Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćniestetyy

co zrobić gdy mąż dzwoni do kobiety poznanej na badoo?

Polecane posty

Gość gośćniestetyy

Jestem w totalnej rozsypce przez mojego męża , który zawsze był kobieciarzem, i zdarzało sie wiele razy że, zakładał profile na portalach randkowych jak i również szukał pań do towarzystwa. Niestety założył konto na badoo i tam pisał do wielu kobiet aż w końcu wyłudził numer i potem już rozmawiali przez telefon. Dowiedziałam się o tym przez przypadek, to powiedział ze szukał u niej porad a tak było łatwiej przez telefon. Znalazłam tą kobietę na facebooku i na whatsappie. Jak zagroziłam,że do niej napiszę to przyznał, że tylko rozmawiał o niczym a nie o mnie i to wszystko i koniec.Tylko, że akurat w tym mieście w którym ona mieszka mój mąż miał niby sprawę urzedową, podejrzewam, że mnie zdradził albo chciał to zrobić. Rozmawiałam z nim , powiedział , że 2 razy zadzwonił a ona kazała mu wrócić do żony. Czy tak robi kobieta , która daje numer obcemu facetowi na badoo , po to by tłumaczyć mu że ma dobrze żyć z żoną? Tak , mamy czasami problemy w związku, bo mąż zamiast je rozwiązywać, to ucieka w czaty,sex kamery i portale no a potem wojna jest na całego i tak w kółko od kilku lat ale nigdy nie dzwonił jeszcze. czy ja zgupiałam , czy mój mąz to szma....ż i kompulsywny kłamca? Czy to starczy na rozwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się z takim rozwiodłam. Szybko miał nowe kobiety a potem dziecko. Babiarzem był cale małźenstwo ,ale w ukryciu ,jak odnalazłam w necie co robi ,jak poczytałam billingi tel. Za dużo to dka mnie byłi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiestetyy
To faktycznie upokarzające , nie wiem dlaczego sie tak daje. Pisałam do tej kobiety dwa razy. Raz tylko spytałam czy kiedyś pisała z moim mężem , odpisała że nie i Że nie mam się nartwić. Dzięki temu sprowokowałam męża i powiedział że dała mu numer i roZmawiali. Więc napisałam do niej drugi raz i spytałam dlaczego kłamała , że go nie zna skoro sama dala mu numer, tym razem już nie odpisała nic. Skoro jest czysta to czemu skłamała za pierwszym i nie napisała od razu że mężowi radziła by zostal przy żonie? Czuje sie jak szmata zwłaszcze że mąż wiecznie szuka prostytutek albo sie onanizuje na kamerach. Boże ale jak odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw to i tyle, ale podejrzewam ze jestes uzalezniona finasowo i dlatego znosisz te upokorzenia, zgadza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz kobieto odejść. Masz jedno życie. Nawet jeżeli macie dzieci, dziecko nie będzie szczęśliwe widząc nieszczęśliwą matkę. Ile tego wytrzymasz zanim stracisz poczucie własnej wartości, chęci życia! Nie bądź naiwna. Facet ma cię w d... i jakaś inna szmata mu doradza! Utnij to piekło raz dwa. Większość facetów lubi kobiety ale takie świństwa jak on wyprawa.... nie bądź dalej głupia. Zawalcz o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniestetyy
podnosze temat, czy jest jeszcze ktoś kto chce wiedziedzieć jak zostałąm zeszmacona do szczytu granic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×