Odpowiedz na ten temat

Dobry adwokat Łódź - pomocy!

• Michalina201 2015.05.28 [15:44]
    Korzystałam z usług kilku renomowanych kancelarii adwokackich w Łodzi i stwierdzam że najbardziej satysfakcjonujące mnie usługi zostały wykonane w kancelarii Pana Adwokata Krzysztofa Pawlaka (http://adwokatpawlak.com ). Rekomenduje i polecam wszystkim, którzy cenią przede wszystkim jakość.
  • zenekt 2015.06.05 [10:30]
    Dobra kancelaria jest w Plewiskach (www.adwokatwasilewski.pl ). Mają szeroką gamę usług dla firm i klientów indywidualnych. Ja akurat potrzebowałem porady prawnej w związku z nieruchomościami, które posiadam i sprawami własnościowymi.
  • Mariaaaaaa 2015.06.11 [22:12]
    podziękowania dla mecenasa Pomykały on i jego zespół godnie mnie reprezentowali. Sprawa wygrana, rozwód z winy męża, alimenty wysokie i dla mnie i dla moich córeczek. Kontakty z dziećmi udało się ustalić tak jak chciałam, więc polecam serdecznie.
  • Lucyna67 2015.06.12 [19:08]
    Ja potrzebowałam pomocy w sprawie ograniczenia władzy rodzicielskiej i wówczas skorzystałam z pomocy P. Magdaleny Chróścielewskiej. Cel został osiągnięty - mam spokój w tym temacie, a mąż widuje się z córką tylko w wyznaczone dni. Pani Magdalena bardzo mi mogła.
  • gość 2015.06.12 [21:14]
    @Lucyna67
    ile cie skasowała?
    5-10 tysięcy ?
  • HenrykL 2015.06.18 [17:42]
    Polecam Adwokat Burską z Łodzi.Prowadzi mi już drugą sprawę jestem więcej niż zadowolony a znalazłem Ją na portalu o fachowcach. Jej telefon to 664 365 410
  • marlenka75 2015.06.22 [11:55]
    Mnie pomógł bardzo(!) adwokat z Łodzi Pan Krzysztof Pawlak. Potrzebowałam pomocy przy ograniczeniu władzy rodzicielskiej. Efektem była wygrana sprawa i ograniczenie władzy rodzicielskiej dla mojego ex.
    Może komuś się przyda http://adwokatpawlak.com/.
    papa
  • NatalkaJJ 2015.06.22 [15:58]
    Jeżeli chodzi o Łódź i dobrego adwokata to ja z czystym sumieniem mogłabym polecić Ci mecenasa Chróścielewskiego. Zarządza on zespołem adwokatów. Ma bardzo dużą wiedzę i na pewno pomoże rozwiązać Ci Twoja sytuacje. W tym miejscu http://chroscielewska-chroscielewski.com/ powinnaś znaleźć na nich namiary.
  • Mahaja 2015.06.25 [00:15]
    a ja tak jak poprzednicy polecam kancelarię grawalex. Mają duże doświadczenie, co odrazu widać już na pierwszym spotkaniu. Ja już jestem na finiszu i jestem baaaaaaaaaaardzo zadowolona.
  • gość 2015.07.08 [08:44]
    ja polecam adwokat Joannę Szarletę- Miastkowską. Kobieta zna się na rzeczy. Wyciągnęła z bagna moją przyjaciółkę. Tutaj macie stronę internetową www.kancelaria-miastkowski.pl
  • gość 2015.07.20 [09:04]
  • Olga901 2015.07.21 [12:45]
    ja z moją sprawą rozwodową zgłosiłam się do kancelarii Grawalex walczyłam z moim ex mężem na wielu płaszczyznach, o dzieci, majątek, oraz rozwód z orzekaniem o jego winni. Jeszcze do tej pory mam uśmiech na twarzy kiedy, przypomnę sobie jak pięknie wszystko się skończyło smiech.gif Więc, jeśli mogę polecić każdemu dobrą kancelarię to http://grawalex.pl/ wam na pewno pomoże.
  • Kaja38 2015.07.21 [21:04]
    Byłam z polecenia u Mecenas Burskiej i śmiało mogę polecić dalej. To prawda co piszą że jest dobra...mój ex dostał solidny wycisk oczko.gif i warto było się zwydatkowaćusmiech.gif zostawiam link do jej stronywww.adwokatweb.eu
  • martaaa36 2015.07.24 [00:29]
    mnie prowadiziła sprawe rozwodowa adwokat Monika Kucwaj-Zarzycka (http://www.lodzadwokat.pl ), spoko alimenty, rozwód szybki i bezbolesny, wiec wg mnie jak najbardziej ok.
  • gość 2015.08.19 [17:00]
    polecam adwokat Annę Gręda z Elektronowej -www.greda-kancelaria.pl Sprawa o rozwod z bylym mezem idiota skonczyla sie na pierwszej rozprawie!
  • gość 2015.08.30 [17:21]
    Jak mąż idiota to nie dziwię się że sprawa zakończona na 1 rozprawie, ale tak na poważanie jak mąż nie idiota to polecam adwokata Jarosława Szkudlarka z Łodzi potrafi wybrnąć z każdej sytuacji i ma do tego ogromne predyspozycje i doświadczenie, a co ważne nie wysługuje się aplikantami tylko osobiście staje na rozprawach.
  • gość 2015.08.30 [17:28]
    Naprawdę?? To musi słono kosztować!
    No i czego te aplikanty sie nauczą u niego?
    Spamować po forach?
  • gość 2015.09.10 [21:01]
    polecam do rozwodów bardzo dobrego mecenasa Jarosława Szkudlarka z Kancelarii na Wólczańskiej 124 lok 7 bardzo dobrze przygotowany i skuteczny mi bardzo pomógł naprawdę uczciwy co się rzadko teraz spotyka
  • gość 2015.09.18 [19:11]
    Potwierdzam rzetelność adwokata Jarosława Szkudlarka i jego skuteczność w sprawach rozwodowych. Ma spore doświadczenie i potrafi przewidzieć ruch przeciwnika, konsekwentnie dążyć do celu ostatecznie osiągając przyjęte w sprawie założenia. Jest przy tym szczery i po zapoznaniu się ze sprawą nie obiecuje gruszek na wierzbie, potrafi pokierować sprawą i wiele tym odkręcić. Polecam jego kancelarię jako firmę, której można z powodzeniem polecić swoje sprawy. Ewa
  • gość 2015.09.23 [18:45]
    Polecam mec Jarosława Szkudlarka ma kancelarię na Wólczańskiej 124/7 super do trudnych rozwodów, spraw o alimenty i podziały majątku warto zapłacić więcej i zyskać profesjonalna obsługę od A do Z. Koleżanka korzystała z tej kancelarii i dała mi namiary obie mamy wygrane sprawy i święty spokój dzięki wiedzy i skuteczności Pana Mecenasa Jarosława Szkudlarka.
  • gośćasd 2015.09.24 [12:35]
    Wasze reklamy sa tak subtelne jak Amia Czerwona w natarciu. Adwokat jak adwokat 50% na wygrana 50% na przegrana. bez niego tez.jakbys rzucil moneta.
  • gość 2015.10.04 [09:18]
    Mogę polecić mecenasa z Łodzi Pana Jarosława Szkudlarka prowadzi Kancelarię na Wólczańskiej 124 tel. 604 296 388 prawdziwy profesjonalista gdy podejmuje się sprawy prowadzi wszystko sam jest zawsze przygotowany i uczciwy, specjalizuje się w rozwodach, sprawach o alimenty i podział majątku i w prawie karnym.
  • MMartiM 2015.10.07 [11:37]
    dobry adwokat w Łodzi do sprawy rozwodowej to mec. Piech-Balicka, bardzo energiczna młoda adwokat, która prowadziła moją sprawę rozwodową i mogę dać jej bardzo dobrą ocenę. Konkretna i solidna, udzielane wskazówki i porady prawne były jak najbardziej trafne i sprawdzały się podczas rozwodu. Bez potrzeby nie jątrzyła całej i tak już stresującej sytuacji, której już nie mam zamiaru powtórzyć. Sprawa przebiegała bez niepotrzebnego rozdrapywania spraw rodzinnych. W sumie dzięki niej udało się przejść przez ten koszmar. Namiary na jej kacelarię to Łódź POW 17 http://www.adwokat-lodz.com.pl
  • Violetta33 2015.10.19 [15:33]
    Jeżeli chodzi o Łódz to proponowałabym Ci skontaktować sie z mecenasem Chróścielewskim, tutaj jest jego nr tel 666 609 065 . Jest naprawdę dobry. Pomagał mojej znajomej przy sprawie o odszkodowanie z powodu niezgodnego z prawem rozwiązania umowy o pracę . Z pracodawcami cieżko jest wygrać dlatego też do takich spraw trzeba brać kogoś kto się na tym zna. Moja znajoma chwaliła tego mecenasa bardzo.
  • sybilla22 2015.10.28 [11:10]
    Rodzice mojej znajomej rozwodzili się 2 lata temu, do tej pory pamietam, jaki koszmar kobieta przezywała, bo wywlekali sobie strasznie dużo brudów. Nawet dla dorosłych dzieci rozwód rodziców (zwłaszcza z jakimiś zdradami w tle itd.) to koszmar. Jej mamy bronił wtedy adwokat Tomasz Krakowiński. Profesjonalny człowiek, z relacji koleżanki też bardzo konkretny. Sprawę wygrała.
  • anka9009 2015.11.02 [12:09]
    Zależy jaka dziedzina prawa. Ktoś tu wcześniej polecał Mecenasa Chróścielewskiego - faktycznie jest bardzo dobry. Bronił kolegę w sprawie karnej, gdy ten zupełnie niesłusznie został oskarżony o kradzież. W internecie też ma świetne opinie, wystarczy poczytać na jego stronie http://chroscielewska-chroscielewski.com/. Powodzenia!
  • Katarzyna Maszkiewicz 2015.11.18 [18:12]
    Szanowni forumowicze, ja polecę kancelarię nie ze słyszenia a z doświadczenie. W dniu dzisiejszym po 1,5 roku właśnie się rozwiodła. Była masakryczna walka o dzieci, alimenty i winę. Jakiś totalny koszmar. Gdyby nie moi prawnicy chyba bym oszalała. Wysłali mnie z dziećmi do psychologa, udzielali wsparcia, zawsze byli pod ręką. Dlatego też dzisiejszy komentarz jest podziękowaniem dla nich. Dział prawa rodzinnego kancelarii prawnej GrawaLex to nie jeden mecenas, ale sztab ludzi którzy byli do mojej dyspozycji i którzy wspierali mnie w ciężkich chwilach. Także dołączam się do wcześniejszych pozytywnych opinii na ich temat. Dziękuję i Pozdrawiam
  • Mariola_s 2015.11.23 [11:32]
    Ja korzystałam z Kancelarii Mecenas Burskiej która prowadziła mi sprawę rozwodową. Byłam bardzo zadowolona i potwierdzam pozytywne opinie o niej. Uczciwa i rzetelna.
  • gość 2015.11.28 [20:45]
    mogę tylko potwierdzić opinie o mecenasie Szkudlarku z Wólczańskiej 124 bardzo dobry specjalista od prawa rodzinnego prowadzi trudne rozwody i wygrywa, rozwiódł mi koleżankę a ja korzystałam z usług mecenasa w sprawie odszkodowawczej i też dzięki niemu otrzymałam to co mi się należało a inny adwokat powiedział że nie mam szans krótko mówiąc bardzo dobry adwokat i uczciwy nie jest pazerny polecam.
  • Gabrielah 2015.11.30 [13:28]
    Witam serdecznie! Chętnie pomożemy, ponieważ nasza Kancelaria posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw zawodowych. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 735-916-599. Łączymy pozdrowienia!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...