Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Peknieta

Czy to oznaki że chce wrócić?

Polecane posty

Gość Peknieta

Prawie dwa miesiące temu rozstałam się z chłopakiem, ponieważ uczucie z jego strony wygasło. 3 tygodnie temu ostro się poklocilismy, bo wyrzuciłam wszystko co we mnie siedzi, a on co jemu leży na sercu. Prawie kontakt zerwalismy, ale jednak zdecydowaliśmy się kontynuować znajomośc. Wyjechał teraz półtora tygodnia temu na działkę z tatą pracować u znajomego, a nasz kontakt i relacje jakby się miały ku lepszemu. Piszę, że postara się dla mnie znaleźć czas, pyta jak mi praca idzie, co ze szkołą, z 5 razy mówił że się spotkamy i pogadamy, że mu się śniłam, że życzy mi miłego dnia, pyta jak się czuje, ostatnio jakby ze mną flirtowal. Wysłał zdjęcie swojego psa, ja na to, że dawno go już nie widziałam, a on, że niedługo go zobaczę,czy jak wróci to zrobię mu lemoniade taka jak sobie zrobiłam, mówię żeby on się pochwalil co nowego wymyślił, a on na to " już ja coś wymyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siebie zapytaj czy ty chcesz wrocic:P Facet niezdecydowany jakis :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała wrócić. Kocham go bardzo, ale nie wiem jak to będzie po spotkaniu, co mi powie. Od końca lipca się nie widzieliśmy, więc prawie miesiąc. Jestem ciekawa czy coś zrozumiał skoro tak się zachowuje, a wiem, że byłam jego pierwsza dziewczyna na poważnie i na dłużej bo byliśmy 8 miesięcy, a z innymi laska mi to miesiąc czy gora trzy był i potem następna, bo w poprzedniej coś mu nie leżało. Ja podobno od razu mu przypasowalam, od razu mieliśmy porozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sie zachowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest bardzo miły, czarujący, troskliwy, wykazuje chęć rozmowy. Jak dzwonie czasem do niego to jakby się cieszył. Ciągle zdrabnia moje imię tak jak wtedy kiedy byliśmy razem, czasem wspomina co lubię np ,, no ja wiem ze Ty przecież lubisz na ostro haha", żebym była gotowa na spotkanie, że już niedługo się zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalas tak, ze sadzilam, ze jakos zle sie zachowuje, a z tego co piszesz to ideal, wiec w czym rzecz i o co sie pogryzliscie:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzecz w tym, że dużo zaszło między nami nieporozumień, dużo kłótni było, on się zniechęcal, ja się denerwowalam, bo sądziłam że mnie zlewa, a on po prostu nie umie z 5 osobami na raz gadać no ale dobra to blahostka i czepialam sie że nie ma dla mnie za bardzo czasu. Raz naruszalam zaufanie. Okazało się po jakimś czasie że niby udawał w ostatnich miesiącach bo nie chciał mnie ranić, ale ciągnie nas do siebie pod różnymi względami. Był chamski wobec mnie obojętny zimny, ja się mega staralam, czasem przebijalam ta barierę oschlosci ale potem znowu powstawala i dlatego się rozstalismy. Teraz jakby wszytsko się odwraca z jego zachowania tak wnioskuje ale może mi się wydaje bo mam nadzieję ciągle że do siebie wrócimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chamski czy czarujacy, bo to oksymoron:D A tak serio to tak enigmatycznie piszesz, ze ciezko cos z tego wywnioskowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest czarujący po rozstaniu a jak byliśmy razem to w ostatnich 2-3 miesiącach był chamski o to mi chodzilo. Przepraszam pewnie dlatego że mam temperature i dlatego to ma taki chaos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK, a to chamstwo to jakiego rodzaju? Moze jakis przyklad, bo cos dla jednej moze byc chamskie, a dla drugiej niekoniecznie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np kiedy miałam coś ważnego do powiedzenia bo było dla mnie parę rzeczy nie jasnych on się szybko irytowal i rozlaczal telefon lub go wylaczal gdy dzwoniłam. Nie słuchał mnie do końca tylko już musiał być koniec tematu bo jego to drażni. Lekko podnosił na mnie głos a ja się tylko pytałam o najistotniejsze rzeczy co dalej robimy albo że widzę poprawę między nami a on " musisz tak dużo o tym gadać?" Tak czasem potrafił powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to cham i odpusc go sobie:classic_cool: Im dalej tym bedzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak go lubisz to daj mu spokój. Po co mu głupia, kłótliwa, gadatliwa dziewucha? Znajdzie sobie jakąś fajną, spokojną, miłą dziewuszke i będzie zadowolony z życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja się zmieniłam, stałam się bardziej cierpliwa i wyrozumiala, doradzam w problemach. Może dlatego podejście zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×