Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość6666666666

Czy powinnam się rozwiesc

Polecane posty

Gość gość6666666666

Mam rozwód niedługo. Dałam mężowi druga szanse 2 miesiące temu i nie odwolalam rozwodu a on znowu nie może się ogarnąć i znowu nie ma pracy . zawsze cos wymyśli i po paru tygodniach szuka nowej pracy . nie wiem co mam robić kocham go ale dobija mnie jego zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz Zniecierpliwiony
Czy jak żona nie ma pracy, to należy się z nią rozwieść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość666666
Do zniecierpliwionego Jeżeli wychowuje dziecko to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzZniecierpliwiony
Wychowuje czy wychowa? Nie mylić z wykształceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy: wychowuje? ile lat? 2? jakos idzie przecierpiec, potem juz zlobek czy przedszkole, i zarabiac normalna kase a nie zaslaniac sie dzieckiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli kochasz, to wiesz co masz zrobić. Trząchnij nim ale nie idź w kardynalne kroki bo sama sobie zrobisz krzywdę. 1. nie trać cierpliwości 2. nagrody i kary 80/20% 3. rozmawiajcie rozmawiajcie ... 4. nie słuchaj porad pod tytułem "trzeba to skończyć" 5. pamiętaj, że instytucja rodzice, psycholog, istnieją. (nie radź się młodszych, tylko starszych mających dobre małżeństwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6666666
Tylko, ze u mnie i u niego większość po rozwodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gladora
zzz Zniecierpliwiony 2016.08.24 : tak, jeśli żona nie pracuje (czy to zawodowo, czy wychowując dzieci, czy prowadząc dom) należy się z nią rozwieść. To dotyczy też męża, który nic nie robi. Nie ma co słuchać rad, bo każdy człowiek jest inny i to co u kogoś się sprawdziło, w innym przypadku może być porażką. Aby stworzyć dobry zawiązek muszą starać się i żona i mąż. Jeśli mój mąż ma wszystko w nosie to co mi dadzą rady kobiety, której mąż się stara? Znam to bo wypróbowałam już wszystkie metody o których usłyszałam i żadna się nie sprawdziła, straciłam tylko wiele lat życia. To samo powiedziałabym mężczyźnie którego żona olewa - szkoda życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×