Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Była żona mojego partnera nie daje nam spokoju

Polecane posty

Gość gość

Ex mojego partnera nie daje nam spokoju. Sama od niego odeszła, zostawiła go dla innego faceta, a teraz chyba poczuła zazdrość. Mieszka ze swoją nową miłością, mają dziecko, ale chyba to nie taka wielka miłość, chyba jej się nie wiedzie, bo odkąd ja się pojawiłam w życiu mojego faceta ona jakoś dziwnie się uaktywniła... Często pisze smsy nie związane strikte z ich wspólnymi dziećmi, zdarza jej się np napisać na temat promocji w sklepie, reklam, itp, często daje mu "złote rady", dochodzi do tego, że wydaje mu polecenia. Oczywiście są też dni kiedy milczy, ale bywają dni, że pisze smsa za smsem. Bywa niemiła jeśli tylko wyczuje, że spędziliśmy wspólnie fajny dzień z jego dziećmi, z którymi ja jestem już bardzo związana, dzieci mnie bardzo polubiły. Mój partner kilkakrotnie ją upominał, że nie życzy sobie takich smsów, ona po prostu zakłóca nasz spokój. Po ostatnim takim upomnieniu ex napisala, że może pisać i robić wszystko co jej się podoba, bo M. jest jej byłym mężem i ona ma do tego prawo. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twardo śpi, tuż obok mnie. A dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przytul sie do niego:)) i nie zaprzataj sobie glowki jego byla:)) stworz Taki zwiazek zebyscie byli obydwoje bardzo szczesliwi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli zdecydujesz sie na zwiazek z rozwodnikiem ,to zawsze "niesie" to jakies nieprzyjemne,ujemnie wplywajace na zwiazek konsekwencje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cie obchodza jego smsy? Do ciebie ona przeciez nie pisze! A on niech ignoruje te smsy zamiast latac z kazdym do ciebie i sie uzalac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech za każdym razem jej odpisuje: " nie życzę sobie takich sms od Ciebie - Nie pisz!". Krótko zwięźle i na temat. Chyba, że jemu się podoba że jedna kobietę ma a druga eks która go zostawiła teraz lata za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna wariatka co się czepneła dzieciatego rozwodnika i się dziwi, że była żona nie rozpłynęła się w powietrzu. Jak twój rozwodnik będzie chciał to będzie pisał nawet po 100 smsów dziennie z byłą żoną, a tobie nic do tego, bo ty jesteś dla niego obca baba i poza bzykaniem nic go z tobą nie łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obca baba teraz to jest eksiara szmaciarz taka jak Ty!!! I jakbyś głupia pipo umiała czytać to ona pisze do niego nie on do niej! Więc jakby miała chociaż trochę w sobie gracji to by nie pisała. A takie eksiary szmaciary trzeba tempic bo to g****o straszne jest. Jak kobieta nie ma do siebie szacunku to i tak się zachowuje. A Ty idź pisz sms do swojego eksa co ma Cię w d***e bo ma ukochaną kobietę przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo,znow ta od ..tempa zamiast TĘPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo g****o zaczyna się odzywac, idź szukaj kiełbasy swojej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obca baba teraz to jest eksiara szmaciarz taka jak Ty!!! I jakbyś głupia pipo umiała czytać to ona pisze do niego nie on do niej! Więc jakby miała chociaż trochę w sobie gracji to by nie pisała. A takie eksiary szmaciary trzeba tempic bo to g****o straszne jest. Jak kobieta nie ma do siebie szacunku to i tak się zachowuje. A Ty idź pisz sms do swojego eksa co ma Cię w d***e bo ma ukochaną kobietę przy sobie. x Nie jestem żadną eksiarą tępa szmaciaro z gownem zamiast mózgu. W przeciwieństwie do ciebie ułomna prostaczko mam męża, dom i rodzinę, o czym ty możesz tylko pomarzyć. Jesteś pośmiewiskiem i zerem bez godności, co się czepnęło nogawki rozwodnika i puścić nie chce, choć ten rozwodnik pluje ci prosto w twój przygłupi ryj, tłumoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga Uwaga Kaffe G****O sie uaktywnilo !!! Ma przepustkę ze szpitala!!Troll psychiczny na forum!! Szuka zaginionej kiełbasy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ooo g****o zaczyna się odzywac, idź szukaj kiełbasy swojej xxxxxxxxxx Ooo kafe gowno zaśmierdziało czyli kiełbasa we własnej osobie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiełbasa dostała przepustkę na święta :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak GOWNO szuka kiełbasy jak zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj szmaciaro jesteś szmata skończona nikt nie chce Cię tutaj więc idź śmierdzieć gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej post do szmaty z 20:14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'44,po co tu bluzgasz i siedzisz jesli ciebie temat nie tyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pal sześć te kiełbasę,moze i chora,ale wy piszace dzis same powinnyście udać sie do psychologa lub psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×