Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chrzescijanie z Syrii przesladowani i mordowani przez muzulmanskie bydlo.

Polecane posty

Gość gość
Wpiszcie w wyszukiwarce: dr hab. Michael Abdalla (UAM w Poznaniu), niezaleznatelewizja. Jest filmik, gdzie dokladnie ten przemily Pan tlumaczy, co sie dzieje z chrzescijanami, takimi jak on. Bardzo prosze o jakiekolwiek wsparcie, niestety ksieza umywaja rece, nawet nie chca slyszec o tym problemie! https://www.youtube.com/watch?v=xZiJnYqJieA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoś nazywał mnie per "bydło" to też bym go chyba prześladował i mordował. A wy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola32
Ja tam im współczuję - chrześcijanom z Syrii . Czasami mam wrażenie że te wszystkie przepowiednie się sprawdzają już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie? Przecież chrześcijanie zawsze prześladowali i mordowali. Nie wiecie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim są " aludzie gina..."??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A! Ludzie. A kim jest gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ci z Syrii chrześcijanie którzy przyjechali do Polski to chcą w Polsce pozostać i nie chcą jechać do Niemiec bo jak mówią , tam już są muzułmanie z Syrii i oni ich zabiją. Oni zabiją wszystkich niewiernych a szczególnie ateistów niewiernych, oni za zabicie niewiernych mają zasługę u Allacha i miejsce w islamskim raju, że też się Niemcy nie boją ich przyjmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksiądz ci naopowiadał takich sensacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ksiądz tylko życie . Przejdz się w nocy po Marsylii z krzyżykiem na piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co tak daleko? Przejdź się w dzień po Warszawie w turbanie na głowie. Albo lepiej po Baboszewie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu to chrześcijanie uciekają przed islamistami. Nie rozumiem, co na łodziach robią islamiści? Co więcej, są przypadki, że z łodzi z imigrantami są wyrzucani... chrześcijanie. Rzekomi uchodźcy islamscy wyrzucają za burtę chrześcijan, by ci utonęli. Przykład: x http://ndie.pl/dramat-na-statku-z-imigrantami-muzulmanie-wyrzucili-za-burte-12-chrzescijan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie dalej co wiecie na ten temat, jest ciekawy i drastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
W Polsce nigdy nie było problemu z imigrantami nawet muzułmańskimi. Oni się asymilowali ,dostosowywali. Bo Polak był zawsze Polakiem i oni to rozumieli i się dostosowywali. Również dzięki kościołowi.Wiedzieli ,że są w gościach a Polacy ich jak gości przyjęli. Weźmy pod uwagę Tatarów. Nieraz z nimi wojny toczyliśmy. Ale Król Sobieski za ich zasługi dla Polski przyznał im obywatelstwo , ziemię i są oni wierni Polsce. Często bardziej wierni jak rodowity Polak.Oczywiście są i inne nacje muzułmańskie dzisiaj . Trudno ich rozeznać. Cierpią na tym nasi muzułmanie, nasi Polacy. Tą nową imigrację należy prześwietlić i dobrze się jej przyjrzeć. Dla mnie nie jest normalne ,że oni dzieciom pozwalają jeździć w siną dal , a one często giną. A rodzice i ich państwo liczą na to ,że państwa do celowe za pośrednictwem ich dzieci ściągną ich do siebie. Jaki ojciec i jaka matka tak postępuje? Nie walczą też o porządek we własnym kraju . Wolą swój porządek zaprowadzać w innym kraju.W kraju w , którym są gościem. A z tego Allacha zrobili sobie usprawiedliwienie dla własnych mordów. I innych bezeceństw. Niech ktokolwiek zapyta muzułmanina mieszkającego w Polsce od wielu lat lub nawet innego pokolenia ,że te zbrodnie popiera. Wątpię by , którykolwiek je poparł. Ale jak w każdym korycie jakiś robak się znajdzie. Jestem przeciwny ich przyjmowaniu. A jeszcze bardziej przyjmowaniu Ukraińców.Polak rodzi się w Polsce to i w Polsce mieszka. Każdy inny musi się czymś wykazać a najlepiej jakby wykazał się czymś dobrym dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie zzz - czy ty predystynujesz do tytułu najgłupszego PiSiora RP? Daj spokój! To miejsce jest od dawna zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustalmy jedno islam to nie jest religia tylko ideologia taka sama jak nazizm czy faszyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam chrześcijanką i zgadnijcie co... Byłam prześladowana w... Polsce. I nie, nie wyrządzili mi krzywd akurat muzułmanie. Mam dosyć takiego żałosnego gderania, jak to źle wszędzie, tylko w kraju ziemniakiem płynącym tak cudownie. Różnice są dwie: 1. jacy muzułmanie są każdy wie, nie zgrywają się na świętych i działają brutalnie w sposób jawny, więc przemoc jest widoczna. Tymczasem w kraju absurdów, gdzie z niewiadomych względów przyszło mi się urodzić (Why?! Why?!), ten jad, wścibstwo, hipokryzja, sadyzm, chamstwo, odmóżdżenie, roszczeniowość, prostactwo, zawiść, podłość, złodziejstwo i qoorestfo są jak powolna, lecz niezawodna toksyna. Efekt zaś taki sam - zabija. 2. Za granicą da się wyżyć. Między Bugiem a Odrą jak zarobisz 2500 (załośniutkie 500 funciaków - ja się pytam co to jest?) to a) usłyszysz od odmóżdżonych jakie to kokosy zarabiasz (???!!!!) b) z zawiści za te kokosy pożrą cię żywcem. Pytanie dla mądralińskich: Czym się różni muzułmanin, który chce ci obciąć głowę ze względów ideologicznych OD krajana 'z drogi śledzie, bo panisko jedzie' wsiadającego za kierownicę po pijaku OD krajan, którzy bronią paniska i go tłumaczą a w sądzie składają fałszywe zeznania na niekorzyść ofiary OD krajana-sędziego wydającego absurdalny wyrok na niekorzyść ofiary wypadku spowodowanego przez pijaczynę? NICZYM. Polak Polakowi muzułmaninem i bez muzułmańskich przybyszów. Przekonałam się o tym na własnej, mocno pokrytej bliznami skórze. Wyjechałam. Niech ten sen się spełni, bym nigdy, przenigdy nie musiała wrócić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ament. W każdej religii jest mniejszy lub większy odsetek hołoty. Stawiam tezę, że wśród polackich świętoje/bliwych katoli odsetek ten jest największy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Nikt nikomu nie każe przebywać w Polsce. Ani do Niej przybywać. Niech tylko odda Polsce to co od Niej wziął , wyjeżdżając. Za naukę ,służbę zdrowia , bezpieczeństwo itd. """" Łatwo mówić o Polsce trudniej dla Niej pracować jeszcze trudniej umrzeć a najtrudniej cierpieć """" Nikt w Polsce nie prześladował chrześcijan . Nikogo w Polsce nie prześladowano z uwagi na jego wiarę , z wyjątkiem PRL ,prześladowano z uwagi na jego bandytyzm , niemoralność lub inne powody odbiegające od społecznie przyjętych. Czego w tych szkołach uczą ? Czego uczą rodzice? Oczywiście te powody w miarę upływu lat ulegały zmianie. Dlatego dzisiaj rozwód to norma , przysięga małżeńska jest nie ważna, po co się ją składa ? Dziecko jest przedmiotem a nie powodem, podmiotem .Wykorzystywane w małżeńskich rozgrywkach. Czy Islam jest religią ? Dla mnie nie . Ja wierzę w Boga , Pana Jezusa. Żadna religia nie pozwala mordować lub wyprawiać innych bezeceństw. Wykorzystywanie jakiegoś patrona do swoich zbrodni jest nie normalne i nie moralne. Ale zastanówmy się . Kiedyś kościół katolicki chciał nawracać mieczem , przynajmniej tak twierdzili ci co miecza używali , Krzyżacy. Pan Jezus nawracał słowem a nie mieczem. Kościół Katolicki tę działania potępił i się od nich odciął. Nie mieczem a słowem. A słowo jest silniejsze niż miecz. Miecz zardzewieje , zostanie wyrzucony a słowo zostanie na wieki. Dlatego jest ważna odpowiedzialność za słowo. Proponuję to rozwiedzionym mamusiom ,które mają dziecko,do zrozumienia. Bo to może przejść na inne pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo,zniecierpek znow na przepustce ze szpitala haha. W jakiego ty Boga wierzysz,gdy od lat na tym forum ublizasz / dowalasz kobietom.Ot,pierwszy przyklad twojej wiary gdzie nie mowi sie o pogardzie / nienawisci /nacjonalizmie ,który choćby w ostatnim poście głosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nikt nikomu nie każe przebywać w Polsce." zzz - > Chcesz na bilet do Watykanu? Wyżebraj w Caritasie, .....hmm,hmmm. A i za nauke nie musisz oddawać - bo u ciebie sie nie przyjęła. x A jakim prawem żądasz od wyjeżdżających zwrotu pieniędzy za naukę ,służbę zdrowia , bezpieczeństwo itd? Przecież to oni i ich rodzice i dziadkowie na to płacili wiele lat - będąc okradani przez to maluczkie (moralnie, prawnie itd) państwewko. I za to że wreszcie odważyli się porzucić tę zgniliznę należą im się brawa i medal "Za Odwagę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja wzięłam od Polski?! Co mam oddawać?! To moi przodkowie tu inwestowali bez końca... Okradani, upokarzani, itd. Służba zdrowia? To miałam mieć opłacone w formie podatków moich rodziców. W praktyce, gdyby nie prywatne wizyty mogłabym zdechnąć jak Łazarz, nikt by palcem nie kiwną. Szkoła? Ja się pytam jaka szkoła? Ta co stresuje, demoralizuje i marnuje czas?! Gdzie była dyscyplina, mundurki, łacina i greka, których oczekiwałam? Gdzie był wysoki lub choćby przyzwoity poziom nauczania? Gdzie było poskromienie klasowych puszczalskich, plotkar, rozrabiaków i nieuków mobbingujących normalnych uczniów? Gdyby nie zajęcia prywatne (opłacane przez moich rodziców), byłabym skończonym nieukiem. Państwo im nie pomogło mnie kształcić, ja nie miałam stypendium, choć byłam bardzo zdolną uczennicą. Latami nękała mnie i moją rodzinę mafia. Okaleczyli mnie na całe życie. Gdzie były sądy? Gdzie była sprawiedliwość? Od kilkudziesięciu lat jestem traktowana w tym kraju jak ŚMIEĆ. Obowiązków, absurdalnych kar i wymogów bez liku, a praw mało i jak pokazuje praktyka tylko na papierze. Moja godność jako człowieka w tym państwie jest równa godności kawałka mięsa. Ale nie niewydolność aparatu państwowego w dosłownie każdym obszarze życia jest najgorsza. Najgorsze jest to, że ci tzw. porządni, rodzinni, ''normalni'', przyjacielscy obywatele są gotowi razem z katem wdeptać ofiarę w błoto, pogłębić krzywdę ofiary, jeśli tylko mogą coś skorzystać towarzysko lub finansowo na znajomości z katem. Tak, byłam nękana również za wiarę. Bo prawdziwa wiara w tym tylko stereotypowo i kulturowo katolickim kraju jest wyrzutem sumienia dla moralnie upadłych. Większość Polaków nie jest w stanie znieść osób reprezentujących wysoki poziom moralny i intelektualny. I teraz ja jako kaleka miałabym za grosze pracować, żyć jak żebrak, bo zabierane byłoby mi z pensji na wynagrodzenia dla urzędasów, którzy batem przepisów chłostaliby mnie nieustanie niczym SS-Mann Polaka w Oświęcimiu?! Miałabym wypracowywać świadczenia wszelkiej maści dla sprzedajnych sędziów, by się mogli dostatnio paść na emeryturach? Jeśli przez kilkadziesiąt lat nie zazna się szczęścia i choćby namiastki bezpieczeństwa w jakimś miejscu, czas spakować się i ruszyć w świat. Świat może równie okrutny, ale mniej zakłamany. Jaki odsetek par mieszka bez ślubu w Europie? Jaki w tzw. 'katolickiej' Polsce? Ten sam. Ile jest kradzieży, gwałtów, morderstw, pijaństwa, prostactwa? Tyle samo... Takie jest właśnie smutne świadectwo kondycji moralnej narodu polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×