Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zbychu37

Była żona utrudnia kontakty z dzieckiem

Polecane posty

Gość Zbychu37

Jestem pół roku po rozwodzie bez orzekania o winie i na początku moje kontakty z synem odbywały się bez problemów natomiast od ok.3 miesięcy była żona notorycznie utrudnia mi kontakty z synem na różne sposoby.W ciągu tych 3 miesięcy tylko raz spotkałem się z dzieckiem tylko dlatego że bez zapowiedzi przyjechałem w sobote do domu ale jak dzwonie lub smsuje w sprawie syna to nie odbiera i nie odpisuje na smsy.Sytuacje moją pogarsza fakt że mieszkam i pracuje w mieście oddalonym o 120 km. Co z tym robić bo tak dalej być nie może że jade do syna i "całuje klamkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zebrać dowody i złożyć do sądu wniosek o ukaranie byłej grzywną za nie wywiązywanie się z postanowień sądu. Złożyć wniosek o powierzenie opieki nad dzieckiem na podstawie nadużywania władzy rodzicielskiej przez matkę i stosowania przez nią przemocy psychicznej wobec dziecka (izolowanie od osób bliskich jest, w rozumieniu przepisów prawa polskiego, przemocą psychiczną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbychu37
Dziękuję.Zobacze jak sie będzie sytuacja nadal rozwijała gdyż zamierzam wziąć syna na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A. To ty jeszcze "zobaczysz". To miłego "zobaczania" p.s. co za ci/pa w spodniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba grać tak jak ojciec Fabiana bo w inny sposób sąd oleje Twoje skargi ..... mamuśki to frań.ce , tylko sądy tego nie widzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to tatuśki to aniołki, co? zdrady, bicie, niepłacenie alimentów a ty autorze dlaczego się rozwiodłeś? trzeba było dotrzymać przysięgi złożonej w kościele i dziecko widziałbyś codziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś trzeba grać tak jak ojciec Fabiana bo w inny sposób sąd oleje Twoje skargi ..... mamuśki to frań.ce , tylko sądy tego nie widzą . xxx tylko 2% ojców dostaje w Polsce prawo do opieki nad dzieckiem. Ale tylko 4 % o nią się stara. Rachunek jest prosty to aż 50 % !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet dawaj ją do sądu nie cackać sie z babą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie! - wystąp o całkowitą opiekę i sam wychowaj dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to tatuśki to aniołki, co? zdrady, bicie, niepłacenie alimentów a ty autorze dlaczego się rozwiodłeś? trzeba było dotrzymać przysięgi złożonej w kościele i dziecko widziałbyś codziennie! xxxxxxxxxxxx A u was murzynów biją! Taki argument. Szmat nie brakuje ani wśród ojców, ani wśród matek. Matki też się ku/rwią, odchodzą do gachów. Czasem dzieci ciągną ze sobą od jednego do drugiego wujka. A mało takich co kilkoro dzieci, każde z innym? No, ale to "matka", więc jej wolno. Szkoda tylko, że jak w końcu jakiś normalny sędzia przejrzy na oczy i powierzy dziecko ojcu, mamuśka "zapomina", że ma potomstwo, a żądanie płacenie jakichkolwiek alimentów uważa za osobistą zniewagę. Mało takich, co latami grosza na swoje dzieci nie dają? O TEJ sprawie nie wiemy praktycznie nic. Matki bardzo, bardzo często grają dziećmi, zabraniają kontaktów z ojcem zeby się zemścić. Skąd wiadomo, że tu był ślub kościelny? Skąd wiadomo kto kogo zostawił? Jest bez orzekania, więc raczej to nie facet zdradził - jakby zdradził, przeciętna baba by nie popuściła i chciała orzeczenia. A ta tutaj dzieckiem pogrywa, więc na 100% chciałaby męża upieprzyć. Może panienka ma nowego "tatusia" na oku i nie chce żeby "stary tato" robił zamieszanie w "jej" rodzinie? Mojego przyjaciela ex żona właśnie tak zrobiła. Jak facet był w pracy zabrała dzieci (plus sprzęt rtv-agd, plus meble i zastawę stołową) i zniknęła na miesiąc. Kolega szukał z detektywem. Dowiedział się, że do kochanka zwiała. I jeszcze go usiłowała o molestowanie dzieci oskarżyć. Kochanek kasę od niej wyciągnął, a potek kopnął w dupę. Chciała wrócić "do domu", "dla dobra dzieci". Miał ścierę przyjąć? Nie przyjął. To z zemsty oskarżyła go o znęcanie się nad rodziną, podała o alimenty na dzieci i na siebie. 2 lata się szarpali w sądach. Kolega wygrał. Co z tego, dzieci mają mózgi wyprane. Tak że różnie bywa, a kobiety naprawdę święte nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej,,, skąd stary znasz moją historię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiadomo kto kogo zostawił? Jest bez orzekania, więc raczej to nie facet zdradził - jakby zdradził, przeciętna baba by nie popuściła i chciała orzeczenia. xxx ja jestem przeciętną baba - mój mąż pił i zdradzał ale rozwód był bez orzekania o winie bo nie chciałam wywlekać brudów i rozdrapywać ran więc zamknij szczekaczkę i skończ uogólniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do przeciętnej baby - kto uogólnia? Czy to że Twój ex okazał się chu/jem znaczy że każdy jest? Że większość jest? Nie. Znaczy że jakaś część mężczyzn to chu/je. Tak samo jak to, że skoro ex mojego kumpla to ku/rwa nie oznacza że wszystkie kobiety to kur/wy ani że większość. Jedynie że część kobiet to ku/rwy. Aha. Jestem kobietą. Po rozwodzie. Ex mąż się kur/wił kiedy leżałam w szpitalu. Rozwód bez orzeczenia. Chciałam żeby szybko było. Aktualnie mam męża, którego ex to kur/wa mająca swoje dziecko w du/pie, nie dająca na nie pieniędzy, nie zajmująca się nim. Znam więc kur/wy obu płci. Dlatego nie znoszę kiedy ktoś pisze czy mówi "bo ojcowie nie płacą, odchodzą, piją i biją ". Bo tak robią i ojcowie i matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"więc zamknij szczekaczkę i skończ uogólniać " Przeciętna babo - ten twój mąż to cienias jakiś był. Zamiast strzelić ci co dzień w pysk do kolacji, to on pił i na d***** chodził....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz że błysnąłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz że nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błysnęła jak kał na lodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomniał mi się "Tato" z Bogusiem Lindą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzZniecierpliwiony
""""" gość 2015.12.07 Zebrać dowody i złożyć do sądu wniosek o ukaranie byłej grzywną za nie wywiązywanie się z postanowień sądu. Złożyć wniosek o powierzenie opieki nad dzieckiem na podstawie nadużywania władzy rodzicielskiej przez matkę i stosowania przez nią przemocy psychicznej wobec dziecka (izolowanie od osób bliskich jest, w rozumieniu przepisów prawa polskiego, przemocą psychiczną). """"" Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczescie zniecierpek twoje poparcie nie jest wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już widzę jak facet leci do sądy, żeby zabrać byłej dziecko! ha ha ha ha ha ha ha ha tac biedni ci tatusiowie, tacy skrzywdzeni, tacy dyskryminowani a wiecie ilu facetów występuje o opiekę nad dzieckiem? 3 na 100!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wystąpiłem z wnioskiem o opiekę nad dzieckiem dwa m-c temu. mam podobną sytuację jak autor tyle że u mnie ciągnie się to od roku. do autora ; pamiętaj ,że; 1 sąd nie śpieszy się z takimi sprawami bo może tatuś odpuści.... 2 nie możesz opuścić żadnego terminu spotkania z dzieckiem 3 proś policjantów na interwencji o przesłanie notatek do sądu ! 4 jeździj do sądu , pytaj co z twoją sprawą , załatw mamie kuratora, jak masz ochotę naślij na nią OPS 5najważniejsze ''nie poddawaj się " itd itp...... ja jestem z łódzkiego mam ciągle pod górkę , ale spodziewam się jeszcze minimum roku walki o dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dadza ci dzieci tu jest Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×