Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Feministka1234

Dość ze zdradzajacymi idiotkami

Polecane posty

Gość Feministka1234

Moja kochana zoneczka od kilku lat mnie zdradzala, przylapalem ją... miala w tyłku dom , rodzine, nie pracowala, byla" matka roku" czasami nie wiedziala gdzie sa dzieci, alkohol i imprezki szlag mnie trafia jak sobie przypomne to wszystko. Obserwowalem ja az wpadlem na plan czas sie odgryzc! rozwod nieunikniony bo z nia juz nie chcialem byc od 6 miesiecy miala awantury, wybralem taka droge, zeby popamietala co zrobila...awantury nie bicie bo tego nie uznaję, ale wyzwiska adekwatne do jej zachowania teraz mam oskarzenie o gnębienie☺tylko kto tu wieksza krzywde zrobil? Ciekawe ile z kobiet ktore uzalaja sie na forum, ze byly gnebione byly porządnymi kobietami dbaly o rodzine? Duzo o tym teraz czytam i kazde z tych osób pisze: oj ja sprzatalam, gotowalam, a on wiecznie mial pretensje to zle, tamto zle drogie Panie?kitu nie wciskajcie nikt od tak nie staje sie zlym, jestem tego żywym przykladem robicie z mezow idiotow, a gdy maz mowi dosc i wprowadza swoje zasady no to gnebienie, nic nie dzieje sie bez przyczyny tylko, ze forum wszystko przyjmie nawet to uzalanie Wasze...najlepsze sa osoby na forum, ktore utwierdzaja je, ze sa niewinne takiego stanu rzeczy... Nikt nie napisze cos ty kobieto nawyrabiala , ze tak sie on zachowuje, tego nikt, ale uciekaj bo jestes wspaniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast wnieść sprawę o rozwód,to ty wybrałes awantury,itd przez pół roku,żeby popamiętała.Taka zemsta dziecinna. To masz teraz jako gnębienie czy przemoc,logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tez robisz dokładnie to samo co te uzalajace się kobiety - zalisz sięa prawda jest taka, że nigdy nie ma winy tylko jednej osoby w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedną ze zdobyczy współczesnej demokracji jest uwolnienie damskiej dopy. Jest ona teraz wolna i może robić co chce, z kim chce i kiedy chce. I nikt nie ma prawa jej niczego zabronić. Ale oto nadchodzi już nowa cywilizacja - która, jak to było od prawieków, będzie oddzielać takie rozwydrzone dopy od głów. Bo po co dopie pusta głowa? Niech sie dalej bawi sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja zrobilam jak mnie mąż zdradził? Odeszłam !!! Tak byłam dobra zoną ; pracowałam, prałam, sprzątałam, gotowałam. Zdadzil mnie z taką jak twoja żona- brak pracy, małe dzieci i dużo wolnego czasu. AAAA nadmienię, że zarabialam więcej od niego..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06:06, kundlu, nie szczekaj tak dużo, bo ci głosu w realu zabraknie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cze łajza 🖐️. Dawno cie nie było. Co robiłaś tyle czasu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×