Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Ewka

Chce wziąść rozwód ale nie mam o tym zielonego pojęcia i szukam pomocy

Polecane posty

Gość gość Ewka

Witam. Mam nadzieję ze znajdą sie osoby które mi pomogą. Chce złożyć pozew rozwodowy bez orzekania o winie. Razem z mężem mamy wspólne dzieci 4 letnia córkę i rocznego syna. Jestem zielona w tym temacie. Co będzie mi potrzebne prócz aktów urodzenia i małżeństwa. Dodam że mieszkamy razem. Choć M jest ciągle na wyjazdach więc częściej go nie ma jak jest. Jestem takze jeszcze przy nim ubezpieczona ponieważ jestem osobą bezrobotną. Proszę o Was o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, nie wierzyłabym poradom z forum. Może udaj sie do jakiegoś prawnika (bez tego i tak się pewnie nie obejdzie). Na dobry poczatek spróbuj może w punkcie bezpłatnej pomocy prawnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym sie mąż zajmuje? Co to za praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Gdzie będziesz mieszkać i z czego zamierzasz utrzymać siebie i dzieci? Jeżeli uważasz i chcesz by dzieci były z Tobą. I z czego utrzymujesz siebie i dzieci? Teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma nowego chłopa i tam zamieszka, a bez orzekania o winie bo to ona rogi przyprawiła mężowi, a nie on jej. Go nie ma w domu, a jej się nudzi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniecierpliwiony,ot*pie*rtol sie z tymi pytaniami !!!!!! Ci cie obchodzi czyjes zycie ? Kobieta pyta o cos innego a jak chcesz pisac,to daj odpowiedz w temacie a nie dywaguj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nalezy isc do prawnika,pomoze napisac pozew, zaplacic 600zl,potem sad zwraca polowe i czeka sie na rozprawe okolo 3 miesiace?potem 20 minut rozprawy i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie maz to kierowca zawodowy.zonka rogi przyprawia.powinien maz detektywa wynajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wazny jest zawod meza.zalezy ile alimentow dostanie.podroze sluzbowe wiaza sie z wyzywieniem i noclegami.wiec kwota zarejestrowania rozni sie od wplywu pieniedzy na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czy jeśli kobieta chce rozwodu bez orzekania o winie od razu musi przyprawiać rogi mężowi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Na razie nie odpowiedziała na dwa podstawowe pytania. Które jej zadałem. A podobno oczekuje pomocy , wskazując również dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty zniecierpliwiony nie udzielasz pomocy wielokrotnymi pytaniami na wielu tematach i robisz to od lat tylko dowalasz kobietom,nie masz empatii,wiedzy tylko glosisz stare hasla nie pasujace do dzisiejszej rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:29 ale pomoc nalezy tez sie mężowi autorki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu nie pisze mąż tylko kobieta -żona prosi o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta odpowiedz była do mizogina zniecierpliwionego więc twoj komentarz do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WZIĄĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×