Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Obolała2222

Cierpię

Polecane posty

Gość Obolała2222

Co mi zrobił ? Nie ufał. Podejrzewal ciągle o zdrady o to ze go oszukuje. Wręcz wmawial mi nieuczciwosc. Ze ma przeczucie ze z kimś poza nim się spotykam. Nie mogłam juz tego dłużej znosic. Bardzo go kochalam. W końcu coś pekło... pomimo wcześniejszych rozmów pomimo wielu tłumaczeń zakrapianych moimi łzami. Tłumaczyłam ze mnie to boli. Ze kocham jego i tylko jego ze nie ma nikogo. Odeszłam by oprzytomial by zrozumiał ze jego zachowanie choć może nieświadome jest krzywdzace. Miałam nadzieję że zrozumie i chociaż przeprosi. Mija 3 miesiąc a z jego strony cisza. Cierpię i przezywam to. Myślałam że coś znacze.. ze " kocham" do czegos zobowiązuje. Z tamtej strony żadnej refleksji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obolała22222
Takimi słowami go pożegnałam : proszę nie dzwon do mnie nie pisz schodz mi z drogi daj szansę poznać kogoś kto zrobi wszystko bym była szczęśliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszna sytuacja. Poprostu facet nie miał do ciebie zaufania. Jednak tak nagle przestał sie odzywać? Nawet nie spróbował o ciebie zawalczyć?http://www.jellybearhair.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×