Odpowiedz na ten temat

Czemu mężczyżni tak się boją rozwódek ?:(

• dobra a dlaczego nikt 2011.06.02 [17:02]
    nie chce ładnej rozwódki, z własnym mieszkaniem, która ma rozwód z winy męża - powód mąż zdradził?
  • polokolo 2011.06.02 [17:05]
    dlaczego sądzisz, że powinni wierzyć, że jest jak mówisz?
  • kasiulka....26 2011.06.02 [23:33]
    Co do ostatniej wypowiedzi.Dzieci tu na forum nie proszą już dawno po dobranoce jezyk.gif Więc nie wypowadaj się w temacie jesli ci jeszcze smarki pod nosem wiszą ......Masakra co za jełop......

Ps.dobra a dlaczego nikt>>>Myśle że i na nakie kobietki jak my dla wszystkich nas jest coś pisane ,więc jestem zdania że głowa do góry.A w końcu trafi się i nam Fajny z rozumem facet.Bo jakbym miała trafić na takich dupków co się nie któży tu wypowiadali .Stwierdzając że rozwódki to k**wy trzeba omijać takich jeleni szerokim łukiem a niech sobie gadają tyle ich.A ci Co nas naprawdę znają Wiedzą jakie jesteśmy a to mnie bardziej interesuje niż dupki z Kafeterii smiech.gif
  • Placący 2011.06.03 [20:55]
    "A ci Co nas naprawdę znają Wiedzą jakie jesteśmy"
    Dzień dobry.
    To ja już pójdę. I to szybko!!! oczko.gif

"dupki z Kafeterii "
    Zdrobnienie nieadekwatne do forum!!! POPRAW. cool.gif
  • Taka sobie ładna 2011.06.18 [21:58]
    A ja jestem ponad rok po rozwodzie, a sama jestem już ok.3 lata.
    Nie miałam i za szybko nie będę w związku. Bo co innego randkowanie, podobanie się komuś, a co innego patrzenie na drugą osobę jak na kogoś z kim się jest gotowym spędzić resztę życia.
    Ja wiem , że taki ktoś nie za szybko się trafi...
    Ale z drugiej strony to, że mam "skomplikowaną" sytuację (przejścia, dzieci) podwyższa poprzeczkę - i wiem, że jeśli ktoś zdecyduje się być "mój" to właśnie dlatego , że czuje tak NAPRAWDĘ.
    A nie dla przygody, zabawy, sexu czy czego tam jeszcze...
    Bo na dzień dzisiejszy takich "kandydatów" nie brakuje - a ja ich intencje czuję na kilometr.
  • zniecierpliwiony1 2011.06.21 [00:53]
    """"""""
    kasiulka.......26
    Jestem młoda uwazam się za zadbaną ,wesołą normalną kobietkę nie jakąś księżniczkę ludzie mnie szanują A tak trudno ułozyć mi sobie życie.Od dwóch lat jestem po rozwodzie miałam dwa związki jeden okazało się ze niby kochał,ale miał panienkę na boku.Drugiego którego pokochałam z całego serca.Nie wiedział sam czego chce,raz tak raz nie .Starałam się o nim zapomniec i spotykać się z innymi.I co oni wszyscy tylko o jednym sex sex i sex to co że rozwodka to znaczy że tylko do sexu nie do życia ?Masakra Nie mam już sił mam 6letnią córeczkę wiem że jest moim kochanym serduszkiem KOCHAM ją nad życie...Ale brakuje mi już osoby przy boku ech musiałam się wygadać """""""

Wygadać każdy się lubi a czasem potrzebuje. Normalka.
    Zawsze jest jednak potrzebna pokora.....myślę,że Tobie jej brakuje ....oczywiście tak piszę na podstawie tego co Ty napisałaś.Komunikacja.
    Myślę ,że prędzej czy później Twój partner zacznie się zastanawiać .....dlaczego jesteś rozwódką????? Dla innego prędzej czy później może być problem religijny.Często kobieta po rozwodzie .....jest traktowana instrumentalnie.Ale to kobieta daje przyzwolenie na czyjeś zachowanie.Nie mam tu oczywiście na myśli jakiegoś usprawiedliwiania.Myślę ,że Ty .... najpierw musisz głęboko przeanalizować własną osobę..... swoje wcześniejsze poglądy......wtedy ....być może będziesz mogla coś w swoim życiu zmienić zgodnie z własnym oczekiwaniem.

• gość 2017.09.02 [12:03]
    Rozwodnica z dzieciakami nigdy .Tragedia po kimś A najgorsze po porodzie....precz z mojego zycia
  • gość 2017.09.02 [14:45]
    Temat sprzed 6-u lat i tobie chciało się go odkopywać,zeby to powiedzieć ?! ha ha,dobre.
  • gość 2017.09.05 [09:21]
    Z rozwódkami wiążą się:
    -desperaci (stare kawalery po 50tce)
    -brzydale
    -obszczymury osiedlowe
    -pedofile (jak rozwódka ma ładną córkę to częste są przypadki przelewania uczuć z matki na córkę)

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...