Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuje pomooocy

czy żyjąć w małżeństwie dostanę alimenty na dzieci?

Polecane posty

Gość potrzebuje pomooocy

mąż jest alkoholikiem,nie chcę dłużej z nim by.ć,ale jestem na jego utrzymaniu,on pracuje,ale na czarno,nie jest zarejestrowany,chcę alimenty na dzieci,cy je dostane i w jakiej wysokości przecież on nie pracuje legalnie,a może fundusz bo podobno wrócił pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem....
"żyjąc w małżeństwie" możesz mieć przyznane alimenty najlepiej jeśli udowodnisz, że pracuje. nawet jeśli nie uda Ci sie to, to prawdopodobnie alimenty zostaną zasądzone tylko w niższej kwocie niż oczekiwana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oloooska
a ile można dostac alimentów przy xzarobkach okolo 1200?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z automatu do 40% zarobków gostka :classic_cool: więcej to już z dobrym adwokatem (wystarczy wykazać rozchody na dziecko i mogą przekroczyć pobory biedaka, historia zna takie przypadki) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"musisz to dobże uzasadnić , ze pijak ze nie dba o rodzine takie tam bzdety\" - Nie prawda. Nie, że pijak i nie \"że on...\". Udowodnić trzeba UZASADNIONE POTRZEBY DZIECKA. Najlepiej przedstawiając rachunki. Tyle na żywność, tyle na książki, tyle na zajęcia dodatkowe, na komputer, na gitarę, na motolotnię... Sądu nie obchodzi, że ojciec motolotniarza się nie stara. To nie wina motolotniarza ;-) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×