Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatuś

czy trzeba się szarpać???

Polecane posty

Gość tatuś

Czy trzeba się szrpać o wszystko???????? Opiekę nad dziećmi, o alimenty, o podział majątku. P co?????? czy nie lepiej rozejść się i powiedzieć sobie: "jesteśmy obcymi ludźmi. Czy nie lepiej dla dziecka kiedy jest małe powiedzieć, że nie ma ojca. To pytanie do matek, które domagają się alimentów. Czy ważniejsze są pieniądze, czy też ojciec. Rozumiem, że gdy dziecko ma 2-3 latka to trudno jest znaleść nowego opiekuna.Opiekun jednak nie koniecznie będzie akceptował dzieci-ko kiedy nie są jego. Facet to samiec. Przywodca stada. Tak nas natura stworzyła. Stado to rodzina, kobieta i dzieci. Kobieta chce, by samiec akceptował jej dzieci - nie ważne czy jego. Samiec kochając samicę, podporządkowuje się zaisniałej sytuacji. Brzydkie słowa usłyszę zaraz na temat mężczyzn. Takie życie, odchodzą od jednego stada i i dą do drugiego. Idą tam gdzie ich busola w spodniach prowadzi. Samiec potrzebuje wiiedzieć, że jest potrzebny. Musi przynieść jadło, zwierzynę. Gdy stado jest nasycone - odchodzi. Decyzje rozwodowe w większości są podejmowane jako zastraszenie partnera. W różnych celach, czy to by mąż więcej zrabiał, czy też przestał pić, czy by częściej był w domu. Ludzie nie potrafią ustąpić i następuje rozwód. Co dalej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano dalej...
jest życie matki z dzićmi borykającej się ze wszystkimi goraczkami, wywiadowmkami, sraczkami dzieci podczas gdy tatus"' cieszy się wolnościa ( na ktora notabene mamusia juz nie ma czasu ) alimenty?? po co ?? ano po to, aby współuczestniczyć w nakarmieniu dziecka jak byś nie wiedzial szanowny kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
debil :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech..........
Drogi samcze:) Zastraszyć? powód rozowdu? Jestes pewny? być z facetem, dlatego, ze on sie boi? Żarty. Mnie przynajmniej taka kreaturka nie kojarzy sie ze słowem 'facet". I taka, co uwaza, ze spłodziła, i z tego powodu nalezy go an rekach nosić, bo poza jednym plemniczkiem nie przyczynił sie w zaden sposób do wychowania i rozwoju dziecka. Rozwodzimy sie z takimi indywiduuami dlatego, ze mamy ich dość. dlatego, ze wolimy zyc same, same odpowiadać za siebie i dzieci, niż stwarzac iluzję. A alimenty? Zastanó sie, gdybys mia wynając opiekunkę, kucharkę, sprzątaczke, zaopatrzeniowca i kierowcę, ile by to kosztowoało? To włąsnie koszt naszej codziennej, zwykłej pracy przy dzieciach. więc skor Panowie czasem ( bo nie móie, ze zawsze i wszyscy) mają w nosi swój wkłąd w wychowanie, to niech przynajmniej wywiązuja się ze zobowiązań finansowych. A poza tym...polecam "Duszę Zakonnika". Wino. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ookoo
Szkoda kalawiaturę męczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stomila
" idą tam gdzie ich busola w spodniach prowadzi." Oby ci ta busola zwiędła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trzeba się szarpać
Szarpanina jest wtedy, gdy facet idąc za swoją busolą, chce kolejną zdobycz przyprowadzić do domu a "stare" pozbawić wszystkiego. Posłuchaj więc swojej własnej rady - zostaw wszystko i spadaj. Co się bedziesz szarpał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarpanina
Szarpanina jest wtedy gdy kobiecie woda sodowa do głowy uderza. Wydaje się jej, że wszystko może. Porzedniczka mojej wypowiedzi myślę pisała o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna153
Tatuś Człowieku pomieniałeś się z jakimś debilem na rozumy,a może od dziecka byłeś debilem.Kto Cię spłodził że tak Cię spierdolił.Dziecko to nie zabawka ,znudziła się można wyrzucić ale najlepiej zrobić to w białych rękawiczkach.Ach te żony i matki takie wredne,chcą pieniędzy na wychowanie dziecka.Nowe stado o czym Ty pajacu piszesz to fiut Cię przez życie prowadzi ,zero rozumu.Na takich jedyny sposób KASTRACJA.LECZ SIE NA NOGI BO NA GLOWE ZA PÓŻNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1- alimenty na dzieci bo tak trzeba ja mojemu nie odpuszczam, mamy dzieci nie jestesmy razem przez niego a zadna inna nie bedzie sie cieszyc jeko sukcesem zawodowym bo to dzieki mnie osiagna duzo, bo to ja wspierałam,wyrzekałam sie wielu rzeczy by on mogl sie rozwijac, bo to ja rodzilam i wychowuje dzieci gdy on sie bawi z nowymi kolezankami po 2-faceci sa tylko do jednego potrzebni-prokreacja po 3- jezeli ty kieryjesz sie \"busola w spodniech\" to wspolczuje twoje zonie i ewentualnej kolejnej pertnerce, ja powtazam kolezankom mojego bylego ze im nie zazdroszcze jego towazystwo bo same nie wiedza kiedy on postanowi zmainy FACET TO ŚWINIA choc potrzebna kobiecie by moglo byc milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymek z papierosa
Nie trzeba się szarpać. Powiem więcej. Nie powinno się szarpać. Płać więc spokojnie, bez szarpaniny, alimenty, bo to twoje dziecko więc masz psi obowiązek uczestniczyć w jego utrzymaniu. Spotykaj się z dzieckiem, bo jako ojciec powinieneś mieć czynny udział w jego wychowaniu. Wtedy nikt nie będzie się z tobą szarpał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututututututu
Oczywiscie autorze:) Kobieta sama splodzila dziecko,wiec sama powinna je utrzymac i wychowac:) Czytajac twoj wpis smiem ci poradzic,zebys placil spokojnie alimenty i nie zawracal sobie glowy nie daj boze wychowaniem dzieciaka... Takie indywidua jak ty niech ogranicza sie do obowiazku alimentacyjnego:) Nie pojmuje dlaczego wielu tatusiow uwaza,ze jego alimenty na dziecko to łaska i darowizna dla bylej zony?? To wasz psi obowiazek tatusiowie:)Chyba wasze dzieci nie poczely sie niepokalanie??Domniemuje,ze byliscie obecni przy tym zdarzeniu??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×