Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła rozwiedziona

dobry adwokat od rozwodów z warszawy

Polecane posty

Gość przyszła rozwiedziona

Poszukuje dobrego adwokata od rozwodów. Moja sprawa trochę sie komplikuje w sądzie gdyż mąż wynajął sobie pana mecenasa. Pomóżcie. Czytałam na forach o różnych adwokatach ale mam mały metlik w głowie. Trudno na kogos się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dobrego adwokata od rozwodów z Warszawy. Ja miałam sprawę rozwodową 3 lata temu. Prowadził mi sprawę adwokat Dariusz Staniszewski. Byłam bardzo zadowolona z jego pracy Jak bym sie jeszcze raz rozwodzila to znowu bym do niego poszła. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona36
Jak mąż ma prawnika to Ty koniecznie musisz kogoś wziąć. Ciężko poradzić sobie samodzielnie w takiej sytuacji. Stres, niewiedza, ogólne nerwy - i wychodzisz z sali sądowej z niczym. Do rozwodów mogę polecić Ci mecenasa Pawła Budrewicza. Możesz zadzwonić - http://www.dobry-skuteczny-prawnik.pl/rozwody.htmltel. (22) 203 61 10 albo pójść bezpośrednio do kancelarii w Warszawie ul. Ogrodowa 28/30 lok. 324 . Wszystko Ci wytłumaczy co i jak - na co musisz być przygotowana, czego spodziewać się ze strony adwokata męża itp. Z pewnością pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka9
Polecam wszystkim potrzebującym dobrego i skutecznego adwokata - www.adwokat-aks.pl. Warszawska kancelaria Adwokacka adw. Anety Kowalczuk-Stogniew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golkin
Akurat mecenas Budrewicz jeśli chodzi o doświadczenie i wyniki jakie osiąga to bardzo dobra sugestia. Jak sobie wejdziesz na strony gdzie ocenia się prawników to bardzo wysokie noty otrzymuje za profesjonalizm i sposób podejścia do klientów. Tutaj jest sporo informacji o nim. - http://www.rozwod-warszawa.pl/ najlepiej wybrać kilku i doczytać potem opinie o konkretnych osobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Dariusz Staniszewski - nasz rozwód przeprowadził wzorowo. Wybrnął idealnie z sytuacji w których prawdopodobnie doszłoby do rękoczynów, a sprawa toczyłaby się latami. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×