Odpowiedz na ten temat

Dobry adwokat z Krakowa obniżenie alimentów

• gość 2015.03.02 [15:40]
    Kwota zasądzonych alimentów jest bardzo wysoka. Brat w 2014 roku przepracował 4 m-ce.Jego sytuacja materialna znaczenie się pogorszyła, założył także 2 rodzinę. Jego ex żona przyprawiła Mu rogi i poszła sobie z Hindusem w try miga. Mają super sytuację materialną i żyją w konkubinacie -w ciągu 2 lat dorobili się dodatkowo 2 córek. Ona twierdzi, że dziecko kosztuje 3300...Nie chcę tego komentowac nawet. Podczas gdy brat ma kredyty, długi i np. w tym m-cu wiem ze nawet oc za auto nie zapłacili bo nie mają z czego. Od m-ca ma pracę ,ale po odliczeniu kredytow, kosztow zycia i irrocjanalnie wysokich alimentow zostają śmieszne pieniądzena życie, nie mówiąc o tym, że corka z 1szego malzenstwa ma na przezycie bagatela 2500(!!) wczesniej 3000(!!) srednio , natomiast 2 corka nie moze kosztowac więcej niz gora 600zł, bo po prostu nie mają więcej i aż zał patrzec na to wszystko.
    Moja cala rodzina jest zbulwersowana tą niesprawiedliwością. Sąd raz juz obnizyl alimenty na 1500zł po to zeby ona wniosla apelację i znow podwyższyli do 2500. Brat jest bardzo dobrym ojcem i bardzo dobrym czlowiekiem. Ojciec już szuka adwokata, ja także staram się pomoc. Czytam w necie wiele opinii, ale mam mętlik w głowie.
    Wiem, że pełno tu psychicznych kobiet, ktore zaraz napiszą ze dziecko kosztuje 3000 spokojnie i guzik je obchodzi, ze ludzi nie stac juz na taką ekstrawagancje jak alimenty w tej wysokosci, bo mają swoją rodzinę a zarobki brata spadly znacząco a co najistotniejsze nie pracowal 3/4 2014 roku i zyli od 1 do 1szego z wyplaty bratowej.
    Mam nadzieję, że ktoś mial do czynienia z doświadczonym adwokatem z Krakowa, ktory pomoże rozwiązac tę nieprawdopodobną sytuację, ktora jest po prostu wyrokiem dla mojego brata i Jego rodziny, wyrokiem bardzo bardzo niesprawiedliwym
  • gość 2015.03.02 [15:48]
    Przepracował 4 miesiące, sytuacja mu się pogorszyła i założył drugą rodzinę. Nabrał kredytów i narobił długów. Nie zapłacił OC.
    Czy twój brat jest spełna rozumu?
  • Lalalupsy 2015.03.02 [15:55]
    Z poczatku sama mialam napisac ze ma na co zasluzyl,ale pochwili namyslu doszlam do wniosku ze alimenty sa na dzieci a nie na eks-zony. Moja kolezanka dostaje 500zl na dwoje dzieci i to jest paranoja.Co prawda adwokata nie znam ale bardzo dobra jest radca prawny na os. Zlotej Jesieni niestety nie pamietam numeru przyjmuje w takim niskim budynku przystanek przed szpitalem Rydygiera.A.Niewiadomska. Pani zna sie na rzeczy a nawet jak nie ona to kogos fachowego poleci.Powodzenia.
  • gość 2015.03.02 [16:06]
    Brat postępował lekkomyślnie, przyznaję. Wiele w rodzinie na ten temat było już dyskusji, szkoda mi bratowej, bo na to nie zasłużyła,ale to inna bajka. Brat 5 lat temu sam z własnej woli zgodził się na alimenty w wysokosci 3000. Izunia miała wtedy 2,5 roku. Sytuacja się diametralnie zmienila 3 lata temu. Nie chci mi się już o tym tu pisac. Przyznaję, że czasem ogarnia mnie złośc, że zachował się wielu przypadkach jak przyglup. Nie powinnam tak pisac, ale jak mnie ogarnia zlosc to pozwalam sobie w myslach na takie okreslenia. Teraz zmądrzał i wie, że powazne decyzje trzeba podejmowac przyjmując wiele scenariuszy, takze np,tych ze przez cale zycie nie będzie się zarabiało ponad 10 tys i ze npmozna stracic prace a potem nie moc jej znalezc przez 8 m-cy.Wiele by tu pisac, a nie ma sensu....
    Dziękuję za poradę, zapisalam sobie dane.
  • gość 2015.03.02 [16:10]
    Mogę poprosic o imię tej pani adwokat, bo trudno mi ją namierzyc w internecie i jestem zdezorientowana o kogo konkretnie chodzi...
  • Lalalupsy 2015.03.02 [16:24]
    Agnieszka
  • gość 2015.03.02 [16:56]
    ten adwokat to ściema- nie ma kogoś takiego.
  • sebo999 2015.03.05 [11:06]
    Moje sprawy prowadzi akurat kancelaria Res Publica (www.respublica.com.pl ) i jestem zadowolony. Wszystko można z nimi dogadać, są zawsze przygotowani do swojej pracy, nie muszę się upominać o opinie do umów, bo wszystko mam zawsze na czas dostarczone. Po prostu, profesjonalne podejście.
  • marcinekssgh 2015.03.06 [13:28]
    Jest w Krakowie radców prawnych od groma...Ostatnio to miałem kontakt z panią radczynią Karoliną Stanek i ogólnie oceniam pozytywnie. Bardzo mi pomogła podczas odzyskiwania pieniędzy od dłużnika. Powiem szczerze, że miałem małą nadzieję, że jeszcze te pieniądze zobaczę, ale wszystko udało się rozwiązać pomyślnie.
  • gość 2015.03.24 [13:46]
    Może pani Anna Stępniewska-Jankowska? Współpracowałam z nią podczas mojej sprawy rozwodowej i ocieniam ją bardzo pozytywnie. Ja ją wybrałam ze względu na polecenie od koleżanki, bo jak szukałam to się pytałam po znajomychusmiech.gif
  • Pestka88 2015.04.16 [20:42]
    Jeśli uwżasz że alimenty są krzywdzące i chcesz walczyć o ich obniżenie to faktycznie bez dobrego prawnika się nie obejdzie... Spórbuj może w kancelarii http://kancelaria-stg.pl/zakresuslug/prawo-dl a-ciebie , zadzwoń zobacz co Ci poradzą. 3000 to weług mnie sporo, są całe rodziny, które za tyle są w stanie się utrzymać...
  • gość 2015.04.18 [17:54]
    Alimenty obnizone do 1700-i tak b wysokie i wielce niesprawiedliwe wobec dziecka z obecnego malzenstwa brata...Bedzie sie tlumaczyl w przyszlosci 2corce dlaczego na 1lozyl przez 6lat prawie 4000(doliczajac do 3000jego prezenty ibezpieczenie dziecka bo nawet mala ubezpieczal dodatkowo przez 4lata i koszty dojazdow do Krakowa albo Gorlic tyle wychodzi jak nie wiecej) a na 2lozy gora 700zl m-cznie... iA ile ja sie tu naczytam ze dzieci z 1szego zwiazku maja gorzej od tych z 2giego...
  • gość 2015.04.18 [18:50]
    Jak dzieci mają ojca-debila, buhaja rozpłodowego, rochacza bez mózgu - to muszą mieć ciężko w życiu.
    Inaczej się nie da. Niestety.
  • gość 2015.04.19 [13:12]
    Z tym szczegółem że nie będą miec gorzej dzieci,ale jedno dziecko z 2 małżeństwa to po pierwsze.
    Dwa to nie on ją zdradzil, zostawil etc. -to ona rznęła się na boku z hindusem a za pol roku od rozstania na jej zyczenie byla w ciazy. Teraz a minely 3 lata ma 3 dzieci wiec dlaczego piszesz o nim buchaj rozplodowy pomijając z zupelnym spokojem ją- jak dla mnie puszczalską pozbawioną kręgoslupa moralnego cwaną latawicę.
    Dziwne choc w necie oczywiscie zrozumiale
  • gość 2015.04.19 [13:13]
    3 dzieci ma ona, on ma 1 z 1szego malzenstwa i 2 corkę z drugiego. Czy 2 dzieci to az tak duzo?
  • gość 2015.04.19 [15:34]
    Tego głupca nie stać na 1 dziecko, a zmajstrował drugie?
    Gorzej będą miały oboje dzieci - jedno nie ma ojca, drugie żyje w biedzie - kto im zgotował taki los?
  • gość 2015.04.20 [09:27]
    Stac jakby sad zasadzil alimenty na dziecko a nie matke lenia do 1000zl!
    nie widzisz tu tego szczegolu??Teraz ojciec ma sie zesrac i nigdy nie ulozyc sobie zycia bo ma na ex zone i dziecko wypruwac zyly i sponsoriwac mamusi zycie bo nikt mi nie wmowi ze alimenty powyzej 1000zl sa na dzieckousmiech.gif czytalam tu o "hrabiankach" ze sloma w butach ktore to musza wynajmowac apartamenty w centrum albo zapisywac parolatke na gro zajec dodatkowych nie liczac sie z cena.
    zero przyzwoitosci.
    nie napiszesz ze ona se natrzepala z ciapatym bachorow i zyja z alimentow od jej ex meza...
  • gość 2015.04.20 [10:09]
    "Brat 5 lat temu sam z własnej woli zgodził się na alimenty w wysokosci 3000. "
    No nie powiesz mi że tak postępuje mądry facet!!!
    Takim postępowaniem zgotował biedę: byłej żonie, obecnej żonie, ciapatemu, dzieciom ciapatego i swoim dzieciom. I sobie na koniec.
    I teraz jeszcze doprowadził do tego że była żona z ciapatym i trójką dzieci żyje za 1700 zł.
    Skandal!!!
  • Andrew78 2015.05.07 [11:55]
    Do alimentów w Krakowie bez wahania polecę tylko mec. Pokrzywkę-Bensalem. To wyjadacz jeżeli chodzi o alimenty.
    http://www.bensalem.pl/kancelaria
  • gość 2015.07.08 [08:58]
    jesli totaka trudna sprawa to trzeba pamiętać o każdym szczególe, bo czasami one moga przesadzic o calej sprawie. Bezposrednio z Krakowa nikogo nie znam, ale mogę polecić www.kancelaria-miastkowski.pl adwokaci z tej kancelarii doskonale radzą sobie z tego typu sprawami. nie przeioczaja niczego ważnego.
  • gość 2015.07.20 [09:06]
  • zzzZniecierpliwiony 2015.07.20 [14:50]
    Żaden adwokat tu nic nie poradzi , choćby był jak najbardziej wybitny. Dopóki będzie całkowita swoboda i dowolność w orzekaniu w tym zakresie.Przez komunistyczne prawo i sądy. Na dzień dzisiejszy wszystko zależy od komunistycznego sądu i komunistycznego prawa a nie od sądu niezawisłego. Jego widzimisię. Prawo musi być precyzyjne i jednoznaczne. Prawo nie może podlegać interpretacji.
    Alimenty powinny być całkowicie zniesione. Dziecko powinien utrzymywać ten kto je ma i kto chce mieć. Sąd zanim orzeknie alimenty powinien zapytać kto chce mieć dziecko. Z mojego doświadczenia wynika ,że nigdy takie pytanie nie padło . Sąd nie jako z urzędu przypisywał dziecko matce. Na co oczywiście matka nie musiała się zgadzać . A skoro się zgodziła to musi za to ponosić konsekwencje. Alimenty to zaraza ,która niszczy wszystko w tym więzi rodzinne. I uczciwość.
  • gość 2015.07.29 [11:27]
    Ja miałem do sprawy rozwodowej bardzo dobrego adwokata ( z bylą żoną mnóstwo problemów nie chciala mi dac rozwodu, dziecko chciala mi odebrac) a adwokat Sieniawski ze spokojem i dużą inteligencją oraz znajomością prawa spowodował, że była żona nie posiawiła na swoim w dodatku kosztem naszego dziecka.
  • gość 2015.07.29 [19:09]
    Chcesz powiedzieć spamerku że koszty adwokata sieniawskiego poniosło wasze dziecko???
  • gość 2015.07.29 [20:21]
    nieeee..., chcę powiedzieć tylko, że adwokat Sieniawski nie był taki drogi wziął tylko za całość 17 tys zł.
  • gość 2015.07.30 [10:10]
    www.rzetelnyadwokat.pl
  • fddr 2015.10.21 [09:24]
    Rzeczywiście urzędy od szeroko rozumianego prawa budowlanego lubią utrudniać życie. Koniecznie potrzebujesz prawników, ale nie młokosów, tylko sprawdzonych wyjadaczy. Tutaj znajdziesz takowych: www.krpgg.pl
  • Konczina 2015.10.23 [08:29]
    U nas podobną sprawą zajmowała się pani Joanna Tylus. Ma swoją kancelarię niedaleko parafii Zesłania Ducha Świętego na ul. Ruczaj.
  • gość 2016.02.23 [20:23]
    Nie z Krakowa ale to nie był problem bo polecony radca prawny Marcin Koszowski. Kancelarie ma w Katowicach.
  • gość 2016.03.09 [11:37]
    ja miałam naprawdę trudną sprawę rozwodową, mąż chciał zrzucić winę za rozpad na mnie ale na szczęście udalo mi się udowodnić, że mnie wiele razy zdradzał. wszystko zostało moje i przede wszystkim dzieci mają finansowe zaplecze. jeśli chodzi o super adwokata to polecam http://ttadwokat.pl
  • zabkazabka 2016.03.29 [18:04]
    Ja korzystałam przy mojej sprawie rozwodowej i o alimenty z JWC Kancelaria Adwokacka Justyna Węgrzynowicz-Cichońska. myślę, żepomogłaby w tej sprawie

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...