Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czasem chcę się poddać

Czy którejś z Was udało się doprowadzić do tego

Polecane posty

Gość czasem chcę się poddać

że ojciec nie płacący alimentów poniósł karę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakiego powodu ich nie placil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nie ,ale ojciec mojego M posadzil starego na 1,5 roku wiezienia :O i to tyle a on nigdy na niego nie placil nigdy nawet 1 zl nie dal taka spotkal kare.nadal mu wisi kase,ale kto to odzyska nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem chcę się poddać
Z jakiego powodu? W Sądzie, gdy zapadał wyrok stwierdził , że nie będzie mnie utrzymywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem chcę się poddać
,,mi nie ,ale ojciec mojego M posadzil starego na 1,5 roku wiezienia pechowiec.gif i to tyle a on nigdy na niego nie placil nigdy nawet 1 zl nie dal taka spotkal kare.nadal mu wisi kase,ale kto to odzyska nikt" Nikt to może nie o ile sprawę prowadzi Komornik. Długie lata trzeba czekać, ale odzyskać da się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem chcę się poddać
Ja mam wrażenie,że ,,oni" są po prostu bezkarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epatbrewep1980jyqyl
Z jakiego powodu? W Sądzie, gdy zapadał wyrok stwierdził , że nie będzie mnie utrzymywał. Jasne http://oan.co/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcerinhe1987pbtde
,,mi nie ,ale ojciec mojego M posadzil starego na 1,5 roku wiezienia pechowiec.gif i to tyle a on nigdy na niego nie placil nigdy nawet 1 zl nie dal taka spotkal kare.nadal mu wisi kase,ale kto to odzyska nikt" Nikt to może nie o ile sprawę prowadzi Komornik. Długie lata trzeba czekać, ale odzyskać da się... Jasne http://yo.io/fPvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzZniecierpliwiony
A dlaczego ma płacić alimenty , za to czego nie ma? Dlaczego alimenty nie są nazywane po imieniu ? Że to zwykłe złodziejstwo ,ubrane w słówka. Kiedy baba przestanie być rozkraczona? I żądać pieniędzy od wszystkich tylko nie od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to niby kobieta na dziecko nie płaci? myślisz że za te 4 stówki alimentów da się pokryć wszystkie potrzeby uczącego się dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,zzzZniecierpliwiony 2015.01.27 A dlaczego ma płacić alimenty , za to czego nie ma? Dlaczego alimenty nie są nazywane po imieniu ? Że to zwykłe złodziejstwo ,ubrane w słówka. Kiedy baba przestanie być rozkraczona? I żądać pieniędzy od wszystkich tylko nie od siebie." Ty to jednak zawsze to samo. Uważasz, że nic od siebie nie daję ? Ja utrzymuję dziecko od wielu lat bez pomocy byłego męża. Nie za 300 zł. Pracowałam przez wiele lat po 16 - 20 godz dziennie. Dziś już niestety tylko 56 tygodniowo. Zaharowałam się , zdrowie już nie to samo.Tarczyca, cukrzyca i ostatnio ...rak. Powinnam być na rencie. Nie jestem, pracuję, ale niestety już tylko na 1,5 etatu. Alimenty 300 zł to niemal tyle co nic i wie to każdy ojciec, który utrzymuje dziecko na w miarę normalnym poziomie. I wiesz co ci powiem pseudo-tatusiu nie wiesz co to jest trud wychowania dziecka to się nie udzielaj bo o wychowaniu i utrzymaniu to ty pojęcia nie masz. A ja mam nadzieję, że znajdę siły, aby nie poddać się w tej walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 11,37 mam tak samo,też byłam na tyle głupia że wszystko sama tatuś grosze i masz racje na dobre to nie wychodzi,jest rak i jest 20 miesięcy przerwy i powrót do pracy.Ale teraz już o grom mądrzejsza na szczęście. A niestety doprowadzenie tatka do odsiadki w tym kraju praktycznie niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRAWDZIWA kobieta nie idzie po alimenty, jesli nie chce placic to nie, ale gdzie wam do prawdziwych kobiet zebraczki,gdybyscie byly cos warte to nikt by was nie zostawial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos w tym jest, byla zona meza rzeczywiscie do kasy byla 1., ale maz juz nie byl na 1.miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś PRAWDZIWA kobieta nie idzie po alimenty, jesli nie chce placic to nie, ale gdzie wam do prawdziwych kobiet zebraczki,gdybyscie byly cos warte to nikt by was nie zostawial xxxxxxxxxxxxx No szok, jak sie czyta takie idiotyczne teksty:O Lecz sie na nogi, bo na glowe to juz za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a coz widzisz w tym idiotycznego? Na zdrowie nie narzekam,rozumiem,ze prawda Cie boli ale to juz Twoj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ex we wrzesniu dostal 9m-cy zakladu karnego w zawieszeniu na 2lata.Zarzut mial postawiony za ha ha ha raptem 5m-cy a nie placil rok jak doszli do sprawy w sadzie.Sedzia powiedzial mu"dobrze ze pan nie byl karany"i dowalil 9m-cy.Ile ja tu sie nsczytalam przed sprawa i w ogole wniesienem sprawy na policje ze to niemozliwe,ze musze byc jakims oskarzycielem posilkowym itp....Od 4m-cy mam do 10tego alimenty,z****** grosze tak naprawde ale mam.Z 12tys zadluzenia splsvil na razie860zl.Nie wiem czy a obowiazek splacic dlug bo w wuroku tego nie ma. Walczcie kobiety ze zlodziejami.Rozumiem jak ktos ma zasadzone na dziecko wysokie alimenty ponad 1000zl i nie daje rady ich placic-jednak u mnie to 600zl na 1syna i 600na corke. przepraszam za literowki ale pisze z tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super swiadczy o Tobie...maz kryminalista, na przyszlosc trafniej dobieraj partnerow seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha i najwazniejsze-nie mam kasy z funduszu a udalo mi sie doprowadzic do skierowania sprawy do sadu.To ogrooomny wysilek-najwiekszy na policji.Policjantka prowadzaca moha spraea leniwa grubasica dzialala opieszale,ba wlasciwie byla w****iona ze ma przeze mnie wiecej roboty.Poszlam do komendanta i opisalam jej olewactwo.Efekt -zmiana policjantki i w ciagu 2m-cy skierowali sprawe do sadu i b szybko wyznaczono date sprawy.Ex pracujacy na czarno 1/8etatu ale zdrowy w sile wieku i to zadecydowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytaj z uwaga "bystrzacho"....Pisalam ze sedzia zapytal go czy byl karany.....I tylko dzieki temu ze nie byl nie poszedl do paki tylko ma w zawiasach. To juz moj ostatni wpis bo z przyglupami i najgorszymi jaki mozna typem zlodziei czyli dluznikami alimentacyjnymi typu znieceierpliwiony nie mam zamiaru miec kontaktu nawet wirtualnie. Do autorki walcz i nie zniechecaj sie.Umorza wnos od nowa. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto utrzymuje meza w wiezieniu? my,ja,czemu ja ze swoich podatkow musz\e utrzymywac faceta,ktoremu spapralas zycie dziecmi?! a policjantki nie obrazaj bo gdybys ty byla ladna i sexowna to by Cie nie zostawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytaj z uwaga "bystrzacho"....Pisalam ze sedzia zapytal go czy byl karany.....I tylko dzieki temu ze nie byl nie poszedl do paki tylko ma w zawiasach. To juz moj ostatni wpis bo z przyglupami i najgorszymi jaki mozna typem zlodziei czyli dluznikami alimentacyjnymi typu znieceierpliwiony nie mam zamiaru miec kontaktu nawet wirtualnie. Do autorki walcz i nie znieche..... wiesz dla mnie takie podkobiety, ktore maz zostawil to tez nie eelment do dyskusji, maz sie ciebie brzydzil wiec ja tez... zawsze sie zastanawialm jak nisko trzeba upasc, by mezczyzna ode mnie odszedl, jak strasznie trzeba sie zaniedbac...fuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty zniecierpliwiony i jemu podobni to jacyś poj/ebusy. Przecież baranie jeden z drugim ona nie chce pieniędzy od sąsiada czy sprzedawcy samochodów, tylko od ojca dziecka. Chyba wiesz tęopaku, ze do tego potrzeba dwóch osób. Co za pieprzony prymityw. Szkodas czasu na czytanie takiego dziadostwa jakim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat jestem kobieta......samoutrzymujaca sie, ale to dla samotnych matek obce slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up upupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te samoutrzymujaca sie..:)spadaj stad bo nic nie wnosisz do tematu tylko rzygowiny i domysly ze zawsze to on zostawia ja a nie odwrotnie a jak zostawiaja to dlatego ze sie zaniedbala lub zrobila gruba(jednak rozumiem bo widocznie piszesz to z autopsji. Jednak uwierz czesto kobiety daja facetom kopa w d**e a oni prosza o szanse terapie malzenskie itp.) Wracajac do tematu-determinacja to niezbedne slowo ktore musi byc najeazniejszym podczas dochodzenia sprawiedliwosci w uchylaniu sie ojca biol.od placenia alimentow.Widze jedynie wyjatek w uchylaniu sie od irracjonalnie wysokich alimentow ponad 1000zl nie wspominajac o 2000czy 3000(!!)bo i takie znam.Bo jezeli piszemy o tym ze ojciec nie ma 600-1000zl na dziecko to nie mam sentymentow i nie widze tolerancji dla niby faktu ze mezczyzna w sile wieku niby nie umie zarobic tyle zeby dolozyc do zycia dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samoutrzymująca - może tobie wystarczyło nadstawienie zada to nie wcinaj się do normalnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założe sie że samoutrzymująca rozbiła małżeństwo i jej kochaś musi płacić na dzieci. I szlag ją trafia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założe sie że samoutrzymująca rozbiła małżeństwo i jej kochaś musi płacić na dzieci. I szlag ją trafia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×