopiero 2 lata...jestem w rozsypce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze daj sobie czas na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli sąd tak zasądził, to nie bez powodu. Opowiedz nam - dlaczego sąd nie pozwolił ci na spotkania z synem sam na sam? Jak nie możesz na nią patrzeć, to se oczy zawiąż i kup białą laskę. Jakoś rochać ją mogłeś, ale patrzeć nie możesz? Już raz tego dzieciaka zostawiłeś. Myślisz że jak go kopniesz w dope to on za 20 lat cie odszuka żeby ci sie rzucić w ramiona i słuchać twoich bajdurzeń? Owszem - odszuka cię - ale po to żeby ci napluć w ryja. Masz całe życie lizać matke po dopie, za to że karmi, ubiera, wychowuje TWOJEGO syna. A ty TYLKO płacisz alimenty, które pewnie starczają na dropsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad taki surowy wyrok,cos nabroiles biles kogos hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym była winna to bym się stosowała i wytrzymała i w obecności spotykała,a jak bylabym niewinna i by mnie sucz jakas tak załatwiła to bym znalazła sobie nową i tylko jej dziecmi zajmowała,chyba ze by mi przeszla złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4:47 - o wlasnie z takim typem "kobiety" i "matki " ma zapewne do czynienia.... lizać ją po d***e za to ze ja wystawila i wrobila faceta w bachora na ktorego teraz ma TYLKO placic a i najlepiej jak najwiecej zeby na tipsy i botoks w warach starczylo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka dziecka wrobila mnie, mowila ze sie zabezpiecza - dalem d**y bo uwierzylem, wzialem lub zeby bylo moralnie i uczciwue dla dziecka, po pol roku sie wyprowadzila bo za malo kasy przynosilem, bylem tylko od zarabiania kasy, do dziecka nie mialem prawa nawet podejsc...ot moja wina....malzenstwo trwalo 8 miesiecy. nie pilem nie bilem nie awanturowalem sie...nie mialem nawet kiedy prawde mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuj się do zaleceń sądu. Za jakiś czas złóż wniosek o ponowne uregulowanie kontaktów żeby móc z nim sam wychodzić a potem żeby u Ciebie notował. Nie wstawaj się w awantury z matka tylko w tym czasie zajmuj się dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - normalnie anioł spotkał diabła ;) Wyprowadziła sie bo za mało kasy przynosiłeś, pracując dzień i noc? A po wyprowadzce zacząłeś jej więcej przynosić? Do dziecka nie pozwalała ci się zbliżyć - ot tak sobie? Sąd wydał taki wyrok - ot tak sobie? Ty jakiś wyjątkowo pokrzywdzony pechowiec jesteś. Tylko nie wsadzaj sobie palca do dopy - bo ci go własna dopa odgryzie ;):) www.zaldopesciska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co , pani poprzednia, nie do wiary ze babole tak sie potrafia zachowywac?? ano potrafią....baby to suki najgorsze, szczegolnie ze wydaje im sie ze jak daly d**y facetowi to juz teraz klękac trzeba przed nia bo MATKĄ ZOSTAŁA...mogla szukac milionera a nie dupczyc sie z biedakiem a teraz nagle kasy żądać.... idiotki perfidne, grajace dziecmi W IMIE ICH DOBRA......ŻENUJACE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ oczywiście że babole tak się potrafią zachowywać. Co więcej - zazwyczaj tak się zachowują. Ale NIGDY bez powodu - choćby wyimaginowanego. No i nie są głupie - baba mu uciekła bo jej za mało pieniędzy przynosił. A teraz jej więcej przynosi? Nic się nie dzieje bez przyczyny. A autor o swojej aniołkowatości to kit może wciskać kumplom na podwórku. Bo za uszami to on ma - skoro baba przekonała sąd żeby nie puszczać dzieciaka do niego. Oj za uszami ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cóz tu bylo do przekonywania jak dziecko mialo pol roku.....to bylo poprostu logiczne a nie od razu wieszasz na czlowieku psy WRÓZKO PIEPRZONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale teraz ma dwa lata. A ten zamiast ruszyć dope do sądu to sie zastanawia czy olać dzieciaka i poczekać aż dorośnie, żeby na niego wylać swoje żale na mamuśke A potem napisze na kafe nowy temat: Przyjechałem do syna po 20 latach, a on mi napluł w twarz. Co o tym myśleć? Dno i dwa metry mułu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×