Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dłużnik alimentacyjny a więzienie. Naprawdę nie jesteście bezkarni.

Polecane posty

Gość gość

Eks który ma 37 lat, zatrudnił się na 1/8 etatu i odbiera te 240zl w kasie(żeby czasem na dzieci nie zapłacić choć te 240 zł miesięcznie:)), jest zdrowy zdolny do podjęcia każdej pracy, wczęsniej (jakies 4 lata temu gdy byliśmy malzenstwem) potrafil na stanowisku kierowniczym zarabiać netto około 5-8 tysięcy nie płaci alimentów na dzieci, miernego 600zł na corki. I uwaga-niespodzianka dla was lobuzy!!Wnioslam do prokuratora o wszczęscie postępowania i mimo ze misio twierdzi ze nie ma pieniędzy, bo biedaczek nie umie przez rok jej znaleźć i placic miernych groszy na dzieci, miał postawiony zarzut i idzie siedzieć.Miś już się posrał i zapłacił polowę długu(nagle się znalazło 5 tysięcy) ale niestety nic to już nie pomoze bo misio pojdzie do paki:) Naprawdę mam dzika radośc, po prostu sikam ze szczęścia:) I teraz naczytam się wyzwisk , co mnie jeszcze mocniej rozbawi:) Serio takiej poprawy humoru się tak szybko nie spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem z czego sie cieszysz. nie umiałabym dzieciakowi w twarz spojrzeć jeśli kiedyś powiedziałaby, że przeze mnie ma ojca w kryminale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przez nia tylko przez własne chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urzekła mnie wasza historia:) Troszkę wam strach gacie obleciał?:) Na różne wyrzygiwania i wyświchtane teksty typu śmiec na ojca i szlachetne"nie umiałabym spojrzeć dzieciom w oczy" w tej chwili reaguje dość zabawnie, bo znam naszą rzeczywistość, nasz dom, moją rodzinę (mam męża, dzieci Go kochają, mamy pracę i spokojne szczęśliwe życie- jedyny syf to ta miernota,ale właściwie niezbyt już szkodliwa). Uwierzcie czuję się jak na studiach po porządnym buchu:) Polecam kobiety, naprawdę warto pokazać że nie jest się ofiarą i bezwolną krową, która misiowi wszystko przepuszcza tylko dlatego ze ojciec biologiczny dzieci i do tego nieudacznik zyciowy. Ojjoj się narobiło...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci na pewno podziękują mamusi że im ojca do paki wsadziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie powiedziałam mojej matce zeby zostawiła dziada mojego ojca i zawsze tego zalowalam. Teraz on juz nie żyje. Ale dzieciństwo miałam z*********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nigdy nie powiedzialem ojcy zeby zostawil matke i tez zalowalem tego cale zycie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upajam się za każdym razem jak czytam swój post i wasze daremne proszące o litość mierne i żalosne teksty:) Naprawdę z***biście:) Autentycznie czuję jak dopamina zalewa moje neurony. Niepotrzeba kokaina, niepotrzebny żaden wspomagacz. Wystarczy SPRAWIEDLIWOŚĆ:) Dzieci podobnie jak ojciec biologiczny dziewczynki misia mają w d***e. Po tym jak ovbiecywal że przyjedzie i nie odwiedzał własne dzieci przez pol roku corki po kilkunastu takich sytuacjach i innych o wiele b hard corowych nie chcą go znać:) Za krzywdę dzieci, ich łzy, drwiny z Ich uczuc i emocji !!! Chyba się upiję:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu zapadł już wyrok więzienia dla niego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno prawda. Misio nie pójdzie do paki. Bo pierwszy wyrok ZAWSZE jest w zawieszeniu. Łżesz jak bura suka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że nie pójdzie do paki dostanie na początek zawiasiki,jakieś prace społeczne i tak kolejne lata.A jak już nawet za jakieś sto lat dostanie wyrok bezwzględny to zamienią mu go na obrożkę elektroniczną i posiedzi chłopina w domu troszkę. Mówisz o długu rzędu kilku tysięcy mój braciszek ma go ponad 110 tysięcy nigdy nie płacił i dalej nie płaci na troje dzieci i chodzi sobie spokojnie po ziemi.A pan prokurator do sądu wnosił już pare razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewniam was ze wystarczy "dobra wola"prokuratora(wow nawet nie czuje ze rymuje)w tej kwestii i mis jednak pojdzie siedziec:) Twoj brat to taki super skurwysyn-z tonu wnosze ze poparcie w tym skurwysynstwie ma w was-rodzince. Acha i ja tylko dyskretnie nadmienie ze minka mamy misia jak dowie sie ze synalek bedzie za kratkami przez troszke i ciut mieszkal,BEZCENNA:) bo mamusia popierala synka i rodzinka mu kibicowala w okradaniu wlasnych dzieci.a teraz SOPRISE maja w podziece od nas za tą rodzinną milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ex ma zasądzone 1800 na 3 dzieci Od 2 lat nie zapłacił dosłownie NIC. Jest mi cieżko nie dostaje z funduszu bo nie mieszkam w Polsce. Nie płaci kutafon bo nie pracuje, Mieszka sobie u mamusi i ma wszystko w dupie. No a ja nic nie moge zrobic z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy to prokurator do więzienia zamyka? hłe..., hłe.. Wcale nie dziwne że ci facet nie płaci, bo tobie to strach dać pieniądze do ręki. Zamiast szynek konserwowych, nakupisz dzieciom szynek kolejowych. hłe..., hłe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zastanawia czy ten śmieć na serio myśli, ze jego dowc**asy kogokolwiek poza nim bawią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zonka to ty będziesz mieć na sali rozpraw, to ci gwarantuję. W życiu go nie zamkną na odsiadkę bezwzględną przy pierwszym wyroku. I prokurator nie ma nic do wydawania wyroku....i nie bądź bezczelna bo nie każda rodzina jak sobie sama dopowiadasz chroni d**ę alimenciarzowi. Tyle że ani ja ani matką nie będziemy płacić za to że trzy baby znając głupka zrobiły sobie z nim dzieci. I tylko dzieci szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes takim samym smieciem jak twoj braciszek smiec dluznik alimentacyjny. Gdyby choc minimalnie zalezalo ci na tych dzieciach majacych w koncu niestety takze twoja krew-pomagalabys ile mozesz i twoja matka miernota(bo takie zero adpoleczne wychowala)w wychowaniu dzieci. A skoro sama piszesz ze jedna z 2wybrala sobie takiego smiecia i to nie twoja sprawa-idac tym tropem ty twoja matka i cala rodzina to takze takie smieci i pisze tak sugerujac sie twoim "lotnym"rozumowaniem. Nalezaloby sie tylko cieszyc na miejscu tej kobiety ze nie ma do czynienia z wami bo krew krwia i odpowiednim wychowaniem ta kobieta wypleni wasze parszywe geny,ale wychowanie wsrod mend wam podobnych-to byloby dopiero brzemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto ja nikogo nie obrażam.....Ale za ich głupotę odpowiadać nie będę sama mam swoją rodzinę,jestem ciężko chora i mam matkę również podobnie jak ja chorą na raka. Coś jeszcze???Jeżeli facet ma dziecko z jedną kobietą z drugą chodzi pięć lat i przez cały czas ta kobieta widzi że go pierwsze dziecko kompletnie nie interesuje to po co z nieodpowiedzialnym dupkiem robi sobie dziecko???Pytam się po co???Bo jej zegar wystukał już 3 dychy i musi mieć....Tak samo kolejna komornik ściga już na dwoje dzieci facet okrada ją a ona bach z wielkiej miłości ciąża. Po co????I ty próbujesz we mnie wzbudzić poczucie winy???Po pierwsze nie wiem dlaczego założyłaś że rodzina im nie pomaga bo ja wiem że osobiście jest zupełnie inaczej. A co ty myślisz że ja zacznę na dzieci nieodpowiedzialnych dupków pracować???Mam swoje i w zasadzie mogłabym mieć je w d***e.Natomiast dzieciom pomogę zawsze ale tych głupich bab które wierzyły w niewiadomo co wcale mi nie szkoda.Szkoda tylko dzieci.I wyobraź sobie że najstarszy syn brata właśnie stoi za moimi plecami więc nie takie śmieci z nas jak ty sobie dumasz. A jakbyś tak mądralo choć dokładnie poczytała i mózg by ci lepiej pracował to on ma dzieci z trzema kobietami w odstępach wiekowych bardzo dużych bo najstarsze ma 24 lata a najmłosze 7.Miały chyba czas by zobaczyć że jest c***a wart. Ja się pytam po co decydować się na dzieci z facetem kompletnie nieodpowiedzialnym,który nigdy alimentów nie płacił chodzić z nim parę lat widząc że się nic nie zmienia.Po co????Jeżeli nigdy nie płacił to dla niej się zmieni czy jak???? I nie jesteśmy tu po to by się obrażać,tylko po to by autorce uświadomić że prokurator nie feruje wyroków,i taka prawda że siedzieć za kilka tysięcy nie pójdzie. Ja osobiście z kuratorem mojego brata zrobiliśmy po latach bardzo dużo by go za kraty wsadzić,ale w swojej łaskawości sąd zamienił mu to na dozór elektroniczy.I tak jak psychicznie wykańczał mi matkę,okradał tak robi dalej.Teraz robi sobie to jeszcze bardziej w poczuciu własnej bezkarności.Nawet jeśli rodzina w żaden sposób nie broni d**y takiemu gadowi to sąd robi wszystko by go nie zamknąć. Mam nadzieję że tten egzemplarz od śmieci też skumał o co tak na prawdę chodzi.Jeżeli znasz sposób by wsadzić mojego cudownego braciszka do paki to proszę podaj,bo w sądy to wierzę jak w charytatywne instytucje dla niepłacących ćwoków. A co do genów to z wyplenieniem będzie problem bo dwójka najmłodszych dzieci jest mocno upośledzona,i teraz sobie poużywaj. Sąd nawet niepłacącym na dzieci z autyzmem i mózgowym porażeniem dziecięcym nie ferruje wyroków do odsiadki w kiciu.W jednym ci przyznam rację moja matka była i jest głupia w punkcie syna natomiast na pewno nie jest tak że nie pomaga wnukom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha no to faktycznie masz powód do szczęścia - miś odsiedzi swoje a kasy i tak nie zobaczysz.. a podobno alimenty to instytucja która ma poprawić sytuację materialną dzieci a nie pogorszyć sytuację podatników, którzy nie dość że na twoje bachory do funduszu się muszą dokładać to jeszcze teraz będą utrzymywać twojego ex w więzieniu.. ale ale, zapomniałaś chyba, że skoro pracujesz sama, to też jako podatnik będziesz płaciła na to, żeby twój ex miał dobre warunki, trzy posiłki dziennie, siłownia, kablówka, biblioteka..i jeszcze bez obowiązku pracy faktycznie się na nim odgryzłaś :D a dzieci się napewno ucieszą, jak im zaczną koleżanki dogryzać, że ojciec w pierdlu siedzi, nie ma co, dziecko kryminalisty jest zawsze dobrze widziane w społeczeństwie.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nade mną nie posraj się -konkubino śmiecia podobnego do tego z topicu albo siostrzyczko takiej miernoty. twojego fagasa żadna normalna kijem by nie dotknęła. Te gadki o wsadzeniu do kicia tatusia dzieciom(czytaj dziecioroba ,dawcę spermy nikogo więcej bo na miano ojca trzeba sobie zasłuży a dluznik almentacyjny nim na pewno nie jest) są zabawne. Jak takie debillki sądzą ze jak napiszą matce szukającej sprawiedliwosci dla łobuza za krzywdę dzieci, że są be bo do kicia tatulka wsadzą, myślą, że coś zdziałają. Nie odwołują się do moralnosci takiego zera aspołecznego ale atakują kobietę, dzieci. A do teczki na przyszlosc dzieciom b przyda sie taki dowod jak tatus w kiciu za nieplkacenie aliementow obok zaswiadczen z sądu i kar grzywny ze ich nie odiwedzal i nie przestrzegal zasad porozumienia(tak,to takze robię,sprawy w sądzie o nalozenie kary gzywny za niewywiązywanie sie z porozumienia i kazda sprawe wygrywam ,bo jak jej nie wygrywac skoro tatus do dzieci nie przyjezdza), bo w przyszlosci taki potwor bedzie zapewne żądal od corek alimentow, wiec zbieram dla nich dowody,ktore w sądzie pozwolą odprawic tą łajże z kwitkiem. Powtarzam- mimo, ze wiele spraw jest umarzanych są i takie jak moja ktore konczą się wyrokiem. A nasranie sobie w papierach nie jest wcale fajne:) Dzieci z tatusia pozytku nie mialy nigdy i nie mają, miec nie będą. Wydawalo mu sie ze sytuacja jest pod kontrolą-instruowany przez cala rodzinkę,jak robic zeby alimentow nie placic zyl tak sobie chlopina ze swoją krysią a tu bam:) Tego samego dnia znalazly sie pieniądze,obietnice ze bedzie placil regularnie. BA, nawet zapytal jak dzieci się mają i ze Je odwiedzic chce:) a ostatnio kaprysny mis mial ochote widziec coreczki 24 stycznia:) Broncie takiego dziada ,kazdy kto to robi dla kazdego normalnego moralnego czlowieka jest poloweczką człowieczka, kims, kto urodzic sie nigdy nie powinien a jak juz na pewno nie plodzic dzieci i zakladac rodziny. Jako kobieta pomylilam sie w wyborze ojca dzieciom,ale to tylko ojciec biologiczny, ktory jak dla nas nie istnieje. Całą sytuacją jestem co najmniej rozbawiona:)To motanie się misia,jego mamusi.Sąd, policja-wszystkie organy pomagają mi i dzieciom jak widac skutecznie. Kasy z funduszu nie biorę,brac nie będę. Jestem osobą zaradną:) Moje dzieci nie będą nigdy odstawalay od rowiesnikow, stanę na glowie zeby mialy to samo co one.Generalnie jest ok,nawet bardzo:) Do pani opisującej historię swojego brata-rozumiem ją po częsci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wszystkie te rodziny wrzucasz do jednego worka i to twój problem. I nie chodzi tu o to że ja jako siostra w jakiś sposób pomagam mu się ukrywać czy daję wskazówki jak uniknąć płacenia alimentów. Ja bym bardzo chciała żeby sąd go wreszcie zamknął tyle że a to się nie zanosi. Tyle że tak jak tobie tłumaczę jeżeli kobieta świadoma tego że facet nigdy nie płacił alimentów na pierwsze dziecko,i kolejna świadoma ze nie płacił już na dwoje,robią sobie z wielkiej miłości dzieci to powiedz mi czego te kobiety chcą od życia? Bo ja tego nie kumam?? Absolutnie nie bronię tego śmiecia,natomiast zastanawiam się jaką sieczkę muszą mieć we łbie takiego typu baby po trzydziestce z tykającym zegarem??? Mnóstwo kobiet nie mogło się spodziewać że facet jest takim śmieciem miało normalną rodzinę coś zaszło rozstali się i śmieć nie płaci,to są zupełnie inne sprawy. Ale czy można wierzyć że jak ktoś już nie płacił to co zmienił się i naraz zacznie???Nie zacznie bo był,jest i będzie śmieciem. A zamknięcie go na bezwzględną karę więzienia graniczy z cudem. Takie są polskie realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubawilem sie..........zdesperowana maszkara ktora zostala sama bo nikt ja nawet kijem nie chce tknac z 2 bachorow ,wchodzi sie wyplakac/pochwalic sie do netu. Niestety nie pochwalilas sie ale pokazalas jaka jestes zalosna ze wybralas na ojce swoich dzieci nieudacznika ktory nie wie jak uniknac kary za nieplacenie alimentow. Gratuluje wyboru i ojca kryminaliste twoich dzieci. Tak dla twojej informacji to obecnie nie zamykaja w puszce dluznikow alimentacyjnych a dostaja dozor elektroniczny...I co ty na to desperatko z 2 bachorami? To ze robisz krzywde dzieciakom to pomijam bo i tak nie dotrze to do tego orzeszka co masz w glowie i nazywasz mozgiem. Tak czy tak w ostatecznym rozrachunku to on jest gora. Posikaj sie teraz ze szczescia stara ropucho z 2 bachorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuu odezwał się jeden ze s*********w. Tak bardzo przejęłam się twoimi wypocinami, siedzę teraz i gryzę z żalu poduszeczkę, że taka okrutna jestem :(Buuu Miernoto zapamiętaj ten post napisała kobieta mająca trójkę dzieci:śliczne zdrowe córeczki. Ma dobrą pracę na stałe,swoj dom i samochód. Poza tym ma męża:)Drugiego,kochanego,normalnego. Tworzymy szczęśliwą rodzinę i ty nigdy na to nie zasłużysz bo jesteś chamem,potworem,skurczybykiem którego w d**e kopnęła inna kobieta,ktora popelnila taki błąd jak ja-wybrała na ojca dzieciom zero aspołeczne- jednak każdy błąd można naprawić- to takie proste:) Chyba nieźle teraz trzęsiesz swoją tłustą d**ą, że aż tak poruszył cię ten temat:) Na ile mendo okradłeś na razie swoje dzieci? Nie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma w jednym racje do więzienia nie pójdzie,taka polska prawda. I nie dlatego że jest cwany tylko dlatego że mamy beznadziejne prawo które nie zmusza śmieci do pracy i nie zabiera im spod ryja kasy na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy naprawdę uważacie, że wsadzanie do więzienia za brak alimentacji to taki super pomysł? Pomyślcie logicznie. Facet nie pracuje, ma wylane na wszystko, utrzymuje go rodzina bądź gdzieś dorabia na czarno, majątku nie ma, perspektyw rozwoju zawodowego raczej też. I jeszcze non stop pisma przychodzą, które tylko wkurzają człowieka, no, może na podpałkę niezłe. Za pisma i tak już płaci skarb państwa, czyli MY, podatnicy, w tym ex tego pana :P Następnie załóżmy, że koleś idzie do paki. Tam dostaje łóżeczko, w celi ma telewizorek, 3 razy dziennie papu podane pod nos, wyprane ciuchy, dostęp do siłowni, biblioteki, rozrywki zorganizowane, itd. Wszystko za NASZE, pieniądze. Utrzymanie takiego gnoja kosztuje ponad 2000 zł miesięcznie. Będąc w więzieniu nie musi iść do pracy (takie mamy prawo, że to dobra wola osadzonego!), ale nawet jeśli pójdzie, nie zarobi tyle żeby zwrócić koszt swojego utrzymania i zapłacić alimenty. Szczerze mówiąc, żądanie osadzenia to jak wysłanie gościa na wakacje :) Odsiedzi swoje (niewiele), a potem nadal nie będzie płacił. No genialny pomysł, serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram autorkę ! Mają płacić na dzieci te ścierrwa a nie ojcowie. Żadnej łaski nie robią, taki ich zasrany obowiązek, dzieci się na świat nie proszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty powyżej to raczej mocno niedoru/chana jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doswiadczenia wiem ze faceci nie sa takie swinie jak by ich ex widzialy. Ale tez te ex nie maja umiaru. Jak gosc da,to dlaczego tak malo ? Skoro stac go na wynajecie kawalerki i nowa dziewczyne tzn ze moze placic wiecej. Ma na adwokata to sedzina go sponiewiera. Temida ma byc slepa.Temida przewaznie ma jajniki sponiewierane przez wlasny rozwod. Wg polskiego prawa baba ma prawo walic sie po pijaku bez konsekwencji. To facet nie zapanowal nad wystryskiem.Rodza sie niepotrzebne dzieci.Dzieci walki o alimenty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochany misio udaje ze to nie jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oszukujmy sie niektorym przydalby sie calkiem potezny kop w d**e zeby otrzezwieli a tak przy okazji - na PO glosowali sami dluznicy alimentacyjni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×