Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdfrew

Co jesli powie ze kocha na rozprawie??

Polecane posty

Gość asdfrew

Jutro skladam papiery rozwodowe bez orzekania o winie.Jednak moj maz powiedzial ze powie na rozprawie ze mnie kocha i nie dostane rozwodu:((Czy to prawda??Mamy dziecko 7 letnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
ale co on chce ugrac? rozwodu udziela SĄD, a nie mąż. Mąż ma pełne prawo się nie zgadzać na rozwód, tyle że wówczas ustala się winnego. Sąd może ale nie musi brac jego opowieści pod uwagę. Pierwszą kwestią nad którą się skupia to to, czy są jeszcze jakieś szanse na pogodzenie rodziny, czy tez wszystko wskazuje że już dawno się rozpadła. jesli chcesz rozwodu - musisz udowodnić, ze nastąpił trwały rozkład pożycia i zerwanie wszelkich więzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfrew
Po prostu straszy mnie tym ze slyszal o tym ze jak tak powie to sad nie da rozwodu...Ja bede walczyc zeby sad mi ten rozwod dal bo chce tego i nienawidze go...Czy ktos moglby jeszcze cos napisac w tej sprawie??Z gory dzieki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadza się to Sąd udziela
rozwodu a nie mąż czy żona. I jeśli jeden z małżonków nie wyraża zgody na rozwód to wtedy należy udowodnic trwały rozpad wszystkich więzi. Nie martw się, Sąd na siłę nie będzie utrzymywac małżeństwa którego jedno z małżonków nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfrew
Dziekuje za odpowiedzi...Powiem Wam ze podniesliscie mnie troche na duchu.Ja zamierzam walczyc i nie popuszcze..Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×