Odpowiedz na ten temat

Dobry adwokat Łódź - pomocy!

• Ona przed rozwodem 2010.07.06 [09:07]
    Czy może mi ktoś polecić dobrego adwokata w Łodzi? Chodzi o skomplikowaną sprawę rozwodową. Dzięki z góry.
  • łudzi udzi 2010.07.06 [09:13]
    mam numer do bepłatnej pani prawnik zadzwon i sie umów
    426840813 swietna w sprawach rodzinnych. Porada bezpłatnie ale za ile by na rozprawe poszła nie wiem. Moze odstapie ci termin u niej na 14?? bo mam juz innego prawnika blizej swojego miejsca zamieszkania
  • łudzi udzi 2010.07.06 [09:14]
    mam numer do bepłatnej pani prawnik zadzwon i sie umów
    426840813 swietna w sprawach rodzinnych. Porada bezpłatnie ale za ile by na rozprawe poszła nie wiem. Moze odstapie ci termin u niej na 14?? bo mam juz innego prawnika blizej swojego miejsca zamieszkania
  • Ona przed rozwodem 2010.07.06 [10:04]
    ok, dzięki. Czy chodzi o termin 14.07? a na którą godzinę i jak nazywa się ta mecenas, no i miejsce gdzie przyjmuje. z góry dzięki.
  • Ona przed rozwodem 2010.07.06 [12:52]
    podbijam. może ktoś jeszcze ma kontakt do dobrego mecenasa?
  • łudzi udzi 2010.07.06 [13:22]
    jak zadzwonisz to sie dowiesz gdzie prawnik przyjmuje usmiech.gif tam jest kancelaria i zapisze cie pani w kolejkę.
  • Ona przed rozwodem 2010.07.06 [14:16]
    a Ty rezygnujesz z tego terminu?
  • Ona przed rozwodem 2010.07.06 [14:46]
    ok, już się zapisałam tam. dzięki. prawnik nazywa się Jolanta Koriat
  • Agata Agata 2010.12.28 [23:33]
    Witam,
    polecam adw. Pawła Niedziałka. Korzystałam z Jego usług dwa razy i muszę przyznać, że żadko spotyka się tak kompetentnychm, w pełni przygotowanych adwokatów, którzy prowadzą osobiście sprawę od początku do końca. Dzięki pomocy tego Mecenasa wyrgrałam dwie ważne sprawy. Otrzymałam Jego tel z polecenia sąsiada..i teraz też polecam!

• Agata Agata 2010.12.28 [23:34]
    rzadko..przepraszam za błądoczko.gif
  • efcia135 2011.02.21 [14:42]
    Hej! Mam ogromny problem, czeka mnie bardzo skomplikowana sprawa o uznanie, alimenty, odebranie praw, ojciec przebywa za granicą, nie chce przyjechac i uznac dziecka, grozi porwaniem itd, piszecie o mecenasie Pawle Niedziałku, czy na prawdę mogę na niego liczyć w takiej sprawie, sądziłam, że najlepiej zrozumiałaby kobietę kobieta, ale skoro on taki dobry więc już sama nie wiem co robić a muszę się spieszyć z tym wyborem, nie chciałabym popełnić błedu odn adwokata...
  • oszustwo!!! 2011.02.21 [16:53]
    przecież ten numer telefonu - 426840813- to Miejski Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łodzi...

ktoś sobie jaja robi...
  • oszustwo!!! 2011.02.21 [16:54]

Miejski Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień
    Łódź, woj. łódzkie, kod 93-133
    Ulica: Kilińskiego 232
    Telefon: 426840813
  • oszustwo!!! 2011.02.21 [16:56]
    a Jolanta Koriat to kurator sądowy...
  • Agatha 1975 2011.10.06 [22:40]
    ja byłam bardzo zadowolona z adwokat Krakowinskiej, swietnie załatwiła mi sprawę rozwodowa. polecam
  • Matja76 2011.11.28 [15:11]
    Polecam panią Małgorzatę Lewandowską - byłam w innych kancelariach i niestety zawsze trafiałam na aplikanta. Nie wiem czy po prostu miałam pecha czy takie już są zwyczaje ale kurcze dlaczego o sukcesie lub porażce ma decydować student podczas gdy zapłatę zabiera adwokat, którego nawet nie widzę smutas.gif - u pani Małgosi sprawę poprowadziła mi pani Adwokat - bardzo polecam.
  • Marta G. 2012.08.31 [11:25]
    Ja korzystałam z usług Pana Mecenasa Szuplaka w sprawie spadkowej i jestem bardzo zadowolona. Namiar dostałam od koleżanki, której prowadził sprawę rozwodową. Przemiły człowiek i świetny specjalista.
    Naprawdę polecam!

można go wygooglować, ale podam Wam nr tel usmiech.gif
    t. 662263294

Marta G.

• gregorianka08 2012.10.29 [09:18]
    Witam! Widzę, że temat dawno zakładany, ale ponawiam pytanie - potrzebuję skutecznego adwokata do rozwodu. Dochodzi do tego dość skomplikowana sprawa o opiekę nad dziećmi... Potrzeba mi kogoś kto miał już do czynienia z trudnymi przypadkami!
  • koralowskap 2012.10.29 [13:22]
    Bosze, żeby nie prawnik, do którego się zgłosiłam, nie wiem, co by było, straciłabym wszystko- moje dzieci, mój majątek. Mój były mąż pasożyt na sali sądowej wyprał wszystkie brudy! Posunął się do najgorszych oszczerstw, wylewał na mnie pomyje, zmyślał, że dzieci nie miały odpowiedniej troski z mojej strony, że wiecznie byłam zajęta pracą, że to on się nimi opiekował, że często wracałam bardzo późno ze spotkań, na dodatek na rauszu, że zdarzyło mi się uderzyć dzieci, że specjalnie zapisywałam je na zajęcia dodatkowe, by jak najmniej mieć je na głowie. Sprawa się ciągnęła jak krew z nosa zero konkretów, same bluzgi i oszczerstwa, prawnik mojego byłego męża chyba przyjął taką taktykę, by pierw zniszczyć mnie psychicznie, abym zgodziła się później na wszystko. I o mały włos tak się nie stało. Jednak, sprawy potoczyły się inaczej. Mój tata widząc moje psychiczne wykończenie i brak postępów w sprawie, znalazł innego prawnika. I aż mi trudno uwierzyć po tym, jak zmieniłam kancelarię adwokata Komorowskiego wystarczyły 2 sprawy i wszystko się skoczyło! Mogło być niewesoło.
  • Rusty007 2012.10.31 [12:11]
    Widze że dla wiekszości rozwód to traumatyczne przeżycie... Mi przez ten czas pomógł przejść dobry psycholog i odważna pani adwokat. Moją sprawą zajęła się wtedy Magdalena Ziębaczewska. Sprawa trochę się wlokła bo ówczesny małżonek rzucał kłody pod nogi, ale dałysmy radę, a pani Magda na kilku rozprawach przeszła samą siebie usmiech.gif
  • Rusty007 2012.10.31 [12:13]
    Widze że dla wiekszości rozwód to traumatyczne przeżycie... Mi przez ten czas pomógł przejść dobry psycholog i odważna pani adwokat. Moją sprawą zajęła się wtedy Magdalena Ziębaczewska. Sprawa trochę się wlokła bo ówczesny małżonek rzucał kłody pod nogi, ale dałysmy radę, a pani Magda na kilku rozprawach przeszła samą siebie usmiech.gif
  • leticia01 2012.11.05 [14:15]
    przydałby mi się taki adwokat który pokazałby mojemu mężulkowi gdzie raki zimują. pozew lada moment będzie składany a on jeszcze zwymyślał mi kim to ja nie jestem że próbuję się z nim rozwieść...
  • martamartynika 2012.11.06 [07:54]
    koralowskap- który Komorowski, bo w Łodzi i okolicach jest kilku. Cieszę się, że trafiłam na ten wątek, bo właśnie jestem na etapie poszukiwania prawnika do mojego rozwodu.
  • koralowskap 2012.11.07 [10:37]
    Komorowski Marcin i kancelaria Acta Vera. Szczerze polecam, po tym co przeżyłam i co dzięki nim wywalczyłam
  • Rusty007 2012.11.07 [13:35]
    leticia - Pani Ziębaczewska to fachowy adwokat. No i kobieta. Nie wstydziłam się żadnych emocji które mna targały i przed rozprawą i po niej. Czułam się rozumiana no i finał sprawy bardzo mnie zadowolił.
  • pigmalion_roz 2012.11.20 [08:31]
    a ile bierze ta prawniczka? nie wiem ile przecietnie kosztuje przeprowadzenie sprawy rozwodowej.
  • Rusty007 2012.11.22 [09:07]
    Zdecydowanie mniej niż wesele oczko.gif pigmalion_roz - zawsze możesz podpytać sama/sam - http://www.ziebaczewska.pl/kontakt jest formularz. W sumie od razu porady może Ci udzieli.
  • krysia18 2012.12.04 [22:27]
    Ja korzystałam z pomocy Wawrzyńca Chrościelewskiego. Pomagał mi z domem przy skomplikowanych sprawach spadkowych. Poleciła mi go moja dobra koleżanka, której prowadził sprawę rozwodową. Pomógł mi i zawsze każdą sprawę tłumaczył, a jak wiadomo prawo często zawiłe dla "zwykłego" człowieka. Ja byłam zadowolona.
  • pinzon_solano 2012.12.12 [12:17]
    Szperałam po adwokatach w Łodzi i okazało się, że chwalona Magdalena Ziębaczewska to żona adwokata Chróścielewskiego smiech.gif Prawdopodobnie wybiorę któregoś z nich do sprawy alimentacyjnej. Chciałabym się jeszcze tylko zorientować czy mam już ze swojej strony wszystkie dokumenty.
  • kaylex 2012.12.20 [08:52]
    to chyba dobra prawniczka. mozna o niej poczytac pochlebne recenzje.
  • gleba12 2012.12.21 [15:20]
    Polecam kancelarię prawną Meritum usmiech.gif Pomagają we wszystkich kwestiach związanych z prawem cywilnym. Kiedy miałam problem ze spadkiem korzystałam z ich pomocy. Wszystko doladnie wytłumaczyli i pomogli załatwić wszelkie kwestie. Polecam

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...