Odpowiedz na ten temat

Dobry adwokat Łódź - pomocy!

• gość 2017.03.27 [19:54]
    Jesli szukasz swietnego adowakta to bardzo Ci polecam http://dobryadwokat.org.pl/ - oni doskonale sie znaja na wielu dziedzinach prawa.
  • gość 2017.03.29 [16:39]
    A ja z pełną odpowiedzialnością mogę polecić adwokata Adriana Króla. W mojej sprawie spisał się na medal. Do tego mecenas Król jest bardzo przystępnym , miłym a przy tym konsekwentnym i konkretnym człowiekiem. W każdej chwili miałem z Nim kontakt telefoniczny lub w miarę potrzeby osobisty. To adwokat godny zaufania i polecenia. Jędrzej
  • gość 2017.04.04 [18:13]
    Ja podobnie jak Pan Jędrzej jestem pełna uznania i zachwytu dla profesjonalizmu Pana mecenasa Adriana Króla. Moją sprawę rozwodową przeprowadził przed sądem w sposób wyjątkowo sprawny i skuteczny. Ja wreszcie otrzymałam rozwód i uwolniłam się od męża tyrana. Pan mecenas zaoszczędził mi zdrowia i nerwów w tej ciężkiej batalii. Bardzo serdeczni dziękuję Panu mecenasowi za to wszystko.Justyna
  • Gonia1231 2017.04.06 [15:34]
    Bardzo dobry jest Pan Mecenas Arkadiusz Zawadzki. Ma kancelarię na ul. Struga. Na jego stronie jest wszystko napisane, można napisać, zadzwonić i się dowiedzieć co tylko kogo interesuje:www.zawadzki-adwokat.pl
  • salixia 2017.04.11 [09:27]
    Ja poszłam z polecenia znajomego do mecenasa Mikołaja Karaska. Uważam, że na tyle mi pomógł, że mogę też go polecić. Jak dla mnie ważne, że odbierał telefony i wszystko wyjaśniał. W końcu za to się im płaci. Nikomu rozwodu nie życzę, ale może być lepiej lub gorzej, mniej lub bardziej stresująco.
  • Mariusz2015 2017.04.12 [22:10]
    Osoby piszące pozytywy o Grawalex zapewne nigdy nie współpracowały z tą kancelarią.
    Ja liczyłem na wsparcie w sporze z byłym pracodawcą. W ciągu roku kancelaria 4-krotnie zmieniała mi aplikantów co powodowało potworne zamieszanie i wciąż nowe wdrożenie nowej osoby. Pani Granosik nigdy nie raczyła nawet się ze mną spotkać. W końcu przestali odbierać telefony, straciłem całą dokumentację procesową i wpłacone prawie 4000zł. Oddałem sprawę do sadu. Firma po prostu tragedia i wyłudzanie pieniędzy
  • Konka356 2017.04.15 [01:41]
    Też poszukiwałam w Internecie informacji gdzie szukać pomocy w sprawie rozwodowej. Trafiłam na ten blog - http://martycodziennesprawy.bloog.pl/?_ticrsn =5&amp ;smoybbtticaid=618f91
    Warto zajrzeć, mi pomogło to wybrać
  • nauczycielazycia 2017.04.15 [15:49]
    Każdy poleca swojego prawnika aja mam tylko doświadczenie z adwokatem Ziębaczewskim. Z tego co przeglądałem wpisy, to nie tylko ja go tutaj polecam, więc nie będe się rozpisywała. Trafiłam do niego poprzez jego bloga, bo szukała odpowiedzi na moje problemy i bolaczki....
  • gość 2017.04.17 [15:15]
    Moim zdaniem godnym polecenia jest adwokat Adrian Król .Moją sprawę z pracodawcą Pan mecenas Król wygrał w sądzie z korzyścią dla mnie. Sąd nakazał pracodawcy przywrócenie mnie do pracy na uprzednio zajmowane stanowisko i wypłacenie straconych poborów. Bardzo dziękuję.
  • gość 2017.04.22 [21:05]
    Jeśli poszukujecie prawnika od odszkodowań, to najlepiej zajrzeć sobie tutaj http://www.jakoscobslugi.pl/opinie/placowka/1 20686 i poczytać opinie o EuCO. To bardzo dobra firma, która ma ogromne doświadczenie w takich sprawach.
  • gość 2017.05.03 [04:42]
    Zapraszam: porady-prawne-online@wp.pl
    Prześlij swoje pytania do wyceny, opłać i otrzymasz odpowiedz na swoje pytania od jednego z prawników naszej kancelarii.
    Serdecznie zapraszamy
  • jinor 2017.05.19 [21:48]
    Ja bym się zastanowiła również nad tym by udać się do prawników z całej Polski, często znajdziesz lepszego, a cena za dojazdy nie musi być wcale wysoka. Zobacz oferte jstkancelaria , to jednak z lepszych kancelarii na rynku usmiech.gif
  • gość 2017.05.26 [16:00]
    Polecam pana Macieja Krakowińskiegowww.adwokat-lodz.eu świetny adwokat a taki to skarb! Profesjonalnie podszedł do mojej nie komfortowej sytuacji, doradził, pomógł i to wszystko za naprawdę nie wygórowaną cenę, serdecznie polecam!
  • JuliaJt 2017.05.26 [17:53]
    Przeglądając komentarze tutaj teraz zdaje sobie sprawę że nie tylko ja wybrałam Mateusza Ziębaczewskiego jako swojego adwokata. Jest on osobą sympatyczną, dobrze rozumie, że paragrafy dla laika są trudne do ogarnięcia, cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada na każde pytania. Spotkało mnie po prostu bardzo życzliwe i profesjonalne podejście. Teraz po wygranej sprawie mogę się odwdzięczyć tym dobrym słowem i poleceniem innym. http://adwokat-radca-prawny.pl/ czytajcie sobie jego bloga, bo jest bardzo ciekawy/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...