Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Były chce zabrać mi dziecko

Polecane posty

Gość gość

Witam, pilnie poszukuję odpowiedzi na moje troski. Mam z byłym już partnerem 2,5 miesięczną córkę. Rozstalismy się na dniach, a wcześniej zostawiłam dom rodzinny i wyjechałam do niego prawie 500km. Teraz chce wrócić w swoje strony, gdyż tu nie mam nikogo i bardzo mi ciężko. Niestety ojciec dziecka powiedział, że zrobi wszystko by odebrać mi córkę i on nie wyraża zgody na jej wyjazd tak daleko. Tak więc moje pytanie brzmi czy mam się czego obawiać? Czy może mi ją zabrać? Faktem jest że kiedyś lubiłam wyjścia i nie stronilam szczególnie od alkoholu. Ale teraz od roku nie miałam go w ustach, palenie też dawno rzuciłam (jeszcze przed ciążą). On ma mieszkanie własne (tzn kredyt) a ja niestety nie. Panicznie boję się odejść, ale on wykańcza i poniza mnie psychicznie i nie chcę mieszkać tak daleko od osób u których mam wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ze ma szanse zabrac. on jest ustawiony a ty byłą pijaczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma szans zabrac Ci dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma szanse i to duze. ty masz szemraną przełosc, nie masz gdzie isc, a on? ma wszystko czego dziecku potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matce nie zabiorą dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagraj sobie na tel jak Cie poniza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zabiorą. mojemu partnerowi przyznano prawa, a matka zostala ich pozbawiona. dziecko mialo niecałe 2 lata. główną przyczyną była jej przeszłość i brak chęci porozumienia. wiec tym bardziej babka bez mieszkania moze zostac pozbawiona praw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem byłą pijaczka, po prostu zdarzalo mi sie ze 2 razy w miesiacu wyjsc z kolezanka i tyle. Mam tez 2 dzieci z poprzedniego zwiazku. On sie zneca psychicznie nad synem. Od rana do nocy kazal mu sie uczyc. A kiedy ja protestuje to twierdzi ze dzieki mnie bedzie nikim. To taki typ osoby ze albo jest jak on chce, albo w ogole. Zaluje ze mu powiedzialam o ciazy, moglam odejsc wtedy. A teraz sie boje choc mnie niszczy i traktuje jak smiecia. Mam wiadomosci od niego jak mnie ponizal wiec nagranie moze nie byloby konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyyszla sobie 2 razy w miesiącu i ze znajomymi i głupie mohery ja wyzywają od pijaczki z przeszłością :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no podły ojciec, chce zeby dzieciak nie podziel losu matki i kaze mu sie uczyc :D to cie boli? ze ty nie masz jak cofnac czasu to dziecku bronisz? :D noo tu to faktycznie sąd ci go zabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagrania i smsy to zadne dowody w sadzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on nie musi się zgadzać na wyjazd - od tego jest sąd. Nie ma szans na zabranie ci dziecka, gadaniem nic nie wskóra, sądu nie interesuje co było kiedyś, tylko co jest teraz,a nie ma żadnych podstaw do tego żeby zabrać dziecko, skoro go nie zaniedbujesz. Skoro panu się nieźle powodzi, to nie ma przeciwskazań żeby płacił przyzwoite alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczyć się od rana do nocy? Normalna jesteś? Od takiego zmuszania do nauki dzieciak to jeszcze bardziej znielubi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to od rana do nicy jest przenosnia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:07 Nie byłbym taki pewien. Mnie nieraz rodzice kazali siedzieć nad książkami cały dzień, z przerwa na obiad i kolacje. Nie mogłem wyjsć pograć z kolegami. Do czytania książek tez zmuszali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo dobrze robili. mnie tez cisneli i to zaprocentowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to nie przenosnia, syn musial sie uczyc angielskiego od 8 do 20 nawet. Z przerwami na siusiu i jedzenie. Z nim mam tylko 2 miesieczna corke, ale on chce tez decydowac o pozostalej dwojce. Ale temat byl wlasnie o najmlodszej. Facet chce ze mnie zrobic wariatke a ja naprawde dla dzieci wszystko zrobie. On chce zeby corka byla miesiac u mnie, miesiac u niego bo ja zle wychowuje. Jak corka 5 letnia niechcacy cos zrobila (np spadl jej telefon) to musiala stac w kacie albo z pol dnia nudzic sie na lozku. Az mi sie plakac chce jak patrze na to ale nic nie moge zrobic bo to jego mieszkanie. Ja tez nie jestem z niczym bo troche ziemi mam ale on ma wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to kuzwa jakiej nocy? normalna nauka. chyba dobrze ze głąba z syna niechce zrobic jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie zaniedbujesz dziecka, a z tego co piszesz nie i nie przejawiasz żadnej patologii to moze Ci naskoczyć. Do pozostałej dwójki nic nie ma, jesli ich nie przysposobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nic nie ma? Mieszkają obce plemniki w jego domu!! Swoją drogą dziwny facet - przyzwoity, z zasadami, finansowo ok - a wziął sobie trunkowego i dzieciatego kocmołucha ze wsi. A jak próbuje zrobić z tej menażerii przyzwoitych ludzi - to psy na nim wieszają. Dziwny jest ten świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to chce zabrać dziecko, tobie się we łbie nie poprzewracała? Dziecko mieszka w swoim domu, to ty chcesz je zabrać do cholery i wywieźć, masz mieszkanie własnościowe 500 km dalej? Nie? Masz tam pracę?? Nie.Toszystko jedno gdzie wynajmiesz i gdzie pujdziesz do pracy możesz w mieście obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:25 Jesteś głupia. Jak to nie mogłaś nic zrobić? Postawić się, nie pozwolić rządzić sobą i dziećmi. Ale to trzeba mieć jaja a nie być uległą pipką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest znęcanie się psychiczne. Namów dzieci, żeby powiedziały to na policji i w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj kobieto, nic mu nie mow, tylko zniknij jak wyjdzie do pracy. Dziecka ci nie zabierze. Nie ma szans a pieniądze to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:51 Od 8 do 20 to normalna nauka? Aha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już jakimś cudem uda ci się zabrać dziecko, choć dobry adwokat nie pozwoli by tułali się po Polsce bez jakikolwiek warunków do życia no matka tak chce, to i tak wywalczy przynajmniej dwa weekendy w miesiącu , połowę wakacji , święta i skoro ty chcesz zabrać dziecko z domu rodzinnego to ty będziesz musiała je dowozić na te weekendy ewentualnie zwracać koszty podróży i noclegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież sie postawiła. Właśnie wyjeżdża na swoją wieś do swojej trunkowej rodziny i chłopaków spod sklepu. I wreszcie jej syn którego jej te chłopaki zrobili nie będzie musiał sie uczyć. A i niezadługo pewnie przybędzie kolejne 500+, którego nie będzie wolno męczyć nauką, ani uczyć przyzwoitego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poleciała baba ze wsi na kasę i myślała że złapała frajera który będzie utrzymywał ją i jej bachory a jak się okazało że to nie frajer to od razu chce spieprzyć do swojej patologi gdzie się czuje najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz teraz 3 dzieci i 3 tatusiów? Czy tylko jeden ojciec a swych wcześniejszych nieznanych, taka była impreza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×