Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotny tatus

CHCE BYC Z CORKA!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość samotny tatus

mieszkalem z dziewczyna bez slubu, mamy corke 3 letnia, kilka dni temu stwierdzila ze nie chce ze mna byc , wziela corke i sie wyprowadzila do innego miasta, pracuje, zarabiam okolo 2tys, firmowe mieszkanie, ona nie ma nic, zadnych dochodow,mieszkania, chyba ze wroci do mamy(teraz jest u kolezanki), a ja chce zebb=y corka byla ze mna, moge zatrudnic opiekunke itp, moge jej zapewnic lepsze warunki, jakie sa moje szanse na to zeby sad mi przyznal opieke nad dzieckiem?? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znając polskie realia
to nikłe. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu przeniosles sie z
uczuciowego? Tam dostales wiele odpowiedzi, niegłupich. Myslisz, ze tu jest ktos inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
To niezle z ciebie ziolko, jak dziewczyna bez srodkow finansowych z dzieckiem na reku uciekla od ciebie az sie kurzylo!Kochany mezulek i ojciec.I bardzo dobrze zrobila!!!Musiales niezle ja zeszmacic, bo przeciez gdybys byl w porzadku to zadna kobieta w takiej sytuacji nie zostawia faceta. A dobrze ci tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
a dlaczego chcesz mieć córkę przy sobie, skoro jak piszesz - nie będziesz miał czasu się nią zajmować? co jest lepsze DLA DZIECKA - żeby spędzała dzień z obcą opiekunką, czy z matką? Pracujesz, wracasz pewnie późno - dziecko nie będzie miało ani ojca ani matki. To mają być te lepsze warunki? skoro możesz zapewnić jej lepsze warunki - nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś płacił wysokie alimenty i w ten sposób zapewnił dziecku normalne życie - tak na to może patrzeć sąd. P.S. nie pomyślałeś o tym, jak skleić tę rodzinę? zła kobieta się wyprowadziła - tak bez powodu? jak dla mnie - musiała być w totalnej desperacji, żeby wynieść się z dzieckiem nie mając pracy, mieszkania, pieniędzy. Chyba, że to totalna idiotka, która nie ma za grosz instynku samozachowawczego, więc się nie przejmuje co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamatatatatata
a moze Twoja dziewczyna chciala w koncu miec meża??nie pomyslales??moze czas sie oswiadczyc!a poza tym musisz nic do niej nie czuc skoro nie chcesz naprawic nic tylko odebrac matce dziecko, najgorsze co mozna zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
A PLAC TERAZ DZIADU ALIMENTY JAK NIE UMIESZ USZANOWAC KOBIETY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i już zebrały sie kwoki
na topiku.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka55
Ale bez sensu na faceta naskoczyłyście Co ma piernik do wiatraka, czyli miłość do matki i miłość do dziecka? Normalne jest, że rodzice pracują i mają dzieci. Jęsli facet pracuje i chce mieć ze sobą dziecko, to co w tym złego? Lepsza mamusia-pasożytka bezrobotna, licząca tylko na pomoc z zewnątrz? Weźcie sie zastanówcie, co gadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alutki
A to ma kretynko, ze kazda kobieta z dzieckiem na reku i bez pracy bylaby wniebowzieta, gdyby ojciec dziecka okazal sie byc normalnym zrownowazonym przyzwoitym czlowiekiem, a nie szmacacym ją skurwielem.Gdyby w twoim mozgu pracowala ostatnia szara komorka to przyszlo by ci do tej zakutej paly,co On musial Jej zrobic, jesli zdecydowala sie na tak desperacki krok, a nie uskuteczniala idiotyczne gadki o tym, co ma milosc do matki z miloscia do dziecka. To samo jesli chodzi o to ze Ona jest bezrobotna. Skad wiesz jak naprawde bylo i dlaczego byla bezrobotna?Moze to sie nie miesci w twoim czerepie, ale kobiety maja rozne doswiadczenia i dramaty zyciowe i nie kazdemu uklada sie tak pomyslnie jak tobie.Widac nie zdajesz sobie sprawy w jakiej sytuacji musi byc ta dziewczyna, szwendajac sie po ludziach z malym dzieckiem, i to jest dla niej bardziej komfortowa sytuacja niz siedziec na lasce takiego gagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alutki
I ciebie powinno spotkac dokladnie to samo co taka dziewczyne, to bys nagle w mgnieniu oka zrozumiala o czym tu piszemy.Jakbys dostala niezly wycisk od jakiegosa kolesia i od zycia to bys inaczej spiewala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka55
chamstwo z butów wyłazi, że szok bez wyzwisk to już nei potraficie, matki-polki, prowadzić rozmowy? od razu chamówa-pyskówa? ja nie będę w takiej sytuacji, bo nie po to kończyłam szkoły, żeby babrać się w pieluchach i uzależniać od kogokolwiek nie wiem, co was tak święcie oburza, to że facet kopnął w d... babę, czy to, że śmie chcieć być dla swojego dziecka pełnoetatowym ojcem? bo to są dwie różne rzeczy, tylko, żeby to odróznić to faktycznie, trzeba mieć jakieś szare komórki we łbie a nie tylko sieczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
'OK !!! a dla czego nie z matką córki? Coś ty jej musiał człowieku nawiwijać, że przeprowadziła się do koleżanki??? nie musisz się mnie tłumaczyć, ale zastanów się nad sobą.... Pieniądze to nie wszystko...' no tak bez komentarza - babka odwala - wniosek facet musial cos odwalic.... masakra pewnie wiekszosc kobit tutaj najchetniej w tej sytlacji zarządala by z 1200 zl na dziecko zeby na kosmetyczke jescze starczylo i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
wogole jak czytam takie komentarze to dosiceraja do mnie 1 rzecz... nie wazne co facet zrobi i jaki jest... jak kobita twierdzi ze jej podpadl to na stos by go wszystkie wziely oczywiscie nie ma ni huja info na temat tego czemu odeszla... poprostu wiadomo facet musial cos odwalic nie ?? kurde to albo wy durne jestescie albo cos bo ja akurat znam taka sytalcje jak babka odchodzi od spoko i normalnego faceta mimo ze ma dziecko - powod jest chora psych. no ale wez tu nagle matce z dzieckiem poweidz zeby poszla sie leczyc jak nei dociera... zreszta jak by sadownie jej leczenie zalatwiac to juz po komentarzach widze czym by to sie skonczylo - pewnie faceta by jescze zamkneli za to ze kala imie matki polki swietej krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobieta
TY SKONCZONY DURNIU, PODSZYWASZ SIE POD KOBIETE ALE Z TWOICH WYPOWIEDZI WYNIKA ZE JESTES FACETEM I DO TEGO AUTOREM TOPIKU PODSZYWAJACEGO SIE POD KOBIETE ....HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA "NIEZLY "POMYSL Z TYM PRZEDSTAWIANIEM OPINII RZEKOMEJ WYKSZTALCONEJ KOBIETY TYPU:MAMUSIA-PASOZYTKA BEZROBOTNA,ALBO CO TAK WAS SWIECIE OBURZA, TO ZE FACET KOPNAL W DUPE BABE. TWOJ PROBLEM, FACET, POLEGA NA TYM, ZE OSTATNIA SZARA KOMORKA KTORA POSIADASZ ROWNIEZ PRZESTALA PRACOWAC BO GDYBYS JA MIAL, TO NIGDY NIE PRZYSZLO BY CI DO GLOWY PRZYPISYWAC TAK BEZDUSZNEGO SZOWINISTYCZNEGO PUNKTU WIDZENIA JAKIEJKOLWIEK KOBIECIE.ZDRADZILES SIE JAK MALE DZIECKO BO WIDAC JESTES TAK BEZUCZUCIOWYM SEKSISTOWSKIM SAMCEM ZE CALKOWITA NORMA DLA CIEBIE JEST KOPNIECIE W DUPE BABE, KTORA URODZILA CI DZIECKO.GRATULUJE.OPROCZ TEGO JESTES TAK TEPY, ZE NIE ZAUWAZYLES ZE OBOK TWOICH ZENUJACYCH WYPOWIEDZI I PODAWANIA SIE RAZ ZA "ALUTKE55", POTEM ZA "RZUCILY SIE DURNE KROWY NA", WRESZCIE ZA "OLEJZPIERWSZEGO"-POJAWIAJA SIE ROWNIEZ GODZINY I MINUTY WYSYLANIA TWOICH POSTOW.JEDEN ZA DRUGIM 07:17, 07:21,07:26,:07:35.PROWADZ SOBIE SAM ZE SOBA SWOJA DURNA GADKE, BO WIDAC MASZ POWAZNY PROBLEM PSYCHOLOGICZNY.NAZYWA SIE ON HUJOZA. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA PS.PRAWDA JAKA USLYSZALES MUSI DOPROWADZAC CIE DO SZEWSKIEJ PASJI, JESLI WSTAJESZ O SIODMEJ RANO I AZ TCHU CI BRAKUJE, KIEDY WYPISUJESZ BZDURNE SEKSISTOWSKIE WYPOWIEDZI.BO PRZECIEZ COZ W TYM ZLEGO JESLI FACET KOPIE W DUPE BABE Z DZIECKIEM NA REKU, NIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja..........
to niezle jaja tu odchodza.....ale on pisze najpierw, ze chce dobra dziecka, a potem, ze ona smie chciec 1200 na dziecko i na waciki dla siebie.w ogole nie widzi wkladu jaki wnosi kobieta w urodzenie, wychowanie, nieprzespane noce, zrywanie sie o 5 nad ranem przez kilka miesiecy do karmienia i caly ten koszmar z ktorego zdaja sobie tylko kobiety ktore przez to przeszly.pewnie w tym czasie jeszcze dawal jej niezle popalic, a ona poprostu nie mogla juz zniesc i uciekla.dla niego to naturalna rola sluzalcza kobiety.on chce jeszcze chyba zeby w sposob naturalny pogodzila to z rola wola roboczego, bo tak szczedzi te marne 2000banki ktore zarabia.kombinacja niezla, bo patrzy tylko jak tu ja w konia zrobic zeby jak najmniej pieniedzy poszlo na nia i dziecko.ale tego sie nie da zrobic, bo albo bedzie placil alimenty takiej wysokosci ktorej nie chce, albo bedzie mieszkal z nia i dzieckiem, ale on chce tylko dziecka. Boze milosierny jaki porabany koles.Nie widze tu w ogole dziecka.Chodzi o kase.(Jak kazdemu facetowi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, dobra kobieto, tu to już pojechałaś... wolałabym CVię nie spotkac na swojej drodze wredna, jadowita, nie trzymająca się kupy i nieprawdziwa wypowiedź zastanów się nad sobą i nad tym, co to jest dobro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-aśka
Czy wy jesteście nienormalne? Kobieta wyprowadzila sie od faceta, moga mieć tysiące powodów, niekoniecznie facet zaraz ją bił. Czy nie mogło być tak, że znudziła jej się zabawa w rodzinę? Facet chce byc ze swoja córką, zupełnie natura reakcja dla normalnego ojca. I zupełnie naturalne jest to, że nie chce płacić na jej matkę, bo niby z jakiej racji? Dziewczynka ma 3 lata, może iść do przedszkola, a matka do pracy. W końcu jest wiele rodzin, które tak żyją. Twoje szanse, żeby sąd przyznał ci dziecko, są żadne. Matka dziecka musiałaby być puszczalską alkoholiczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej co za jadowite
kobiety tu siedzą. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie a-aska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie czy dobra
kobieta jest zrównoważona psychicznie bo jakoś mi sie to nie widzi czytając jej capslockowy żalosny tekst. pewnie ją facet zostawił i bardzo dobrze. to musiala byc najmadrzejsza decyzja jego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne zdanie z postu tej "dobrej" kobiety nie ma sensu a już najlepsze - że kobieta rodzi facetowi dziecko jasne, bo większośc facetów to juz sie nie może doczekać, aż im kobieta to dziecko urodzi... przebierają nogami w miejscu, żeby zostać ojcami, jeden w drugiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadasz bez sensu..
ty, no to jak nogami nie przebiera i laske robi to po co takiego sobie brac.ja cie nie rozumiem po co tu bronic takiego, jak od poczatku widac ze zrobil jej krzywde jak od niego uciekla.i wogole co za problem-i co tu taka wojna.kopnela go w dupe?-dobrze mu tak. niech ma za swoje.widac nie byl jej wart i tyle.ja tam nie wierze w takich zlotych tatuciow. jakby byl w spoko koles to by z nim zostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala dygresja zwiazana ztemate
i prosze-tyle awantur o jakiegos tam samca...zrozumcie kobitki, ze sedno sprawy tkwi tylko w tym, ze my, kobiety przegrywamy z samcami tylko dlatego, ze nie potrafimy sie trzymac razem...w tej samej sytuacji oni-samcy-rzucaliby stekiem wyzwisk oceniajac jaka suka jest kobieta, wszyscy jak jeden maz;i dlatego zwykle wygrywaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, po co se takiego brać? spytaj te, co chcą mieć dzieci a wiążą się a facetami, którzy nie za bardzo chcą, bo ja nie wiem, po co a w ogóle, ze wszystkich postów potępiających facetów w ogólności, bo oczywiście rozciągnęłyście cechy jednego gościa na cała płeć wyziera taka nienawiść, że szok współczuję Wam takiego nastawienia do połowy, bądź co bądź, ludzkości naprawdę uważacie, że nie ma na świecie dobrych ojców, którzy jednocześnie nie są odpowiednimi partnerami dla konkretnej kobiety? dziwne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak Ewa
Widocznie tacy to oni porzadni uczciwi i kochajacy, ze tyle kobiet po przejsciach ma takie wlasnie jak wyzej negatywne opinie...Moze tobie sie trafil jakis porzadniejszy i na tej tylko podstawie oceniasz sytuacje i myslisz, ze wszyscy sa jak ten twoj.Zazdroszcze ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szafot z facetami
trzeba ich powywieszac na szubienicach!smierc samcom!Samiec twoj wrog!Powtorzcie-samiec twoj wrog!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak Ewa
Ja sobie mysle, ze ty tak stajesz w obronie tego faceta i jemu podobnych, kierujesz sie wlasnymi doswiadczeniami, mniemam ze pozytywnymi.I nie bierzesz pod uwage, ze zycie weryfikuje takie sady. Nie przyszlo ci do glowy, ze te wszystkie kobitki,ktore wedlug ciebie sa zle i wyrazaja zle opinie o nich przeszly pieklo zgotowane im przez mezczyzn?To tak, jakbys uwazala, ze kazda jedna chce z dzika satysfakcja obrzucac ich blotem, bez przeczyny.Bez przyczyny, bo jest ona niewidoczna dla ciebie.Ale to nie znaczy ze jej nie ma.Wyglada na to, twoje doswiadczenia determinuja kazdy osad o facetach. A ja mysle, ze gdybys dostala tak porzadnie w dupe od zycia, tak juz na starcie, a potem walczylabys o siebie i jeszcze trafila na jakiegos skurwiela ktory toba pomiata-to inaczej bys spiewala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
facet zarabia CAŁE 2 tysiące zł, pracuje na pełny etat, wynajmie opiekunkę. Ciekawam tylko, czy chłopina zdaje sobie sprawę, że taka opiekunka kosztuje 800-1600 złotych? no chyba, ze na wsi mieszka, to może znajdzie taniej. nie zakładam, że każdy facet jest zły, i nie nadaje się do opieki nad dziećmi. Pytanie tylko co dobre dla dziecka? tak czy inaczej, będzie mieć traumę. Tylko, że znacznie większą będzie miało jeśli nagle zostanie bez matki, która się nią zajmowała, BEZ OJCA (bo w pracy) - za to z zupełnie obcą opiekunką. Komu to ma służyć? zastanawiam się po prostu co (poza chorobą psychiczną) skłoniłoby mnie do zwiania od faceta z dzieckiem na ręku w nieznane, bez pracy, mieszkania, żadnego zaplecza? musiałabym być kompletnie nieodpowiedzialną idiotką, żeby coś takiego zrobić, inna opcja to skrajna desperacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny tatus
lamella, tez sie zastanawiam dlaczego tak nagle zwiala z dzieckiem na reku(doslownie), po kilku dniach dopiero przyjechala po reszte rzeczy, nie bylo mnie tu kilka dni, myslalem ze temat umarl, a tu prosze... :) takie wypowiedzi ze az slow brak... sprawa jest bardziej skomplikowana niz myslalem. okazalo sie ze kolezanka do ktorej wyprowadzila sie moja ex tez wyrzucila meza z domu(rozwod w drodze) i teraz beda razem z dxziecmi mieszkac(taki plan), a my-tatusiowie mamy placic na ich utrzymanie, jak pisalem juz na uczuciowym, opiekunka w moim miesie bierze max 500zl, a w moim pzrypadku nawet mniej bo znajoma juz wczesniej sie corka zajmowala i sadze ze dalej bedzie mogla przychodzic , brala tylko jakies grosze za ta opieka, mam lepsza sytuacje jesli chodzi o prace, poniewaz zajmuje kierownicze stanowisko i to ja decyduje ile godzin spedzam w pracy.. to tyle na dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×