Odpowiedz na ten temat

Dobry adwokat Łódź - pomocy!

• gość 2017.03.27 [19:54]
    Jesli szukasz swietnego adowakta to bardzo Ci polecam http://dobryadwokat.org.pl/ - oni doskonale sie znaja na wielu dziedzinach prawa.
  • gość 2017.03.29 [16:39]
    A ja z pełną odpowiedzialnością mogę polecić adwokata Adriana Króla. W mojej sprawie spisał się na medal. Do tego mecenas Król jest bardzo przystępnym , miłym a przy tym konsekwentnym i konkretnym człowiekiem. W każdej chwili miałem z Nim kontakt telefoniczny lub w miarę potrzeby osobisty. To adwokat godny zaufania i polecenia. Jędrzej
  • gość 2017.04.04 [18:13]
    Ja podobnie jak Pan Jędrzej jestem pełna uznania i zachwytu dla profesjonalizmu Pana mecenasa Adriana Króla. Moją sprawę rozwodową przeprowadził przed sądem w sposób wyjątkowo sprawny i skuteczny. Ja wreszcie otrzymałam rozwód i uwolniłam się od męża tyrana. Pan mecenas zaoszczędził mi zdrowia i nerwów w tej ciężkiej batalii. Bardzo serdeczni dziękuję Panu mecenasowi za to wszystko.Justyna
  • Gonia1231 2017.04.06 [15:34]
    Bardzo dobry jest Pan Mecenas Arkadiusz Zawadzki. Ma kancelarię na ul. Struga. Na jego stronie jest wszystko napisane, można napisać, zadzwonić i się dowiedzieć co tylko kogo interesuje:www.zawadzki-adwokat.pl
  • salixia 2017.04.11 [09:27]
    Ja poszłam z polecenia znajomego do mecenasa Mikołaja Karaska. Uważam, że na tyle mi pomógł, że mogę też go polecić. Jak dla mnie ważne, że odbierał telefony i wszystko wyjaśniał. W końcu za to się im płaci. Nikomu rozwodu nie życzę, ale może być lepiej lub gorzej, mniej lub bardziej stresująco.
  • Mariusz2015 2017.04.12 [22:10]
    Osoby piszące pozytywy o Grawalex zapewne nigdy nie współpracowały z tą kancelarią.
    Ja liczyłem na wsparcie w sporze z byłym pracodawcą. W ciągu roku kancelaria 4-krotnie zmieniała mi aplikantów co powodowało potworne zamieszanie i wciąż nowe wdrożenie nowej osoby. Pani Granosik nigdy nie raczyła nawet się ze mną spotkać. W końcu przestali odbierać telefony, straciłem całą dokumentację procesową i wpłacone prawie 4000zł. Oddałem sprawę do sadu. Firma po prostu tragedia i wyłudzanie pieniędzy
  • Konka356 2017.04.15 [01:41]
    Też poszukiwałam w Internecie informacji gdzie szukać pomocy w sprawie rozwodowej. Trafiłam na ten blog - http://martycodziennesprawy.bloog.pl/?_ticrsn =5&amp ;smoybbtticaid=618f91
    Warto zajrzeć, mi pomogło to wybrać
  • nauczycielazycia 2017.04.15 [15:49]
    Każdy poleca swojego prawnika aja mam tylko doświadczenie z adwokatem Ziębaczewskim. Z tego co przeglądałem wpisy, to nie tylko ja go tutaj polecam, więc nie będe się rozpisywała. Trafiłam do niego poprzez jego bloga, bo szukała odpowiedzi na moje problemy i bolaczki....
  • gość 2017.04.17 [15:15]
    Moim zdaniem godnym polecenia jest adwokat Adrian Król .Moją sprawę z pracodawcą Pan mecenas Król wygrał w sądzie z korzyścią dla mnie. Sąd nakazał pracodawcy przywrócenie mnie do pracy na uprzednio zajmowane stanowisko i wypłacenie straconych poborów. Bardzo dziękuję.
  • gość 2017.04.22 [21:05]
    Jeśli poszukujecie prawnika od odszkodowań, to najlepiej zajrzeć sobie tutaj http://www.jakoscobslugi.pl/opinie/placowka/1 20686 i poczytać opinie o EuCO. To bardzo dobra firma, która ma ogromne doświadczenie w takich sprawach.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...