Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy krzywdzę

Czy krzywdzę tę dziewczynę?

Polecane posty

Gość Czy krzywdzę

tę dziewczynę? Mój ex ma zwyczaj zatajać prawdę i spotykać się ze swoimi ex. Na początku naszego związku, dowiedziałam się, że pobiegł do swojej byłej. Powiedział, żebym nie histeryzowała, że jej nie kocha. Więcej o niej nie wspomniał.Uznał temat za zamknięty. Pozwolił mi o tym zapomnieć, aż do czasu gdy to ja stałam się jego ex. Po rozstaniu, nie życzyłam sobie z nim żadnych kontaktów. Jednak nie szanował mojej prośby. Pisał na gg, dzwonił. Ignorowałam jego wiadomości, w ostateczności zmieniłam nr gg, założyłam nowego maila. Telefonu nie chciałam zmieniać. Sporadycznie, raz na 2 miesiące wysyłał do mnie neutralne smsy " Co słychać?" Jakoś po roku, gdy emocje opadły, odpisałam i umówiliśmy się na piwo, a jakiś czas później na kolejne. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, ale okazało się, że on ma dziewczynę.Nie wiem, czy ona życzyłaby sobie tych spotkań, czy w ogóle o nich wiedziała. Czuję się z tym wszystkim dziwnie, tak jakbym ją krzywdziła. Proszę doradźcie coś. Czuję straszne napięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie krzywdzisz
ale... Jeżeli nie zależy Ci już na nim i nie chcesz go odzyskać nie spotykaj się z nim... dziewczynie na pewno będzie przykro jak dowie się, że jej chłopak spotyka się z EX - na pewno o nich nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy mi
ale to chyba niewystarczający powód, by utrzymywać tę znajomość. Łączyła nas jakaś więź a więzi tak łatwo nie zanikają. Zależy mi na poprawnych relacjach.Jednak nie w sytuacji, gdy w grę mogłoby wchodzić oszustwo i czyjeś cierpienie. Byłoby zupełnie inaczej gdyby te spotkania przebiegały w większym gronie, gdybym znała jego dziewczynę, wiedziała że je akceptuje. On kiedyś zataił przede mną prawdę, teraz robi to najprawdopodobniej przed swoją dziewczyną. Mam wrażenie, że nie potrafi się odciąć od przeszłości. Nie kończy czegoś definitywnie. Nie uszanował mojej prośby o zerwanie kontaktu. Fakt, zgodziłam się na to spotkanie, ale nie przedstawił mnie swojej dziewczynie. Nie wiem jak to poprowadzić dalej. Postawić jakieś warunki? Zerwać znajomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×