Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rjrjrtyrtht

czy sami pisaliscie pozew o podwyższenie alimentów ?

Polecane posty

Gość rjrjrtyrtht

czy trzeba dokładnie w pozwie wyjaśnic dlaczego chcemy podwyzki czy wystarczy dopiero na sali sądowej , a na pozwie ogólnie ? może jakieś uwagi i wskazówki od Was dotyczące tematu bardzo mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjrjrtyrtht
poniewaz eks lubi kłamac i zmyslac chciałbym by nie miał czasu na przygotowanie sie gdy z pozwu będzie wiedział dlaczego chce podwyzki jeśli szczególłowo objaśnie na sali lub napisze pismo procesowe i wręćze je na rozprawie to nie bedzie miał czasu na " wymyslanki "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peezda
Nie ma tak dobrze. Każda ze stron ma prawo do obrony. A tak poza tym to w sądzie wygrywa nie ten kto mówi prawdę tylko kto lepiej potrafi nakłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjrjrtyrtht
własnie ! kłamstwa eks sa tak perfidne ze włosy na głowie sie jeżą a słyszałam ze mozna w dniu rozprawy wreczyc sędziemu pismo procesowe wiec chyba bede musiał zapytac u źródła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A tak poza tym to w sądzie wygrywa nie ten kto mówi prawdę tylko kto lepiej potrafi nakłamać" ... dokładnie tak jest - moja rodzina jest tego przykładem ... ale dla pocieszenia - MS bierze się do d..y takim sądom, sędziom, sędzinom, adwokatom i prokuratorom - albowiem sądy są stronnicze, wyroki nieobiektywne - miejmy nadzieję, że doczekamy się sprawiedliwości i praworządności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym pismem procesowym to mnie się za bardzo nie udało chciałam przechytrzyć eksa ,by nie wiedział ,że mam adwokata przyszedł sam ,ja zmecenasem,który wręczył pismo sędziemu usłyszeliśmy-skończmy panie mecenasie z tym zaskakiwaniem pozwanych mąż miał 2 tyg na odpowiedź ,wziął sobie macenasa i już też był uzbrojony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak śmiesz
facet ciężko pracuje a Ty śmiesz od niego jakieś pieniądze żądać jeszcze wstydź się kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjrjrtyrtht
same/sami pisaliscie pozew czy prawnik ? czy wg wzorw w necie dam rade , bo tam jest tak ohólnie bez konkretnych uzasadnien chce wniesc o 1000 zł na 18 letniego syna - obecnie mam 650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjrjrtyrtht
15:25 [zgłoś do usunięcia] Jak śmiesz facet ciężko pracuje a Ty śmiesz od niego jakieś pieniądze żądać jeszcze wstydź się kobieto. no i niech ciężko pracuje to jego obowiązek , chciał dzieci to niech teraz płaci , bo ja tez ciężko pracuje :) a zdolności finansowe ma sporeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełnoletnie dziecko samo powinno wnosić o alimenty. I przedstawić, że się uczy. I nie może samo się utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeeeeeeee.9
Sama pisalam. Musisz wyjasnic jak twoja sytuacja sie zmienila ( oczywiscnie na gorsze), moze wiecej wydatkow doszlo? etc I do tego jak sytuacja ojca sie zmienila na lepsze ( np. Z tego co mi wiadomo jezdzi na wakacje za granice. Kupil samochod etc. Wszystko jest wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""""" Eeeeeeeeee.9 Sama pisalam. Musisz wyjasnic jak twoja sytuacja sie zmienila ( oczywiscnie na gorsze), moze wiecej wydatkow doszlo? etc I do tego jak sytuacja ojca sie zmienila na lepsze ( np. Z tego co mi wiadomo jezdzi na wakacje za granice. Kupil samochod etc. Wszystko jest wazne. """""" Też sobie kup samochód i wyjeżdżaj za granicę na wakacje . Za własne zarobione pieniądze. A dlaczego Ty nie możesz bo.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytjtdj
czy miał ktos tak , że sąd obnizył alimenty lub pozostawił tak samo a wnosiliscie o podwyzke ? wiem ze to wszystko zalezy od humoru sędziego :) niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisałam sama, bo sama najlepiej wiedziałam jak to uzasadnić. Sąd podwyższył o 100 zł. Co do drugiej części pytania to myślę, że nie! Zawsze wzrastają potrzeby dziecka, z każdym rokiem są większe. co innego gdyby ojciec zachorował powaznie i nie mógł podjąć pracy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhv
pisał ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pisałam z pomoca adwokata taki wniosek - http://www.adwokatfhfwarszawa.pl poszłam do piewszego z rzędu i okazał się byc bardzo pomocny w tym temacie, bo sama bym przeoczyła kilka rzeczy przez nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam sprawdzonego, u którego wcześniej była we własnych sprawach przyjaciółka mojej mamy - http://www.kancelaria-mrozek.pl też bałam się przeoczyć jakiegoś waznego argumentu, zawsze lepiej skonsultowac taki wniosek u specjalisty, który ma pojęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×